Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Avansime ne USHT
zhirafa
Postuar nė: 08.08.2012, 23:25
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.2012degjova lajme se do kete konkurs per rizgjedhje
te gjithe te punesuarit me vendim do avansiuone ne thirrje tjera
mandejd he do u ritet rroga
kjo eshte pune fale rektori te ri
njeriut me pozitiv ne usht
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 08.08.2012, 23:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008kjo vlen per familjaret te profesoret dekanet usht


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
zhirafa
Postuar nė: 09.08.2012, 11:46
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.2012te gjithe do te avansohen, edhe ato qe i ka punesuar pdsh ja,
mund te kete ndonje zv hesapi hahah
mer rendesi do kete avansime
kjo eshte vetem pune e rektorit te ri
avansime sberi asnje rektor [para prpofit vullnet
thjesht nuk donin te avansojne
PM
Top
genci_tet
Postuar nė: 10.08.2012, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 213
Antari Nr: 5644
Bashkangjitur: 04.02.2007Ti je Vullnet Ameti qe i din qe do kete avancime e i proklamon ketu? Apo tash qe Vullneti prej ass i ri brenda 2 vjete eshte be prof.dr e qe njerzit mos folin e hajt ti avancoje krejt? E sa i perket asaj qe do kete avancime edhe te PDSH ajo dihet qe prej atyre do kete.
PM
Top
zhirafa
Postuar nė: 12.08.2012, 15:34
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.2012konkursi hazer eshte vet priten te shpallen n gazete, avansimi i madh du behet
PM
Top
MIX
Postuar nė: 12.08.2012, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (zhirafa @ 12.08.2012, 16:34)
konkursi hazer eshte vet priten te shpallen n gazete, avansimi i madh du behet

Avancimet jon pune e mbrendshme
Konkurrsi oshte per tupranu ne pune jo per tu avancu
PM
Top
zhirafa
Postuar nė: 12.08.2012, 15:53
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.2012konkurs per avansim
rizgjedhje
ka te punesuar qe 5 vite jane asistenta te ri nderkohe kane doktoruar e kane magjistru
jo konkurs per pranim ne pune njerez te ri
PM
Top
MIX
Postuar nė: 12.08.2012, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (zhirafa @ 12.08.2012, 16:53)
konkurs per avansim
rizgjedhje
ka te punesuar qe 5 vite jane asistenta te ri nderkohe kane doktoruar e kane magjistru
jo konkurs per pranim ne pune njerez te ri

Po une kom ngu qe do kese pervec avansimeve edhe konkurs per me pranu njerez ne pune me nji fjale me ju dhone vendime atyne xhi skajn vendime po punojne part tajm
PM
Top
zhirafa
Postuar nė: 12.08.2012, 15:58
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.2012nuk e besoj se sepse nuk ka miratim per konkurse te reja,
elbete nse dun te qesin ndonje te pdsh e zv me ndonje bdi ka shansa
a ndryshe jo
me rendesi punet me rektorine ri ecin mire dhe do beje shume pune
se esht ei grushtit e i mendjes
heheh
PM
Top
MIX
Postuar nė: 12.08.2012, 16:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (zhirafa @ 12.08.2012, 16:58)
nuk e besoj se sepse nuk ka miratim per konkurse te reja,
elbete nse dun te qesin ndonje te pdsh e zv me ndonje bdi ka shansa
a ndryshe jo
me rendesi punet me rektorine ri ecin mire dhe do beje shume pune
se esht ei grushtit e i mendjes
heheh

Nuk dishoj ne punen e rektorit te ri por sa i perket konkurrsit ne kam ngu se oshte e sigurte se do kese 50 vendime edhe ate shume shpejt ka me dale konkursi por edhe me bo mu vonu konkuri ma se voni deri poer vitin e ri do jete kry e rezultatet kur do dalin kete se di smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
zhirafa
Postuar nė: 12.08.2012, 16:03
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.201250 vendimet jane nga gruevski qe i tha ne lajmer
per staf akademik dhe administrativ.
rizgjedhja eshte e garanteme me ligj por sdi deri sot pse si kane ncjerr
nse i nxjerit do ishte mire ateher rektori de deshmone punen e vet
PM
Top
MIX
Postuar nė: 12.08.2012, 16:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (zhirafa @ 12.08.2012, 17:03)
50 vendimet jane nga gruevski qe i tha ne lajmer
per staf akademik dhe administrativ.
rizgjedhja eshte e garanteme me ligj por sdi deri sot pse si kane ncjerr
nse i nxjerit do ishte mire ateher rektori de deshmone punen e vet

Oshte gjynah mos kese konkurs se deri shtaj i kan marr ne qafe ata me part time. une se njoh cfar njeri osht ki rektor por me duket shaam i vendos per me rregullu universitetin
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio