Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Thaēi: 'Do tė jemi zotėr nė tokat tona'
alb_te
Postuar nė: 23.09.2012, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Thaēi: 'Do tė jemi zotėr nė tokat tona'

Nėse nuk bėhemi zotėr nė tokat tona, nuk do tė ketė as zgjidhje e as perspektivė pėr Maqedoninė. Kėshtu ka deklaruar kreu i PDSH-sė, Menduh Thaēi gjatė promovimit tė kandidaturės sė Mexhit Dikės pėr
kryetar tė Komunės sė Dibrės nė konventėn e mbajtur mbrėmė nė kėtė qytet. Thaēi tha se platforma zgjedhore e PDSH-sė bazohet nė dy parime themelore; vendimmarrj
en me konsensus tė plotė dhe ndarjen e barabartė tė buxhetit shtetėror. Ai porositi shqiptarėt qė tė jenė tė bashkuar pasi populli shqiptar ka perspektivė tė vėrtetė dhe reale, e kjo sipas tij ėshtė Bashkimi Evropian dhe NATO. ‘Ky proces nuk do tė lejojmė qė tė manipulohet. Kėtė PDSH-ja do ta parandalojė. Ne nėse nuk bėhemi zotėr nė tokat tona pėr Maqedoninė nuk do tė ketė as zgjidhje e as perspektivė’, ka deklaruar kreu i PDSH-sė, Menduh Thaēi.
PM
Top
hylli
Postuar nė: 23.09.2012, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 27511
Bashkangjitur: 17.09.2012ncncnc per shkak te ketij neve jemi ne kete gjendje , se njerzit e njohin si hajn , edhe per inat te Menduhit shumica kan votu bdi
do te ishte mire ky te largoet nga pdsh , po ku din ky cfar eshte demokracia npolitik , e ka bo pdsh -ne prone private me grupen e tij.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 23.09.2012, 19:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012joojj hylli me ke cudit shtiahine ku dihs tje xhi ehst politika be smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 24.09.2012, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (alb_te @ 23.09.2012, 20:18)
joojj hylli me ke cudit shtiahine ku dihs tje xhi ehst politika be smil3dbd4e5e7563a.gif

Majr e ki vllaj, ai Thaci se 20 vjet oshte ne politike ene sdi xho pej politike kejna me dite ne tjert pyfffffff smil3dbd4e1748cc9.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 24.09.2012, 09:05
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Te jemi te zot e te tokave tona mjafton, se zotera jo na po asni njeri ne toke te bukes nuk ka shanse me qene. smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
THE_DOCTOR
Postuar nė: 24.09.2012, 15:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 786
Antari Nr: 12156
Bashkangjitur: 23.12.2007 Citim (alb_te @ 23.09.2012, 20:13)
Thaēi: 'Do tė jemi zotėr nė tokat tona'

Nėse nuk bėhemi zotėr nė tokat tona, nuk do tė ketė as zgjidhje e as perspektivė pėr Maqedoninė. Kėshtu ka deklaruar kreu i PDSH-sė, Menduh Thaēi gjatė promovimit tė kandidaturės sė Mexhit Dikės pėr
kryetar tė Komunės sė Dibrės nė konventėn e mbajtur mbrėmė nė kėtė qytet. Thaēi tha se platforma zgjedhore e PDSH-sė bazohet nė dy parime themelore; vendimmarrj
en me konsensus tė plotė dhe ndarjen e barabartė tė buxhetit shtetėror. Ai porositi shqiptarėt qė tė jenė tė bashkuar pasi populli shqiptar ka perspektivė tė vėrtetė dhe reale, e kjo sipas tij ėshtė Bashkimi Evropian dhe NATO. ‘Ky proces nuk do tė lejojmė qė tė manipulohet. Kėtė PDSH-ja do ta parandalojė. Ne nėse nuk bėhemi zotėr nė tokat tona pėr Maqedoninė nuk do tė ketė as zgjidhje e as perspektivė’, ka deklaruar kreu i PDSH-sė, Menduh Thaēi.

Nejse,,e di se do fanatika si do ktu,mos ua permendi emrin,i besojne ketij shkrimi.. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio