Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kristen stewart tradhton Robert Pattison
ManInBlack
Postuar nė: 08.08.2012, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 158
Antari Nr: 10288
Bashkangjitur: 17.10.2007Kristen Stewart tradhton Robert Pattinson me producentin e njohur Rupert Sanders. 22-vjecarja ėshtė parė nė shoqėrinė 41-vjeēarit Sanders, i cili ėshtė martuar dy herė deri tani.

Nė fotot Kristen dhe producenti i njohur javėn e shkuar janė fotografuar nė krahėt e njėri-tjetrit. Ndėrkohė, Robert Pattinson, i dashuri i Kristen dhe njėkohėsisht bashkė protagonist nė filmin ‘Twilight’, i tė cili i bėri tė njohur dhe ndezi flakėn e dashurisė mes tyre i pyetur pėr mediat ka deklaruar se gjithēka shkon mirė mes ciftit.
Fotografi e jashtme
PM
Top
packs
Postuar nė: 08.08.2012, 22:31
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Me men kry njeri me tradhtu Robert Pattinsonin... smil4a8acf219332d.gif Nejse flasim mas Bajrami per qit teme. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ManInBlack
Postuar nė: 09.08.2012, 12:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 158
Antari Nr: 10288
Bashkangjitur: 17.10.2007 Citim (packs @ 08.08.2012, 23:31)
Me men kry njeri me tradhtu Robert Pattinsonin... smil4a8acf219332d.gif Nejse flasim mas Bajrami per qit teme. smil3dbd4daabd491.gif

e hajde de...u bo ene cikjo pune..ca me bo...femer.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 09.08.2012, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (ManInBlack @ 09.08.2012, 13:43)
e hajde de...u bo ene cikjo pune..ca me bo...femer.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Cka me bo mashkull, taksirat hesapi, edhe ai plus i martuar e me fmij . smil3dbd4daabd491.gif

PS: e vjeter kjo tem oshte, qe disa dite o bo kjo pune, gjynah roberti tash kur t'bohet vampir ka me honger smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 25.08.2012, 20:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009ajt se so bo nomi,,ja ka thy kejt sandersit


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 26.08.2012, 20:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Jo qe e paska tradhetu, po qysh po shihet ne foto, kta edhe kokan puthe smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 27.08.2012, 09:13
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Avalon @ 26.08.2012, 21:37)
Jo qe e paska tradhetu, po qysh po shihet ne foto, kta edhe kokan puthe smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Cka ka lidhje puthja me tradhetine? smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif

A dine "tradhetaret" cka eshte dashuria, a veq hobi e kane me tradhetu? smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 28.08.2012, 12:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (ßina @ 27.08.2012, 10:13)
Cka ka lidhje puthja me tradhetine?  smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4daabd491.gif

A dine "tradhetaret" cka eshte dashuria, a veq hobi e kane me tradhetu? smil3dbd4dcd7b9f4.gif  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ah jojo, u trullava veq nga xhelozia. Jo me tradhtu me mua, po me ket hajvan smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

P.S. - Tradhetaret boll qe e dijne cka eshte tradhetia, mos u ben e pashpirte me ua ngarku trurin tash me terme te reja smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Avalon nė 28.08.2012, 12:52
PM
Top
ßina
Postuar nė: 28.08.2012, 13:12
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Avalon @ 28.08.2012, 13:51)
Ah jojo, u trullava veq nga xhelozia. Jo me tradhtu me mua, po me ket hajvan smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

P.S. - Tradhetaret boll qe e dijne cka eshte tradhetia, mos u ben e pashpirte me ua ngarku trurin tash me terme te reja smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Per qe je xheloz e kam dite smil3dbd4e5e7563a.gif , ama kam pas qef edhe ti vete me pranu, dhe ai momenti i shume pritur veq trokiti ne kete replike smil3dbd4e5e7563a.gif .

P.S.: Mos ta nin se ata ashtu keshtu te trullavt jane aj tybe qe ju shkon menja te dashuria veq te tradhetia,sa ma shume me rrit numrin e tradhetive. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 28.08.2012, 13:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (ßina @ 28.08.2012, 14:12)
Per qe je xheloz e kam dite  smil3dbd4e5e7563a.gif , ama kam pas qef edhe ti vete me pranu, dhe  ai momenti i shume pritur veq trokiti ne kete replike  smil3dbd4e5e7563a.gif .

P.S.: Mos ta nin se ata ashtu keshtu te trullavt jane aj tybe qe ju shkon menja te dashuria veq te tradhetia,sa ma shume me rrit numrin e tradhetive.  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

O tradhtia eshte shume e keqe Bina, ama nashta kishim mujt me ia fale ta kish tradhtu me mua, e kishe editu ti postimin edhe e kishe bo kishe eshte dashuri e pastert smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo per xheloz nuk jam shume, ia kisha bo hallal edhe me pas tradhtu me Babarekes a me Meelot-in edhe Hamurabi e Justiniani kishin bo, s'ka pas dert, kryesorja mos me na dal dore der kjo qike smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Avalon nė 28.08.2012, 13:19
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio