Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 1 lirė ka peshė specifike sa 10 kg l**h
GuriShipes
Postuar nė: 04.11.2012, 10:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010
https://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=2vir1dlfzdo
PM
Top
Alex
Postuar nė: 04.11.2012, 10:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Nuk ehste e para here qe Izet Zeqiri va ngulen ketyre, lancave te bdi-se.

Nepismena si ki zv.Minister, si Bujar Osmani, qe kur i zene ngusht Izeti skane cka ti kthejne me fakte, i drejtohen, Ti sinon pushtetin, por kjo eshte hera e dyte qe Izeti va leshon shume keqe.

BDI=l**h

dhe dicka duhet te ceke, se keto probleme qe kemi, ne kete ishin librat, nuk ehste gabim i perkthyesve sic potencon ki nepismeni, por jane vete keto "udheheqes" qe sja kane haberin te menaxhojne, apo te kryejne punen qe jane kopetent, dhe paramendoni, i sulmone ato me poshte qe jane ne funksione, per te dale vete i paster.

Turp tju vine ketyre, na shkatruan gjithcka cka ishte krenari e jone.


Keta duhet njehere e pergjithmone te ikin dhe te ngelin ne historin e deshtuar te Shqiptareve, apo ne Historin e tradhetareve.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alex nė 04.11.2012, 10:42
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 04.11.2012, 11:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010pik se pari une aspak se kisha pranu si zv apo dicka qeter kete zv ministrin e arsimit!!!


po ky ska haber se sa ka sher !

PM
Top
Leona9
Postuar nė: 04.11.2012, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 679
Antari Nr: 26235
Bashkangjitur: 08.03.2011Sikur te ishin vertet te medhenj keta "funksionar" te BDIse nuk do te kishin pasur nevoj te perdorin fjalet une i "madh" e ty i "vogel" po do te ishin treguar te tille me vepra. E keta veprat si kan kerkundi keshtu qe i thejn dhembet me fjale boshe. Po c'te bejsh lloj lloj hajvani eshte bere aty dicka, mos habitemi. Vetem se shume mire u a beri Izeti qe tha po lira e vogel eshte mirpo ben shume pare smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
VENI, VIDI, VICI
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 04.11.2012, 12:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010vallah shum deshiroij qe ne opinion te dalin njerez qe jan te afte si izet zeqiri
cdo qytet shqiptar ne maqedoni te ket mesepaku nga 5 deputet si izet zeqiri!!!!

shqiptaret jo se kan mundesin , por do kishim kalu edhe bullgaris edhe greqis barabart me turqin me ekonomi smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 04.11.2012, 21:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.20091 lir ka vlere specifike sa 10 kg l**h hahahahahah,sa mir i tha ama l***i se kuptoj hic:p
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 05.11.2012, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Ma shum cka me nervozojn kto te bdi-s esht kur i drejtohen rdk-s se ju jeni parti e vogel dhe se ju synoni pushtetin. E para jo parti e vogel po edhe nje qytetar i vetem nese ben pyetje si perfaqsues i institucioneve je i obligum me u pergjigj dhe e dyta pse juve te bdi-s mos jua ka be nana pushtetin
PM
Top
xiki
Postuar nė: 05.11.2012, 19:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005 Citim (hamurabi @ 05.11.2012, 01:15)
Ma shum cka me nervozojn kto te bdi-s esht kur i drejtohen rdk-s se ju jeni parti e vogel dhe se ju synoni pushtetin. E para jo parti e vogel po edhe nje qytetar i vetem nese ben pyetje si perfaqsues i institucioneve je i obligum me u pergjigj dhe e dyta pse juve te bdi-s mos jua ka be nana pushtetin

Aspak sme nervozojn partit ata bajn punen e tyre ...
Ma se shumti me nervozojn ata qe e perkrahin punen e tyre ... bile bile student e magistra kajher edhe bohen hor duke u mundu te lavderojn punen e palodhshme te tyre .. kjo eshte mekat


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 05.11.2012, 21:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (blerim77 @ 04.11.2012, 22:07)
1 lir ka vlere specifike sa 10 kg l**h hahahahahah,sa mir i tha ama l***i se kuptoj hic:p

l***i l**h edhe menden e ka l**h dhe smundet me e kuptu.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Alex
Postuar nė: 06.11.2012, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Keta leshat e Bdi-se me pate pake mend e shohen se si shkone ora, nuk shohen vetem interesat private, Paran!!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio