Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Diva sjellė kėngėn "Skenderbe"
packs
Postuar nė: 08.11.2012, 21:20
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008

Ni kange e Adelina Ismajlit, e kendume shume kohe me pare, vjen me klip ne kuader te 100 vjetorit te pavaresise.

I vetmi send qe nuk me shkoi nerva "ne kuader te 100 vjetorit" masi na kane teshe me kete "ne kuader...".


http://www.youtube.com/watch?v=0k2GJW8F38M


Inkorporimi i "O Jade Kristo Jezu + La ilahe ilallah Muhamed Resulullah" per mendimin tem e bajne kete kange teper t'vecante dhe qe pershkruan ni histori interesante, bile ma shume se 100 vjecare te shqiptareve.----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio