Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Angelov: VMRO-DPMNE nė vitin 2002 dėshironte ta bu
alb_te
Postuar nė: 25.09.2012, 22:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Nė emisionin "Presing" i cili transmetohet nė televezionin Alfa, kryetari i "Qėndrimit" Stojce Angelov, ka thėnė se ka patur plan pėr ta arrestuar Ali Ahmetin menjėherė pas zgjedhjeve tė vitit 2002.

"Kshte njė plan dhe informata pėr tė arrestuar disa anėtarė tė kryesis nga radhėt e BDI-sė. Pastaj, VMRO-DPMNE nėse do mbetej nė qeveri do ti arrestonte ata qė kanė dhėnė urdhėrin" - ka thėnė Angelov./Almakos.com
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio