Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vazhdon Qeveria antishqiptare e VMRO-BDI
yesss
Postuar nė: 08.10.2012, 08:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012 Citim (ylly007 @ 07.10.2012, 17:16)
ME ĒKA E KA KUSHTĖZU ?


AHA HAROVA !

me ligjin e BRANITELLAVE !

Po e ka kushtezu,sepse legalizoi UT-ne,sepse e beri interpretimin e ligjit te amnestise dhe ndalimin e rasteve te Hages(gje qe ska mund ta beje as qeveria e Kosoves per ushtaret e UCK se Kosoves,dhe e gjykoi Fatmir Limen ne Kosove),rritja e perfaqesimit te shqiptareve ne institucionet shteterore nga 3 apo 4 perqind sa ka qene ne 20 e dikund mbi 20 perqind,e tash ne Ministrine e Mbrojtjes nga 2 perqind ne 15 perqind,perdorimi i gjuhes shqipe nga minitstrat ne konferenca per shtyp dhe komunikime nderministrore,legalizimi i perdorimit te flamurit kombetar edhe pse me madhesi me te vogel per 33 perqind me i vogel se ai shteteror por parpeseprape lejohet me ligj perdorimi i tij,manifestimi nen patronat te qeverise per 100 vjetorin e pavaresise se Shqiperise,etj etj....
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 08.10.2012, 08:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012 Citim (yesss @ 08.10.2012, 02:27)
Po e ka kushtezu,sepse legalizoi UT-ne,sepse e beri interpretimin e ligjit te amnestise dhe ndalimin e rasteve te Hages(gje qe ska mund ta beje as qeveria e Kosoves per ushtaret e UCK se Kosoves,dhe e gjykoi Fatmir Limen ne Kosove),rritja e perfaqesimit te shqiptareve ne institucionet shteterore nga 3 apo 4 perqind sa ka qene ne 20 e dikund mbi 20 perqind,e tash ne Ministrine e Mbrojtjes nga 2 perqind ne 15 perqind,perdorimi i gjuhes shqipe nga minitstrat ne konferenca per shtyp dhe komunikime nderministrore,legalizimi i perdorimit te flamurit kombetar edhe pse me madhesi me te vogel per 33 perqind me i vogel se ai shteteror por parpeseprape lejohet me ligj perdorimi i tij,manifestimi nen patronat te qeverise per 100 vjetorin e pavaresise se Shqiperise,etj etj....

hahaha mke cu tqesh me injorancen tende , sdms te kjo pjesa ktu

legalizimi i perdorimit te flamurit kombetar edhe pse me madhesi me te vogel per 33 perqind me i vogel se ai shteteror por parpeseprape lejohet me ligj perdorimi i tij

e kishim edhe ma para flamurin neper komuna o teveqel , sna dueshte legalizim i tij dhe nencmim tjet 33 perqind me i vogel , cna duhet ky nencmim tna tregojn bitha e ktyne shkijeve se jemi ma tvogel


sa per Universitetin ,Branko Cervenskovski dul haptazi ne mediume dhe tha se bdi se kishte menden ta legalizone usht-jen ,po ishte ide e imja , thash pse mos ta ken nje universitet , nese ka genjy pse nuk dolen dhe ju ne mediume te thoni se ju e keni legalizu hah???
Me manipulime mundoheni , po ku keni ju kapacitet per dicka ,ju te mjere jeni


Sa per amnestin e kemi pare , para pak ditve e vrat nje komandant te uck te amnestuar , krejt luftetaret e uck neper burgje jan ose te vrar , , o i poshter

PM
Top
babarekes
Postuar nė: 08.10.2012, 08:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (yesss @ 08.10.2012, 09:27)
Po e ka kushtezu,sepse legalizoi UT-ne,sepse e beri interpretimin e ligjit te amnestise dhe ndalimin e rasteve te Hages(gje qe ska mund ta beje as qeveria e Kosoves per ushtaret e UCK se Kosoves,dhe e gjykoi Fatmir Limen ne Kosove),rritja e perfaqesimit te shqiptareve ne institucionet shteterore nga 3 apo 4 perqind sa ka qene ne 20 e dikund mbi 20 perqind,e tash ne Ministrine e Mbrojtjes nga 2 perqind ne 15 perqind,perdorimi i gjuhes shqipe nga minitstrat ne konferenca per shtyp dhe komunikime nderministrore,legalizimi i perdorimit te flamurit kombetar edhe pse me madhesi me te vogel per 33 perqind me i vogel se ai shteteror por parpeseprape lejohet me ligj perdorimi i tij,manifestimi nen patronat te qeverise per 100 vjetorin e pavaresise se Shqiperise,etj etj....

nese e ben interpretimin per krejt ushtaret atrher PSE nuk u lirua Ibrahim Sulejmani por u vra a? PSE?


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
yesss
Postuar nė: 08.10.2012, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012 Citim (Pinnes @ 08.10.2012, 02:53)
hahaha mke cu tqesh me injorancen tende , sdms te kjo pjesa ktu

legalizimi i perdorimit te flamurit kombetar edhe pse me madhesi me te vogel per 33 perqind me i vogel se ai shteteror por parpeseprape lejohet me ligj perdorimi i tij

e kishim edhe ma para flamurin neper komuna o teveqel , sna dueshte legalizim i tij dhe nencmim tjet 33 perqind me i vogel , cna duhet ky nencmim tna tregojn bitha e ktyne shkijeve se jemi ma tvogel


sa per Universitetin ,Branko Cervenskovski dul haptazi ne mediume dhe tha se bdi se kishte menden ta legalizone usht-jen ,po ishte ide e imja , thash pse mos ta ken nje universitet , nese ka genjy pse nuk dolen dhe ju ne mediume te thoni se ju e keni legalizu hah???
Me manipulime mundoheni , po ku keni ju kapacitet per dicka ,ju te mjere jeni


Sa per amnestin e kemi pare , para pak ditve e vrat nje komandant te uck te amnestuar , krejt luftetaret e uck neper burgje jan ose te vrar , , o i poshter

e l**h e l**h,kerkoj falje ndaj tjereve per kete shprehje ama e meriton.Branko Cervenkovski vrau njer dhe beri kerdi ne Recice kunder Universitetit,e ti thau e i beson fjalve te tij,mos kishte pas shtypje ai kurre sdo e legalizonte,se bash ai vrau njer dhe rrahu e plagosi plot qe mbrojten UT-ne o naiv.Cfar teveqeli qenke,cudi,por e di se sje kaq po shtirresh.
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 08.10.2012, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012 Citim (yesss @ 08.10.2012, 08:24)
e l**h e l**h,kerkoj falje ndaj tjereve per kete shprehje ama e meriton.Branko Cervenkovski vrau njer dhe beri kerdi ne Recice kunder Universitetit,e ti thau e i beson fjalve te tij,mos kishte pas shtypje ai kurre sdo e legalizonte,se bash ai vrau njer dhe rrahu e plagosi plot qe mbrojten UT-ne o naiv.Cfar teveqeli qenke,cudi,por e di se sje kaq po shtirresh.

Pse nuk e that kete publikisht pra sic beri ai Brankoja huh , po ma thue mu ktu nforum ,e l**h e l**h mendon se ham bari ne
PM
Top
Pjeshka
Postuar nė: 08.10.2012, 14:32
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (ylly007 @ 08.10.2012, 00:16)
ME ĒKA E KA KUSHTĖZU ?


AHA HAROVA !

me ligjin e BRANITELLAVE !

Cili eshte ligji i "Branitellave"?


p.s.

s'kam degjuar hic asnje lajm, prandaj dhe po pyes. Flm per shpjegimin.


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
yesss
Postuar nė: 08.10.2012, 14:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012 Citim (Pinnes @ 08.10.2012, 08:25)
Pse nuk e that kete publikisht pra sic beri ai Brankoja huh , po ma thue mu ktu nforum ,e l**h e l**h mendon se ham bari ne

o livadh,edhe mos e kishin thene dihet por BDI doli ne konference per shtyp dhe e rikujtoj Brankon se sa debate jane be per tu legalizu Ut-ja,dhe ja rikujtun Brankos se ka vrare shqiptare ne kohen e vet kunder UT-se.Po ti se tenton te mashtrosh me rrena fmijesh ste ka faj askush qe shtirresh sherr budallasi
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio