Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Linda Halimi martohet me Big D
salambo
Postuar nė: 04.08.2012, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Njerezit ( me shume femrat ) jane ne gjendje edhe m...te hane vetem e vetem te arije ne ate shkalle sa qe tju drejtohet konkurenteve tjera se ja une cfar kam aritur ne jete ,jeta ime eshte muzika ,im ate me ka dhene kurajo dhe poashtu mami im me ka permbajtur shume ne lidhjen time me te dashurin tim ,dhe me kane ndihmuar shuuume ,dhe ndjehem krenare per kete te aritur

JANE FJALET E KETYRE LOPAVE

Ky postim ėshtė ndryshuar nga salambo nė 04.08.2012, 17:25
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 04.08.2012, 17:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007A i ka lshu toka krejte shqiptart a?!!
Budallaki e shkalles t'laaarte..


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
Hera
Postuar nė: 05.08.2012, 17:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (MIX @ 03.08.2012, 19:28)
A pe shofish sa te xhelozojne tjert hiq skan shpreh interes per oferten xhi bojsh taj. Une e pranoj kot xhi e thujsh taj ene kom hi ne negociata met shkesu per vllajin ose kushurinin e ketij, shpejt kan met ardh msit smil3dbd4daabd491.gif

Hahaha... po bre kejt xheloza smil3dbd4d4e4c4f2.gif ONI keqyr livdom pak thuj xhi jom cauc e mire e bllaaa bllaaaa bllaaa, ndersa une po pres deri xhi t'me kthejsh pergjigjeje smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio