Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rriten ēmimet e provimeve nė USHT
sekret-84
Postuar nė: 05.10.2012, 12:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007Kete semester ne USHT jane rritur cmimet per paraqitjen e provimeme edhe ate nga 100 tani i kemi 200 den, kjo eshte goditje per studentet duke e ditur se te gjithe ballafaqohemi me nje krize ekonomike tejet te rende dhe shume pozite nencmuese.

Sipas kesaj i bie se nese ke 5 provime nga 200den 5x200=1000den qe i bie gati 20 euro po thuajse nje meditje pune. Nga ti marim ata?

Por a thua vlejne keto ēmime edhe per femijet e "branitellave" te cileve u pergaditet ligj i posaēem per shkollim falas.

Si duket USHT dale ngadale po shndrohet ne nje universitet me shume privat se shteteror ose eshte goditur nga shkupi 2014.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 05.10.2012, 14:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012shko te vullent ameti pyet joo ktu respekt..
PM
Top
Arsyeja
Postuar nė: 05.10.2012, 15:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 27009
Bashkangjitur: 16.11.2011Ne lidhje me kete teme ju kisha preferuar qe te lexoni shrkimin e z.Shenazi Salihi nje i ri i cili ne menyre shum precize ka paraqitur kete problematik .....


http://portalb.mk/CategoryContent/RenderSi...iviteti-vazhdon


lexim te kendshem
PM
Top
artina
Postuar nė: 06.10.2012, 13:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007Rriten normal, se Vullnetit e shume shume te tjereve qe e udheheqin USHT u duhen ma shume para per te vjedhur.Eshte bere katastrofe nga mos.Keshtu eshte te nderuar kur nuk udheheqen ligji ne shtet po njerezit bejne ashtu si duan vete vec te fitojne.Ne kete shtet ska as rend as kurgje te hajrit.Krejt me te vjedhme, me korupcione etj etj nuk udheheq drejtesia dhe sdo udheheqe kurrreee.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio