Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kapet tetovari me 13,5 kg heroinė
NoLimit
Postuar nė: 13.10.2012, 04:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Shkup, 12 tetor 2012(20.00)
Autoritetet doganore tė Maqedonisė kanė kapur sot 13, 5 kilogram drogė tė pastėr heroinė nė vendkalimin kufitar Deve Bair me Bullgarinė.
Policia informoi se droga u gjet nė brendinė e makinės sė tipit “Volvo” me targa tė Tetovės, qė drejtohej nga A.J nga Tetova. Droga e llojit heroinė ishte paketuar nė tri pako speciale qė i shmangen edhe kontrolleve rėntgen tė doganės.
Poseduesi i drogės ka thėnė se e kishte porositur mallin nga njė shtetas turk dhe se tė njejtėn duhej tė transportonte nė Maqedoni, ku siē ėshtė thėnė mė pas shtetasi turk duhej ta pranonte dhe tė organizonte transportin drejt vendeve evroperėndimore.
A.J ishte i njohur nga policia pėr pėrfshirjen e tij edhe mė parė nė trafikimin e lėndėve narkotike. Ai nė vitin 1999 ishte kapur me sasi droge nė Itali dhe ka vuajtur dėnimin prej 5 viteve. Vlera e kėsaj droge nė tregun e zi kap njė shifėr prej 1 milion euro. (INA)

Personi ne fjal nje kohe i kishte te gjitha,sot eshte drejt shkatrimit,me kujtohet nje thenie mbas luftes duke biseduar,nje person tregon se sa serb kishte vra ne luft...

Nje thenie e ketij tha deri tash une kam vra nja 15 mij te ri serb prej moshes 18 deri 25!!!jo aq leht fitohet paraja..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
GuriShipes
Postuar nė: 13.10.2012, 11:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010pun te madhe paska bo tetovari , e kan kap ,shtaij di haje nja 6 vjet burg !!!!

pastaj pyesen ka i mur paret filon fisteki si regulloij shpijen apo si blejti tok per nje koh te shkurt ja si mundohen shumica prej njerzive te pasurohen dhe tja shohin hajrin!!!!!!

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio