Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vajzat e rrahin imamin nė Iran
alvin
Postuar nė: 21.09.2012, 11:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Disa vajza iraniane e kanė rrahur njė imam lokal, i cili kur i ka parė rrugės i ka urdhėruar ata tė mbulohen ,,mė mirė,,
Pas kėsaj vajzat e kanė sulmuar imamin i cila ka pėrfunduar nė splital me lėndime trupore.


Linku i lajmit nė kroatisht
http://www.vecernji.hr/vijesti/iran-djevoj...u-clanak-455135


Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 21.09.2012, 11:29


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 21.09.2012, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010e paska kerku.

PM
Top
alvin
Postuar nė: 21.09.2012, 11:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008I uroj kėta vajza pėr guximin dhe trimėrinė.


Edhe kėtu mund, dhe nė fakt, duhet tė ndodhė njė gjė e tillė.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
hylli
Postuar nė: 21.09.2012, 11:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 27511
Bashkangjitur: 17.09.2012 Citim (alvin @ 21.09.2012, 05:30)
I uroj kėta vajza pėr guximin dhe trimėrinė.


Edhe kėtu mund, dhe nė fakt, duhet tė ndodhė njė gjė e tillė.

cfar urate bre ,hajt se e shef lajmin tjeter nlidhje me kte se shpejti :D

per ndryshe , jam kunder asaj qe dikush tete imponoj dicka , vullneti i lire duet respektuar.
PM
Top
ßina
Postuar nė: 21.09.2012, 13:22
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Nuk ka me shku shume kohe, kur te lexojme lajmin trimereshat iraniane qe rrahen imamin u vrane me gur. smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 21.09.2012, 23:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009biletat gratis i paskeni fitu per xhehnem oj qyqajka po a rrehet der ai njeri smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
passed
Postuar nė: 21.09.2012, 23:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (alvin @ 21.09.2012, 12:30)
I uroj kėta vajza pėr guximin dhe trimėrinė.


Edhe kėtu mund, dhe nė fakt, duhet tė ndodhė njė gjė e tillė.

ketu ska si me ndodh....nuk te kuptoj!

pa pat qellimin qe te ofendoj dike....
po vertet ketu vishen si "uruspuh..pis milet" ndoshta kjo sta mbush syrin dhe don qe te shkohet edhe me extrem....nudo..!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga passed nė 21.09.2012, 23:30


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
wolfy
Postuar nė: 21.09.2012, 23:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009po ki Imami ka kon zemer mejr.. jan dhejmt caucat ene u ka thon si njer..vejshuni ma mejr..

ja valla, kur shoh denjo tvdeshet..(se logjikisht nuk mund ti thujsh e veshet ) e pejti direktno..sa e kie tsejllmen.. ?

ndrejshe sem kapen logjika se pse vejshen cac provokativ femnat.. pervec se ti kallin gjemt.. e vlla, ka ne i thujn plect : ja mshtejlle ja mshtejllja


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 21.09.2012, 23:46
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 22.09.2012, 00:30)
ketu ska si me ndodh....nuk te kuptoj!

pa pat qellimin qe te ofendoj dike....
po vertet ketu vishen si "uruspuh..pis milet" ndoshta kjo sta mbush syrin dhe don qe te shkohet edhe me extrem....nudo..!

cfar eshte uruspuh ? smil4a8acf219332d.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 21.09.2012, 23:47


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 21.09.2012, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009 Citim (Zedka @ 22.09.2012, 00:46)
cfar eshte uruspuh ? smil4a8acf219332d.gif

alvini..


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 21.09.2012, 23:53
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (wolfy @ 22.09.2012, 00:50)
alvini..

Po un e shikova fjalorin po nuk e gjej ket fjal askun !


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 21.09.2012, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009 Citim (Zedka @ 22.09.2012, 00:53)
Po un e shikova fjalorin po nuk e gjej ket fjal askun !

po alvinin smundesh me gjet nfjalor.. n'ordinancen e vete e ke..


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 23.09.2012, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Ky qenka nje sinjal i fuqishem se femrat po kane kurajo mos me u ndje te nenshtruara!
Ps.Shpresoje te e rrahin edhe ate myftiun Araba dikush se po flet marrina shume smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
passed
Postuar nė: 23.09.2012, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (Zedka @ 22.09.2012, 00:46)
cfar eshte uruspuh ? smil4a8acf219332d.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif
vertet nuk e ditke....
ateher te pershendes me cheket humorin....vertet shum i mire, dhe e kupton me mire...!


http://www.youtube.com/watch?v=JkpE7LXvqRQ


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
MIX
Postuar nė: 24.09.2012, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Une kur e pash titllin e temes kujtova mos va ka lip imami xhi e kajn rreh po sqonka ashtu qonka krejt pune tjeter, sido qe te jese majr ja kan bo smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio