Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Fitėr Bajrami!
alb_te
Postuar nė: 18.08.2012, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Tė nderuar qytetarė,

Gjithė besimtarėve muslimanė iu uroj Fitėr Bajramin, kėtė festė tė madhe islame tė solidaritetit, paqes dhe tolerancės. Uroj qė kjo ditė e bekuar tė na gjej mė tė bashkuar dhe mė tė pėrkushtuar ndaj vlerave mė tė mira familjare dhe njerėzore. Uroj qė nė frymėn e kėsaj feste tė gjithė ne tė jemi nė lartėsinė e pėrgjegjėsisė dhe synimit pėr tė kultivuar pandėrprerė pėrkushtimin dhe angazhimin pėr njė jetė mė tė mirė dhe progres tė gjithėmbarshėm.

Me respekt,
Kryetari i komunės sė Tetovės,
Prof. Dr. Sadi Bexheti


Data e publikimit 17.08.2012
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 18.08.2012, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008studentet.info uron fiter bajramin te kem sollidaritet dore te pajtim begati familjare


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
GuriShipes
Postuar nė: 18.08.2012, 21:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010URIME GJITH BESIMTARVE TE FEHS ISLAME FITER BAJRAMIN,
(kur falet fiter Bajrami ne Maqedoni,Tetove?)
PM
Top
festina
Postuar nė: 19.08.2012, 17:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Urime krejtve, pritshit e festofshit edhe shumė tjerė!!! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 19.08.2012, 17:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Urime, gjithe te mirat. inshallah ne festat e ardhme edhe ma mire kaloni! smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 19.08.2012, 22:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Nashta sum shajne adminat pse se kom postu ku duhet po une citu mendova se duhet.http://www.youtube.com/watch?v=KfXIF2Mm2Kc
PM
Top
ßina
Postuar nė: 20.08.2012, 08:05
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Urime festa e Fiter Bajramit!


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 20.08.2012, 13:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Urime festa e Fiter Bajramit dhe ju deshiroj cdo te mir ne jet .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
PRADA_
Postuar nė: 20.08.2012, 21:06
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009Urime te Gjitheve, Ku jan vizitoret? smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
Zedka
Postuar nė: 20.08.2012, 21:29
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Gezuar ...............


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 21.08.2012, 16:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Nepermjet ksaj faqe ja uroj Muslimanve festen e Fiter Bajramit.

Eh more studentet.info vaj vatani e mir mileti.

Ku jeni more Antar disa admina te zgjuar ja arriten qellimin me e bo ket forum te vdekur.
Ky eshte suksesi kur te emroni ne poste njerzit e pa merituar

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 21.08.2012, 16:13


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Avalon
Postuar nė: 21.08.2012, 21:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Te gjithe besimtareve muslimane, Me Fat e per shume mote!
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 22.08.2012, 11:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009urime festen te gjithe besimtareve musliman me shprese qe meshira dhe dashuria te jen pjesemarrese ne zemrat tona ndersa urrejtja dhe shpifja sa me larg.


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
enea
Postuar nė: 22.08.2012, 17:24
Quote Post


Viva Enea
*****

Posti: Antarė
Postime: 631
Antari Nr: 11571
Bashkangjitur: 26.11.2007Per hajr ju qoft Fitr Bajrami te gjithe muslimaneve.. Zoti ju shperbleft per mundin dhe sakrificen tuaj qe e benet gjate gjithe muajit Ramazan.

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
B very careful if u make a woman cry, bcause God counts her tears. The woman came out of a man's rib, not from his feet to b walked on, not from his head to b superior of, but from the side to b equal with, under the arm to b protected for nd next to the heart to b loved.
-Pass this on to all your women friends nd to the men as well so they WOULD KNOW THE TRUE VALUE OF A WOMEN!!


Disa Ketu e Gjejne Veten Por Nuk Pajtohen Me Te Verteten!!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 22.08.2012, 18:20
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Me shume vonese, ju uroj dhe une te gjithe anetareve dhe lexuesve te forumit Studentet.info Gezuar per shume vite Fiter Bajramin, dhe ju deshiroj shendet, mbaresi e shume begati.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio