Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vazhdon Qeveria antishqiptare e VMRO-BDI
alb_te
Postuar nė: 05.10.2012, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Vazhdon Qeveria antishqiptare e VMRO-BDI ... deputetėt e BDI votuan Nikolla Gruevskin dhe VMRO duke ia falur tė gjitha tė kėqijat qė u bėhen shqiptarėve ... Edhe pas fjalės sė Gruevskit ku ai u tha nė fytyrė gjithēka deputetėt e BDI-t e vazhduan Qeverinė ... NGA SOT U VĖRTETUA 1 GJĖ: BDI ĖSHTĖ KUNDĖR SHQIPTARĖVE DHE PRO GRUEVSKIT ... I MBAJTSHI ME SHĖNDET POSHTĖRIMET DHE FYERJET E GRUEVSKIT DHE MOS U THIRNI MĖ NĖ EMĖR TĖ SHQIPTARĖVE.
Fotografi e jashtme
PM
Top
yesss
Postuar nė: 05.10.2012, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012o teveqel a secilen vjet do bejm zgjedhje,dhe prape VMRO dhe BDI fiton dhe do lujm teze,te bezdisen njerzit dhe ti bejm bajat.KTo qe kan fitu legjititmitet le at mbajn deri ne fund dhe fundin de shohim jo per nji vjet dhe hajt zgjedhje,
PM
Top
yesss
Postuar nė: 05.10.2012, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012per 6 vjet tre pale zgjedhej,a ka logjike o dibidus
PM
Top
Ellmundo
Postuar nė: 05.10.2012, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 484
Antari Nr: 21084
Bashkangjitur: 18.02.2009Ka logjik ka se koalicioni VMRO-BDI eshte i deshtuar


----------------------------------------
Mos u mba se je, mos u mba se ke, se askush nuk je, vetem nje grusht dhe.
PM
Top
yesss
Postuar nė: 05.10.2012, 23:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012 Citim (Ellmundo @ 05.10.2012, 17:51)
Ka logjik ka se koalicioni VMRO-BDI eshte i deshtuar

po edhe tre vjet kane,dmth edhe 75 perqind te mandatit,do kishte logjike pas dy vjeteve
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 06.10.2012, 08:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010Qeveria qe esht duke vazhdu esht qeveri qe esht antishqiptare sidomos ky far kryeministri gruevski esht duke ber problem te madh nderetnike , zgjedhje ka qe parlamenti te bllokohet dhe shqiptaret ato mekanizma qe i kan nedor ti perdorin ne maximum!!!!!!!
PM
Top
Alex
Postuar nė: 06.10.2012, 08:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Mire de le te vazhdone qeverija anti-shqiptare, se edhe me u votuar edhe me fituar prap cato njerez jane, prap do vazhdojne me politiken anti shqiptare, BDI-VMRO.


BDI-ja u frigua se kohes se fundit si kane shkuar mire punet, dhe tkishe shkuar ne zgjedhje, PAPA do ja bente kariges.
PEr ta memire le te heke populli, se tu humbe karikja.
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 06.10.2012, 10:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (yesss @ 06.10.2012, 00:43)
o teveqel a secilen vjet do bejm zgjedhje,dhe prape VMRO dhe BDI fiton dhe do lujm teze,te bezdisen njerzit dhe ti bejm bajat.KTo qe kan fitu legjititmitet le at mbajn deri ne fund dhe fundin de shohim jo per nji vjet dhe hajt zgjedhje,

cdo muaj do bejm zgjedhje nese ka nevoj, ama cka ti bejm bdi-s qe as se ka ndermend te bej zgjedhje se nuk duan ta rrezikojn karriken, pastaj nese bie qeveria sesht e then te shkohet ne zgjedhje ama tej smerr vesh ka kto pun kot te lodhem ...
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 06.10.2012, 10:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012Edhe Ahmeti ska qef te rine , se eshte milioner me , ka gajle , pse ta rezikone jeten
po puna eshte se e ka ndor Gruevski , sigurisht ja ka dosjen edhe sguxon me livrit ky burr i dhire
PM
Top
sulmuesi
Postuar nė: 06.10.2012, 13:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010Ok le te vazhdojn por kur dalin nanat e motrat neper tv me pranga ne dor mos u ankoni.
PM
Top
STOP
Postuar nė: 06.10.2012, 14:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007 Citim (yesss @ 06.10.2012, 00:43)
o teveqel a secilen vjet do bejm zgjedhje,dhe prape VMRO dhe BDI fiton dhe do lujm teze,te bezdisen njerzit dhe ti bejm bajat.KTo qe kan fitu legjititmitet le at mbajn deri ne fund dhe fundin de shohim jo per nji vjet dhe hajt zgjedhje,

ME TEVE_QEL se ti ende skam Pare ...Nuk te vjen Turp qe ende te Mbrojsh Nje politike qe na shkateroj nga Themeli,qe pasojat do ti vuajm edhe 50 vite...

Ende JE BESNIk VMRO-sPrej Sote BDI Per mua dhe shumicen e shqiptareve eshte VMRO)te lutem nese te ka ngelur edhe 5 % gjake shqiptari Ndrysho
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 06.10.2012, 14:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011a ju ve te bdis duhet me nje llogor me ju mshel se e bytet popullin neper burge tu e mshel dhe plus na i leni ushtaret te vdesin neper burge vend se te shkoje ne vorim me vrasjen e Ibrahim Sulejmanit por te bdis kan shku ne festu ate qka u hap ne skup city skopje
PM
Top
AsgjeSikurDielli
Postuar nė: 07.10.2012, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1106
Antari Nr: 1128
Bashkangjitur: 10.05.2006SHume mire e bejne ashtu duhet ky popull ashtu qeveri do sepse jemi armik te vetes tone.
Si populli ashtu edhe qeveria smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH
PM
Top
THE_DOCTOR
Postuar nė: 07.10.2012, 21:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 786
Antari Nr: 12156
Bashkangjitur: 23.12.2007 Citim (alb_te @ 06.10.2012, 00:29)
Vazhdon Qeveria antishqiptare e VMRO-BDI ... deputetėt e BDI votuan Nikolla Gruevskin dhe VMRO duke ia falur tė gjitha tė kėqijat qė u bėhen shqiptarėve ... Edhe pas fjalės sė Gruevskit ku ai u tha nė fytyrė gjithēka deputetėt e BDI-t e vazhduan Qeverinė ... NGA SOT U VĖRTETUA 1 GJĖ: BDI ĖSHTĖ KUNDĖR SHQIPTARĖVE DHE PRO GRUEVSKIT ... I MBAJTSHI ME SHĖNDET POSHTĖRIMET DHE FYERJET E GRUEVSKIT DHE MOS U THIRNI MĖ NĖ EMĖR TĖ SHQIPTARĖVE.
Fotografi e jashtme

QEVERIA ANTISHQIPTARE THE?

PO KJO QEVERI CDOHER KA QENE ANTISHQIPTARE,POR EDHE BDI E KA KUSHTEZU VMRO-n..JO SI ATA TE PDSHS QE I THONIN PARTNER STRAEGJIK GRUEVKSIT.DMTH EDHE PDSH KA QENE ANTISHQIPTARE...PERDORE LOGJIKEN O ALB K A R
PM
Top
ylly007
Postuar nė: 07.10.2012, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1436
Antari Nr: 4814
Bashkangjitur: 21.12.2006 Citim (THE_DOCTOR @ 07.10.2012, 22:31)
QEVERIA ANTISHQIPTARE THE?

PO KJO QEVERI CDOHER KA QENE ANTISHQIPTARE,POR EDHE BDI E KA KUSHTEZU VMRO-n..

ME ĒKA E KA KUSHTĖZU ?


AHA HAROVA !

me ligjin e BRANITELLAVE !
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio