Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nota Dhe Vlera
bulijur
Postuar nė: 27.04.2008, 01:01
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 15200
Bashkangjitur: 26.04.2008Te nderuar Antar jam viti i par dhe po shoh disa padrejtsi ne vlersimin e studentit dhe ne noten nga profesoret

Prandaj ju pyes se a duhet refuzuar nje not qe mendon qe ke merituar edhe me shum? Apo duhet me i mbyll syt edhe me hec mbi padrejtsit?


----------------------------------------
Dija e aktivizon punen
PMUsers WebsiteMSN
Top
festina
Postuar nė: 03.11.2011, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Bash temė e mirė!


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 03.11.2011, 23:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (festina @ 04.11.2011, 00:16)
Bash temė e mirė!

ku e gjete kete teme se

ai qe ka hap kete tem e ka kry shkollen tash me

2011 jemi smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
festina
Postuar nė: 03.11.2011, 23:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (ArIaNiTii @ 04.11.2011, 00:30)
ku e gjete kete teme se

ai qe ka hap kete tem e ka kry shkollen tash me

2011 jemi smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Pash Zotin 2011 jemi a?!
Se paskam ditė, nejse kėtu gjithė tė humb busulla e bile kthehesh edhe ma mbrapa se sa mendon se ēka's lexon njeri kėtu ...

Nėse e ka pėrfundu ai, ka tė tjerė qė e kanė filluar! smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 03.11.2011, 23:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (festina @ 04.11.2011, 00:36)
Pash Zotin 2011 jemi a?!
Se paskam ditė, nejse kėtu gjithė tė humb busulla e bile kthehesh edhe ma mbrapa se sa mendon se ēka's lexon njeri kėtu ...

Nėse e ka pėrfundu ai, ka tė tjerė qė e kanė filluar! smil3dbd4e398ff7b.gif

jo jo edhe pak nismi 2012, mir qe ta kujtova se ti mdoket qe je shume mbas me vite
PM
Top
festina
Postuar nė: 03.11.2011, 23:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (ArIaNiTii @ 04.11.2011, 00:39)
jo jo edhe pak nismi 2012, mir qe ta kujtova se ti mdoket qe je shume mbas me vite

Falemnderit shumė Arianit, ta di pėr nder beso!

smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acf7ea6a39.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 03.11.2011, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (festina @ 04.11.2011, 00:41)
Falemnderit shumė Arianit, ta di pėr nder beso!

smil3dbd4e4c2e742.gif  smil4a8acf7ea6a39.gif

YOU smil4a8acec9ecea0.gif smil4a8acec9ecea0.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ArIaNiTii nė 03.11.2011, 23:44
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 03.11.2011, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Mduket se qenke JURIST i USHT a?
Kolegaa smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio