Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rita po vjen, Rita po vjen
FLAMUR_07
Postuar nė: 29.10.2012, 18:22
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007

http://www.youtube.com/watch?v=SzP5tQDQzXY

RITA ORA ( Sahatxhiu)
Nje gje me ra ne sy ne video u treguan 2 xhamija por nuk e pash katedralen e asnje kishe serbe
Rita Ora ka karizem dhe eshte e thjesht , videon ka mundur ta ben kudo ne bote ,por ja ka zgjedhe kosoven, Rita eshte ashtu si e ka edukuar familja
nje gje shpresoj se nuk do te martohet me ndonje zezak e te jep shembuj vajzave ne perendim

----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
alb_te
Postuar nė: 29.10.2012, 18:24
Quote Post

Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012

kush ehst kjo rita.pp
PM
alboholic
Postuar nė: 29.10.2012, 18:35
Quote Post

Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008

Citim (packs @ 28.10.2012, 12:39)
Unikkatili thote:

Une kit sen e kom dite
dosti jem e kom prite
se shqiptari s'ka qef tjeter kush me arrite. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif

No comment

Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Hera
Postuar nė: 29.10.2012, 19:00
Quote Post

Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012

Citim (Pinnes @ 29.10.2012, 11:22)
Ndoshta ti nuk arin me kuptu asnje gje deri nfund si duhet , perse i fut gjith shqipet me nje grup , po harova ti sje shqipe ups

2. Nga brenda sje tu kritiku , po nga interneti , i jep vemendje vetes duke u bere perjashtim , princesh forumi don tboesh , edhe un mundem te futem nforum shkijesh edhe ti kritikoj me emrin pance , sdmth asgje , ec na kritiko ne ftyre masi je aq azgane hah !

edhe 3 , disa besojn ,disa nuk besojn , as ti smundesh mem bind mue pse mos tbesoj ,as une smundem me tbind ty pse tbesosh , quaje Zotin edhe dreqin fantazi tzhvillume , eshte e drejta yte , veq kur tet vjen vdekja ateher do ta kuptosh tverteten ,a ka Zot a ska . smundesh ndryshe mu bind
Po nje gje eshte e vertet , se ajo piramida qe e bejn me shenje kta kengetaret , nuk eshte ndertu nga njerzit , sepse njerzit ende smunden me ndertu ashtu piramida , e jo me para mijera vitesh , ndersa me e cuditmshja eshte se tash eshte ardhe ne konstatim se piramidat jan ndertu nga maja , e jo nga themelet , qe eshte apsurde , smundena as me imagjinu si e me cfar teknologjie.
Per ndryshe sipas fese , Zoti e denon shum faraonin , edhe ka inat personal me te.

E tash disa njeres si puna jote smendojn fare , se lodhin trunin , veq jetojn, ska Zot ska fe , trala lala la do knaqem , disa njerez mendojn se jashtoksoret i kan ndertu piramidat , edhe se Zoterat e miteve tndryshme jan jashtoksor , tcilet kan ardh prej kohe ne kohe , e disat si un besojn se dreqerit i kan ndertu , prandaj edhe Zoti e denon aq fort faraonin.
Ndertime te ndryshme tpalogjikshme ke ne tere boten , te majet , inket etj
Ma te cuditshme jane shkrimet per Aleksandrin e Madh , kur sulmon qytetin e Veneties , observatoret e te dyja aneve tkonfliktit kan shkruar se disa objekte jan paraqit ne qiell , njeri nga objektet ka kris me nje arme drite , ka shkateru murin edhe trupat e Aleksandrit jan fut ne qytet , Aleksandri ka taku kshu objekte metalike fluturuese 2 her , dhe per te dy heret eshte shkuar qe ne ate kohe

ti kthehemi prap piramides ...
per ndryshe shenjen e piramides e ke te dolari amerikan me nje sy mbi , qe krishteret kan version tjeter e muslimant tjeter per ate sy , e ke ne cdo film edhe e ke ne spotet e muzikes ,
ose tallen ose ka dicka , eshte mister.

Lexo me teper , informohu , lehte eshte mos besosh ne asgje.

Shih ky tu lexu "literature" qe edhe krimbave ju ka ardh gerdi prandaj se kane golltitur(honger dot) dot! Ne anen tjeter po mundem mi paramendu krimbat tu bo gokkk ... jon ngi be vlla s'kan pas faji a besohet ne teori te tilla fantastiko-''shkencore'':-D

Haahaahaaaa... smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Pinnes
Postuar nė: 29.10.2012, 19:11
Quote Post

Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012

heu bre non sa budalle qe qenke , po ti ke inat personal me mue , prandaj sillesh kshu si budallic

po une nuk te thash te besosh ne asnje teori fantastiko shkencore

veq te thash fakte : piramidat skan mund te ndertohen para mijera vitesh thjesht me njerez, sepse pa teknologji sesht e mundur , shkenctaret kan ardh ne ate konstatim , JO UN

shkrimet per Aleksandrin e Madh jan te verteta, hulumto ,lexo ,ikre

te thash se disa njerez besojn kshu, , disa ashtu ,ndersa une nuk besoj ne teorit fantastiko shkencore ,e ppotencova se besoj ne Zot edhe ne krijesat e tij

me ste replikoj se sdin tlexosh , ti je arogant si person, din vetem tflasish e jo te ndegjosh , po une e kam fajin qe i replikova ni tipi arogant si ti , tung
PM
Hera
Postuar nė: 29.10.2012, 19:33
Quote Post

Citim (Pinnes @ 29.10.2012, 13:11)
heu bre non sa budalle qe qenke , po ti ke inat personal me mue ,

Prap me konspiracion.

Nuk kam as iden ma te vogel se kush je, prandaj dikend qe nuk e njehe s'le si te kesh inate personale me te.
Une nuk besoj ne teori te tilla konspirative, sepse nuk jane fakt thjeshte jane intrepretime te nje fakti ose gjendje nga nje aspekt tjeter; dhe mendoj qe kryesisht budallenjet i hane keto teori si fakt qe nuk ka antiteze. Priamida, Iluminati, populli i zgjedhur e blla..blla..blla. ..
Te gjithe njerezit lindin, jetojne dhe vdesin ky eshte i vetmi fakt. Te dhenat tjera jane qe te gjitha te diskutueshme, jane ide, besime ose gjera te tilla..!

P.s. me budallenje shpeshere eshte mire t'ju pershtatesh ashtu sic bera une me ty, jo per gje tejter po te mos te ndihen inferior se mos bejne vete vrasje ose dicka te tille cn cn smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Pinnes
Postuar nė: 29.10.2012, 19:46
Quote Post

Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012

Citim (Hera @ 29.10.2012, 13:33)

Une nuk besoj ne teori te tilla konspirative, sepse nuk jane fakt

Se di pse ama do te replikoj edhe njeher

MOs te thash te besosh helbet :D , mos te thash qe jan fakt , une shkrova vetem ate qe eshte realitet , edhe vura nje pikpytje ne fund ,thash ndoshta jan kot shenjat ndoshta fshihet dicka ,nuk erdha ne konkluzion se fshihet kjo kjo kjo

edhe gjerat tjera qe i thash jan shekncore ,gjera te njohura , qe sjan konspiracione , po jan fakte

ti i kritikon shqiptaret shpesh her ,a ti nfakt je tipik shiptar agresiv edhe arogant , shqiptaret si ti ( qe ti i kritikon) dine vetem te ndegjon me qellimin te gjejn pika te dobta (ne rastin tend lexojn) dhe te gjejn menyra se si te ofendojn edhe te tregoen te mencur vet .
Dmth nuk dine debat , dine vetem - a ky i mare , jaja cthot , ja kta shqiptar i kritikon ti ,edhe kshu je ti , e vertetove me 100% saktesi.

edhe njeher ,une thash ndoshta kshu e ndoshta ashtu ,sthash asgje ,thash se besoj ne Zot , e ktu f off :D , se gjith bota beson ,nje numer i vogel si ti sbesojn.
PM
Hera
Postuar nė: 29.10.2012, 19:54
Quote Post

Citim (Pinnes @ 29.10.2012, 13:46)
Se di pse ama do te replikoj edhe njeher

MOs te thash te besosh helbet :D , mos te thash qe jan fakt , une shkrova vetem ate qe eshte realitet , edhe vura nje pikpytje ne fund ,thash ndoshta jan kot shenjat ndoshta fshihet dicka ,nuk erdha ne konkluzion se fshihet kjo kjo kjo

edhe gjerat tjera qe i thash jan shekncore ,gjera te njohura , qe sjan konspiracione , po jan fakte

ti i kritikon shqiptaret shpesh her ,a ti nfakt je tipik shiptar agresiv edhe arogant , shqiptaret si ti ( qe ti i kritikon) dine vetem te ndegjon me qellimin te gjejn pika te dobta (ne rastin tend lexojn) dhe te gjejn menyra se si te ofendojn edhe te tregoen te mencur vet .
Dmth nuk dine debat , dine vetem - a ky i mare , jaja cthot , ja kta shqiptar i kritikon ti ,edhe kshu je ti , e vertetove me 100% saktesi.

edhe njeher ,une thash ndoshta kshu e ndoshta ashtu ,sthash asgje ,thash se besoj ne Zot , e ktu f off :D , se gjith bota beson ,nje numer i vogel si ti sbesojn.

Pse po bjen ne kundershtim me veten? Je shqiptare, nuk je shqiptare, ti je keshtu e je ashtu..shiko titullin e temes pak ... e shehe qe nuk eshte "Hera" titulli por "Rita po vjen, po vjen " smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
EZEL
Postuar nė: 29.10.2012, 20:00
Quote Post

Postime: 132
Antari Nr: 25856
Bashkangjitur: 29.12.2010

Proud To Be Albanian

Ezel’i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.
PM
packs
Postuar nė: 29.10.2012, 20:16
Quote Post

Administratore

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008

Hello popullate civile e pa armatosur.

I lexova me andje krejt komentet e juaja edhe me andje po jau kthej do sene.

1. Rita eshte katolike, sa per dijenine tuaj. Shpresoj qe nuk ju pengon ky send. Sa mire qe ne klip doket kisha edhe xhamia, shpresoj qe nuk ju pengon ky send.

2. Klipi i Rites, bash, klipi i Rites, ka efekt ma shume se krejt promovimet qe ja kemi ba Kosoves deri tash. Ata qe nisen me ardhe ne baze te ketij klipi, mujne me hulumtu pak ne internet, edhe e dijne qe nuk jane tuj ardhe ne Shan Elize po ne Prishtine.

Normal nuk kane me pa naj mrekulli te botes, ama Prishtinen thjesht. S'ka ketu tjera filozofi, pipell te dashtun qe shpesh po ja huqni total.

3. Iluminati, killuminati, funnynati. Bullshit.

Me nise ashtu krejt jemi iluminati. Pahiri o daj e bajme qat trekandshin, pahiri e bajme shok Jay Z ni dite, e na iluminati.

Suficit pallavrash plako, suficit gjithandej.
Mos me shtini me keshe.

Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
packs
Postuar nė: 29.10.2012, 20:22
Quote Post

Administratore

Citim (alboholic @ 29.10.2012, 19:35)
smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif

No comment

Vec per mu edhe per ty.

+18

http://www.youtube.com/watch?v=iXmiHLnDE5c

Legjenda e repit shqip, e teksteve rep shqip.

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
packs
Postuar nė: 29.10.2012, 21:02
Quote Post

Administratore

Citim (Hera @ 28.10.2012, 22:09)

Habitem me njerezit kur thone duhet ti falenderohemi Rites se po promovon Prishtinen e ato e keto, o njerez Rita po e promovon veten dhe prejardhjen e saj, ndersa Kosova si shtet do duhej ta promovonte veten.

Fort ke tuj me pelqy ajo qe ke shkru mos ta kishe prishe ne fund me kete tregimin tand qe nuk ke haber per reklamen, imazhin, marketingun.

Nejse, nuk eshte dicka qe domosdoshmerisht duhet me dite. smil4a8acf686328f.gif

PM
Trishtimi
Postuar nė: 29.10.2012, 21:03
Quote Post

Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008

Fotografi e jashtme

Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
packs
Postuar nė: 29.10.2012, 21:10
Quote Post

Administratore

Citim (Trishtimi @ 29.10.2012, 22:03)
Fotografi e jashtme

http://www.youtube.com/watch?v=aW0jok5Skkk

Republiken e Kosoves, kerkush se ka prezantu ma mire se Rita. Shkarravitnu sa t'doni, plasni. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga packs nė 29.10.2012, 21:12

PM
Trishtimi
Postuar nė: 29.10.2012, 21:17
Quote Post

Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008

Citim (packs @ 29.10.2012, 22:10)

http://www.youtube.com/watch?v=aW0jok5Skkk

Republiken e Kosoves, kerkush se ka prezantu ma mire se Rita. Shkarravitnu sa t'doni, plasni. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo moj jo s`kam shka mu shkarravit un krejt cka po du me then esht qe te pakten njerin krah ta kish pas Kuq e Zi sepse Ngjyra e kuqe shum i ngjannnnnnnnnnnnn o esht e veqant.......... smil3dbd4e5e7563a.gif

Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio