Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ahmeti pėr 28 nėntor do u shtrij dorėn Menduh Th., Rufi Osmanit dhe tanve
STOP
Postuar nė: 06.11.2012, 20:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007Prandaj pse Populli nuk Gabon Shqiptaret Jane ne KETE TERRRRRRRRRRR ...Kjo eshte edhe merite e Popullite Shqiptre ne Rm ...Nga se Sherbimet e famkeqe duke studijuare se cfare Lideri u duhet ketij populli me ne fund e gjeten dhe na e sollen me LUFT

Ate qe Nuk ariti tu bej Shqiptareve CUBRILOVIQI MILLOSHEVIQI GLIGOROVI Sot Ju ben ALI AHMETI normal i Ndihmuare edhe nga NIKOLLA
PM
Top
mjekra
Postuar nė: 06.11.2012, 21:16
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27555
Bashkangjitur: 13.10.2012 Citim (trimi.80 @ 06.11.2012, 07:26)
Me vjen keq te shprehem keshtu ama kjo qe e paske shkrujt i bjen si muhabet mbasdarke,i njoh 4 djem sadiplomuan ju thane keshtu,ata be ashtu e kuedi cka,hehehe.Behuni me serioz se me thashethema kot me nuk han bar te askush.Tema ishte dicka tjeter e ti na tregon per ato 4 shoket imagjinar,hehehe.Nejse cdo kush ka te drejte te flet cka te don,bile edhe perrallat jane te lejuara ketu.

KU KENI PA JU SA MBARON LUFTA,GJITH PENZION ME MAR (pasi e dhiu muhabetin tha) QE TJEMI ME TQART BLLA BLLA BLLA... per ket mfolish o trimi i koces,raj be zotnoj mo ma permend tlutem,se mdhajhet kur e ndaj emnin,ket du ta ndaj vec kur sen dal jasht (nevojen e madhe) ateher e ngjoj ene mliron barki
PM
Top
ylly007
Postuar nė: 06.11.2012, 22:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1436
Antari Nr: 4814
Bashkangjitur: 21.12.2006 Citim (mjekra @ 06.11.2012, 22:16)
KU KENI PA JU SA MBARON LUFTA,GJITH PENZION ME MAR (pasi e dhiu muhabetin tha) QE TJEMI ME TQART BLLA BLLA BLLA... per ket mfolish o trimi i koces,raj be zotnoj mo ma permend tlutem,se mdhajhet kur e ndaj emnin,ket du ta ndaj vec kur sen dal jasht (nevojen e madhe) ateher e ngjoj ene mliron barki

te lumt vllaj !
mke knaq me keta fjale te bukura dhe me temel te fort
PM
Top
Alex
Postuar nė: 07.11.2012, 19:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008 Citim (trimi.80 @ 06.11.2012, 13:16)
Derisa Rufiu i ofroj doren Menduh Thacit,te cilin me heret e ofendonte dhe per shume gjera e shante,dhe prape ne fund doli si 'gabimtar' sdo ishte dicka tragjike nese i ofron doren edhe Aliut,apo?

Une personalisht nuk ja kisha shtri doren as Alis as Thaqit, por ja qe Rufi osmani, me qellim qe te behet me mire, ndonjehere mbyll syte dhe shtriu doren Thaqit, i cili edhe mbas kesaj tregoi qe nuk ehste per te mire te popullit, dhe jame i bindur qe edhe Alis do ja shtri doren, duke menduar qe kjo te coje ne permirsim te ceshtjes se shqiptareve, por nese Aliu do dele si Thaiq, le te shohem.
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 07.11.2012, 20:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010Ali ahmeti esht vetem figur ne Bdi , per bdi-ne per moment pyetet Izet mexhiti , nevzat bejta , abdylhaqim ademi dhe ky talat xhaferi .

Ky postim ėshtė ndryshuar nga GuriShipes nė 07.11.2012, 20:13
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio