Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> DĖGJO videoklipi mė i ri i Elita 5 (VIDEO)
LoveMusic
Postuar nė: 09.08.2012, 10:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 26475
Bashkangjitur: 12.05.2011Rock grupi tetovar Elita 5 na vjen edhe me njė kėngė dhe videoklip tė bukur. Sonte ėshtė publikuar videoklipi mė i ri i kėtij grupi. Bėhet fjalė pėr kėngėn Dėgjo me tekst tė Vigan Sulejmanit (Fanda) kurse Muzika ėshtė aranzhuar nga Maestro Wirusi.

Videoklipi ėshtė realizuar nga videoproduksioni Fabrika dhe pjesė tė videoklipit janė tė marura nga koncertet e Elitės 5 nė Tetovė dhe qytetet tjera nė kuadėr tė Xha Best tė organizuar nga ONE.
Autori i tekstit pėr “editorial” shprehet se ėshtė bazuar nė realitetin tė cilit nuk ke shancė t’i ikėsh, nė realitetin i cili i ndodhė gati se ēdo njeriu.

Kryefjala e tekstit tė kėngės ėshtė njė vajzė e cila edhe pėrkundėr asaj qė ėshtė duke bėrė gjeste qė hetohen, vazdhon tė aktroj duke e luajtur rolin e hipokrit ndonėse fundi i hipokrizisė ėshtė gjykimi i mėpasėm tė cilin e jep vetė jeta, duke mos e marrė parasysh pendesėn prej hipokriti.

Ėshtė pak a shumė fabul jete e cilia ėshtė gėrshetuar bukur me muzikėn dhe pritet tė jetė njėra ndėr kėngėt HIT tė kėtij sezoni, e pse jo edhe kėngė qė do dėgjohet gjithmonė, njejtė sikur kėngėt e tjera tė grupit “ELITA 5” qė nuk vdesin kurrė.

Kliko Ketu
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio