Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2 Vjetori i www.studentet.info, 2 Vjetori i www.studentet.info
Blerim
Postuar nė: 24.11.2006, 01:05
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004 Citim
Sot tė nderuar anėtarė, vizitorė, miq tė pandashėm une mbushi 2 vjet tani ju mė uroni ditėlindjen dhe njėkohėsisht mplakjen time.

Tė falemenderoj ty qė ke qenė vazhdimisht me mua, ty ke qenė bashkė me mua dhe unė sot jamė gjallė, Ty mė ke ushqyer me vizitat e pėrditėshme, andaj tė takon njė falemenderim i madhė dhe i pa harruar asnjėher.

Jemi miq jemi shokė dhe shpresoj tė ngelemi edhe mė tuje.

Ju premtoj se unė www.studentet.info do tė kujdesem pėr ty, pėr te gjithė ata qė nuk mė harrojnė dhe do t’ju sjellė gjithēka ēka ju nevojitet, Lajme, Kėngė, Video Klipe, Humore, Filma, tė gjitha vetėm nė gjuhėn SHQIPE dhe mos harroni tė bisedoni nė chat dhe forum.

Sė bashku une dhe ju do tė jemi mė tė fortė, mė afėr suksesit mė afėr tė vėrtetės, mė afėr gėzimit...


JU FALEMINDEROJ DHE JU UROJ MIRĖSEARDHJE EDHE DITĖVE TJERA

2 VJET ME JU DHE SHUMĖ VITE PRES TĖ JEM PRAN JUSH


Urime Ditelindja :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
Gazetari
Postuar nė: 24.11.2006, 01:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 137
Antari Nr: 637
Bashkangjitur: 03.04.2006Urime urime...

Rruga deri ketu ishte e veshtire, por kur ke aleat fuqine e nje kombi sic jane studentet, gjithcka eshte shume e lehte.

Studentet.info, lindi si nevoje per te patur nje klub virtual studentor, ku do t'i bashkone te gjithe studentet e te gjitha trevave shqiptare. Ne me ndihmen tuaj sot arritem te festojme 2 vjetorin, qe ka nje domethenie simbolike per ne si drejtues, dhe per ju si anetare.

Studentet.info sot eshte be pjese e pandare e shume studenteve shqiptare, qe brengat dhe hallet e tyre, mund t'i shprehin ketu, dhe te debatojne e komentojne ndodhi e lajme, me kolege te tyre, nga universitetet tjera.

Sukseset qe pati ky klub studentor, jane te shumta. Ne arritem te kemi nje rol teper informues, ne zgjedhjet e pergjithshme per kryetar te Unionit te Studentetve ne UEJL. Ne po ashtu patem nje ndikim te madh informues dhe promovoues, ne afirmimin e disa shoqatave studentore.

Studentet.info, nuk eshte vetem faqe studentore, ky eshte nje komunitet i madh, qe dita dites po rritet, ne interes te studenteve. Ju ketu mund te gjeni kenget me te reja, albumet me te shitura, videospotet me atraktive, dhe nje numer te madh te materialeve fetare.

Sukses i vecante i faqes sone eshte edhe anketa, qe ka rezoltuar teper e sukseshme. Jane bere anketime te ndryshme ne lidhje me problemet apo shqetesime e studenteve, te cilat me vone jane plasuar edhe ne shtypin ditor, thjesht me ne, brenga e studentit behet publike, ne jemi promotoret studentor...

Studentėt.INFO, mė shumė se faqe studentore...


PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 24.11.2006, 08:48
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006URIME URIME studentet.info!

Faqe me te vertete e bollshme dhe me vlere. Mundesite per tu informuar nepermjet saj mua personalisht me mbajne disa here ne dite ne kontakt te rregullt .

I pergezoj administratoret per punen dhe bashkepunetoret gjithashtu.Shpreh deshiren time per te kontribuar kurdoqofte e nevojshme.

Suksese dhe jete te gjate:)Studentet.info,


sinqerisht,

Une
PM
Top
saraj
Postuar nė: 24.11.2006, 10:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Ju ururoj per punen qe keni bere deri me tani shpresoj se do te vazhdoni edhe me tej. Per mua e vetja faqe qe e vizitoj vazhdimisht eshte www.studentet.info.
SUKSESE NE TE ARDHMEN,DHE I LUTEM ZOTIT QE TUA PLOTSON TE GJITHA DESHIRAT NE JETE.
PMIntegrity Messenger IM
Top
ardi_pr
Postuar nė: 24.11.2006, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006Me lejoni qe ne emer timin personal te ju pergezoj, per kontributin qe jeni duke e dhene per nje rini tone me te shendosh!
Zoti ju shperbleft per mundin e juaj!

Suksese edhe me te mira ju deshiroj edhe ne te ardhmen!!


Ardi
Prishtinė


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
BESI_dr
Postuar nė: 24.11.2006, 11:14
Quote Post


Bashkpuntorė
****

Posti: Antarė
Postime: 47
Antari Nr: 468
Bashkangjitur: 17.01.2006Ne kete dyvjetor urimet me te sinqerta shkojne per tablloidin virtual Studentet.Info, i cili dita dites po behet pjese e rendesishme, jo vetem e informimit te studenteve, por edhe e mundesise per te debatuar per ceshtje nga me te ndryshmet.
Me lejoni te pergezoj te gjithe ata qe me pune vullnetare japin kete produkt aq te nevojshem per studentet ne mbare hapesirat shqiptare e ne diaspore.
Ju them me kompetence se koleget e mi gazetare, te cilet percjellin sektorin e arsimit ketu ne Kosove, nuk fillojne diten pa mos hapur nje here kete tablloid virtual, nga i cili jorrallehere gjejne tema te hapura, pas te cilave 'vardisen'. Jo rrallehere me ka ngjare te degjoj debate ne mes studenteve, por edhe profesoreve, per temat qe ketu trajtohen. Ky eshte nje sinial shume i mire.
Kam degjuar se gjate dites Studentet.Info hapet nga afer 20.000 vizitore, dhe ky eshte vleresimi me i madh qe mund t'i behet kesaj dritareje informative.
Shpresoj qe te mbahet ky ritem dhe kjo energji e tanishme nga ata me te merituarit-ata qe mbajne faqen, dhe kam besim se numri i vizitoreve do te shumfishohet, me c'ka do te rritet pergjegjesia tek webmasteret, per te cilet kam besim se asnjehere nuk do te ndalen dhe do te na servojne edhe shume e shume mundesi ne kete uebfaqe.
Urime edhe nje here.

Sinqerisht, Besnik KRASNIQI
PMEmail PosterUsers Website
Top
Cusack
Postuar nė: 24.11.2006, 13:13
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Gezuar Studenti...

Kam kohe qe futem ketu edhe pse vetem sot vendosa te antaresohem. Me sa kam pare deri tani, vetem ky portal ofron ate qe ne te vertete u intereson studenteve. Do thoja qe jeni nje FIKS FARE studentor, ngaqe keni publikuar ca pune te pista te cilat jane zhvilluar dhe zhvillohen dhe me tej neper universitetet tona.

Shpresoj qe ne keto dy vite te kaluara, studentet kane patur "dritaren e te se vertetes" para tyre, dhe do deshiroja shume qe kjo dritare te mos mjegullohej asnjehere, per sa studentet te kene nevoje te denoncojne rastet e ndryshme te keqperdorimit te detyres nga ana e profesoreve te tyre si dhe zyrtareve tjere.

Jete te gjate Studenti !!!
smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 24.11.2006, 13:54
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Te jetosh i gjalle dhe me shum vuatje dhe pa perfitime eshte pikrisht studentet.info qe sot ne po jemi te bashkuar dhe ndajm hallet dhe brengat tona lidhur me jeten tone ne kariket universitare.

Studentet.info arriti te bashkoj te gjithe studentet e rruzullit toksor por qe flasin vetem nje gjuhe qe jane nje kombe dhe qe jane ne nje uniforme.

Studentet.info u be urre lidhese e universiteteve shqiptare, u be dritare e lajmit studentor u be edhe ndihme e cdo viziotori per arsyje te ndryshme.

Andaj une do jeme vazhdimisht me TY studentet.info sikur qe Ty je me mua sikur qe ti nuk u lodhe duke sjellur gjithcka cka une kerkoja, ti me ushqeve me Muziken me te Re shqipe me Filmat dhe humoret ne Shqip e nuk te harroj as une asnjher sepse sa here qe me mungonte nje kenge shqipe une e gjeja ne databazen tende.

Ngelesh edhe nga une i pershendetur dhe i pa harruar dhe do te vizitoj edhe ne minutat me te vogla dhe do te kursej cdo gje vetem per te te vizituar.

Me respekt nga Shkupi


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 24.11.2006, 15:04
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006PERGEZIME PERGEZIME

ME TE VERTETE ESHTE BERE NJE EKIP I MREKULLUESHEM QE PO PUNON NE KETE FAQE DHE QE PO NA OFRON DICKA TE MIRE.....

SUKSESE


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
webm
Postuar nė: 24.11.2006, 15:51
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Huh, cka me thane mbas krejt ketyre levdatave ketu edhe mbi 50 emaileve?

Ju flm te gjitheve qe na doni edhe qe qendroni pran nesh. Pasi qe ju jeni ato te cilet edhe e krijoni kete portal.

Urime na koft edhe siq qe kishte shkruajt dikush ne email "i befshim dyqindmije vjet bashk", le te jen sterniperit tone ato qe do lexoj stergjysherit cka kane shkruajtur dikur ketu smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nje flm per kryredaktorin si dhe web redaktorin qe studentet.info "ju eshte bere opsesion", pastaj deri tek gazetaret qe cdohere vetem per te miren e studenteve na dergojn lajmet e tyre pa asnje pagese, moderatoret, personat qe na kan siguruar pagesat e "hapsires", personat qe na kritikojn edhe qe na lavderojn.

Shpresojm qe ne te ardhmen do te ju servojm me teper...

Gjithe te mirat...

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
r.mislimi
Postuar nė: 24.11.2006, 16:18
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Urime edhe nga ana ime

Te levdosh palodheshmerin e staffit studentet.info do te ishte e tepert pas gjithe levdatave te vizitorve antarve bashkpuntorve, andaj do vazhdojme te mbajm gjalle edhe me tutje kete revist virtuale.

Te gjithe studentet, edhe ata qe nuk jane student dhe qe do te behen, por edhe ata qe ishin student te vazhdojn te jene pjese e kesaj webfaqe studentore.

Me respekt dhe me dashuri te madhe ndaj gjithe atyre qe kane klikuar te pakten 1 here.

Miqesisht
Rami Mislimi


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
LuGaL
Postuar nė: 24.11.2006, 17:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 981
Bashkangjitur: 09.04.2006
Te nderuar miqe e kolege,te nderuar vizitore,i nderuari staf i kesaj redaksie virtuele edhe prej meje shume urime e pergezime nga me te sinqertat per punen dhe aritjet e deritanishme...suksese dhe na prifte e mbara gjithve se bashku...


----------------------------------------
KILL'EM ALL
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 24.11.2006, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Urime eshte knaqesi te festohet 2 vjetori mirpo kam dashur te festohet me nje koktej!!
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 24.11.2006, 19:50
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Urime Te Perzemerta Staffi i Kesaj Reviste Studentore www.Studentet.info

Ky eshte viti i dyte ishalla mrini edhe 30 vite tjera me ket redaksi keshtu si keni filluar stafi i nderuar do mbini shum.

Me lejoni qe ne Emrin tim tua UROJ edhe njeheres Kete 2 vjetor qe keni Sot.


SHUM URIME PER TYYYYY Studentet.info


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
drita_fr
Postuar nė: 24.11.2006, 20:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetj dhe nga un dhe shum urime per 2 vjetorin ju deshiroj shum sukses ne te ardhmen
smil3dbd4dbc14f3f.gif• ღ♡ ღ • ° urime• ღ♡ ღ • ° smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio