Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Afati i tetorit Usht
la_bomba
Postuar nė: 27.08.2012, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 60
Antari Nr: 22411
Bashkangjitur: 31.05.2009a munet dikush mem tregu se a do ket afat tetori per provime ne usht dhe me sa kredi kapet viti i 2 ju faleminderit...
PM
Top
1302989420
Postuar nė: 28.08.2012, 12:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (la_bomba @ 27.08.2012, 19:07)
a munet dikush mem tregu se a do ket afat tetori per provime ne usht dhe me sa kredi kapet viti i 2 ju faleminderit...

afat tetori do te kete, ashtu me tha referenti para 1 jave :) ama sa per kushtin besoj se do jete si tjera vite smil4a8aceb829c5f.gif ajo qe te ngelet eshte smile5dbook45.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio