Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ISIC – Njė botė mundėsish
webm
  Postuar nė: 22.03.2006, 21:39
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Y M C A & UEJL, zyra ne kampusin universitar (nr. 400.01), ka filluar me leshimin e ISIC kartelave nderkombetare per studentet e UEJL-se.
Me ISIC (International Students Identity Card) ju fitoni:
- Njohjen nderkombetare te statusit tuaj si STUDENT duke tejkaluar pengesat byrokratike per identifikim,
- Lirim ne konsumin e mallrave dhe sherbimeve ne gjithe boten duke perfshire edhe Maqedonine dhe Kosoven,
- Me kartelen ISIC mund te bleni produkte dhe sherbime deri ne 50% lirim etj.

Kartela ISIC kushton vetem 400 denar, aplikacionin dhe informatat me te hollesishme mund ta merni ne zyren tone ne 400.01

Jeni tė mirėseardhur,
Stafi i YMCA-sė


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio