Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Deputeti Xhaferi vazhdoi me heshtje nė Komisionin
yesss
Postuar nė: 08.10.2012, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012Koordinatori i grupit parlamentar tė BDI-sė Talat Xhaferi nė vazhdimin e sotėm tė 20-tė tė seancės sė Komisionit pėr punė dhe politikė sociale, sėrish e shfrytėzoi tė drejtėn e tij pėr prononcim me heshtje pėr Propozim ligjin pėr tė drejtat e posaēme tė ish pjesėtarėve tė forcave tė sigurisė tė Republikės sė Maqedonisė dhe anėtarėve tė familjeve tė tyre.

Xhaferi heshti mė shumė se dy orė, ndėrsa kolegėt e tij parlamentarė nga grupet e tjera parlamentare kohėn e kaluan duke lexuar materiale kuvendore e tjerė.

Deputetėt nga partitė opozitare sot sėrish reaguan qė deputeti Xhaferi vazhdoi me heshtje nė Komisionin pėr punė, duke e akuzuar pėr "bllokim tė institucioneve".
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 08.10.2012, 15:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Njejt sikur heshti sikur foli, ne te dy rastet nuk thot gje, bile ma mir te ehsh se kur flet ajo zakonisht esht ne dem te shqiptareve
PM
Top
CataPHract
Postuar nė: 08.10.2012, 16:14
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 27422
Bashkangjitur: 28.06.2012Nuk mbrohen interesat shqiptare duke heshtur, apo duke lexuar poezi tė Aco Shopovit !
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 08.10.2012, 18:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010bdi po ndryshon , kete qe te ndryshoje e ka ber gruevski si mendoni a nuk esht turp qe gruevski te ndryshoje bdi-ne ta beje si adon ajo vet????.

kursem ky talat xhaferi , po ben dicka ja kan rrit menden ato qe i ka perreth sepse aq kapishin si shoket per reth edhe ky xhaferi , keto e dini kur e kuptoijn se jan ne rezik , ateher kur ju gjek te tenderi dhe kur ju afrohet gjerperi te prapanica
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio