Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kush vodhi 50 denar, Unioni apo Kamarieret?, Brucoshiada e usht-se
dajki
Postuar nė: 25.11.2006, 00:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Me 23.11.(dite e Ejte) u mbajt brucoshiada e Universitetit shteteror te Tetoves.per personat te cilet kishin bilet hyrese (brucoshat) ishte rezervuar nga nje pije gratis,por....per cudi kur studentet donin te merrnin pije ajo ishte gratis-kushtonte vetem 50 denar.

Kerkoj mendimin tuaj te nderuar student.Cfare ishte kjo??
Manipulim i Unionin apo (sic thonin kamarierat) " ato nga lart".

me rrespekt.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 25.11.2006, 10:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006me sa kuptova une ka pas falsifikime te biletave dhe keshtu unioni ka pas 500 bileta kurse para se me perfundu mbremja numri i pijeve qe jane mare me bileta ka aritur mbi 500...dhe mos te kete probleme lidhje me pagesen nderprehet dhenja e pijeve me bileta...
ju garantoj se nuk ka pasur maipulime nga UIONI I STUDENTEVE...
dhe nuk edij pse behet aq tragjike kur dihet se prucoshiadat me para jan mbajtur me hymje dhe me pije qe jane paguar vete nga studentet, kurse pa hymje dhe pse nje apo dy persona nuk kane mundur temarin nga nje pije gratis i fuget faji unionit...
me shume rrespekt...
PM
Top
sinperwolf
Postuar nė: 29.11.2006, 01:21
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 3419
Bashkangjitur: 17.10.2006I nderuar Dajki,sa i perket ēėshtjes se pijeve duhet te jeni te sigurt,se unioni i studentve kete vit ka bere te pa munduren qe te siguroj mjete financiare nga rektorati qe studentve(brucoshve)tu mundesohet hyrja gratisse bashku me nje pije.Mirpo per shkak "Profesionalizmit" te disa personeve te pa pergjegjshem eshte bere falsifikimi i biletave hyrse,poashtu ne kete rast ka ndikuar edhe kamarieret qe jan munduar te shfrytezojn rastin e pa perseritshem.
Andaj ju siguroj qe unioni i studenteve nuk ka asgje te bej lidhur me kete ēėshtje edhe pse nė ditėn e pagesės sė llogaris janė paguar tė gjitha 500 pijet e konsumuara nga Brucoshėt.
Me rrespekt
Sniperwolf
PM
Top
TieSto
  Postuar nė: 29.11.2006, 11:12
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 4231
Bashkangjitur: 25.11.2006HEHEHHE e kuptoj normal Gjdo kujt i Rihet mendja kur ash ne pytje ajo Shum e PARAVE smil3dbd4e5e7563a.gif

Koleg te nderuar nuk ashte e para qe ndodh kjo nuk e di pse unioni ta mer ket punnen e organizimit ne dor e njejta gje ndodhi edhe kur ishim gjshetitjes ne europ studentve u ashe mar ma teper te holla se sa ash dash hmmmm.Normal e kuptoj unionin e permbajn disa student qe edhe baballaret e tyre jan shfaq para medijave si te Kuruptum qe kan dhan diploma FALSE,po edhe ajo do te regullohet 4 vjet jam ne U-sh-T nuk mbaj mend qe ka bo diqka unioni per studentet ne anen pozitive mendoj ashte lehte te manipolojsh me studentet e USHT-s sepse as ni student nuk i din te drejtat e ti.


----------------------------------------
Nobody is perfect
PMUsers WebsiteMSN
Top
spartacus
Postuar nė: 29.11.2006, 11:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006nejse de i kan nda parat, gjysmen ato te unionit e gjysme kamarieret,, heheh si thoni ju ????
PM
Top
transparenti21
Postuar nė: 29.11.2006, 16:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 208
Antari Nr: 3446
Bashkangjitur: 19.10.2006o djema ne shume lehte e kena me fol prej ne aute po une kam shoke aty ne union dhe sipas tyre qe verehet nuk eshte edhe shume lehte me be nje pune si kjo qe mendoni se edhe ato japin llogari para dikujt...
po patjeter duhet te pajtohemi ne se organizimi ishte shume ne nivel per kto qe diskutoni noshta edhe nuk ja vlen kure te shihet organizimi...
une nuk du te mbroj askond me kete vetem shpreha mendimin tim...
e dij sinperwolf se e thu te verteten se ka edhe ashtu njerez...
suksese...
PM
Top
velushi
Postuar nė: 29.11.2006, 16:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 82
Antari Nr: 3737
Bashkangjitur: 31.10.2006tung valla un sdi kiush i ka vjedh pershendetje!!!
PM
Top
PreMiuM
Postuar nė: 20.01.2007, 13:05
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007Nuk duhet te cuditeni bre.. Union me katastrofe nuk mund te gjesh askund, 1 here vendosen te bejne dicka edhe ate ja cka doli.. Kur nuk ke aftesi te organizosh dicka mos e nis bre!!!
PM
Top
tonny_77_m
Postuar nė: 20.01.2007, 14:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 23
Antari Nr: 4340
Bashkangjitur: 30.11.2006Po edhe kryesia e USSHM-se duhet te kete nje veture zyrtare, e jo te shetitet me Fiqo.
Rrofte korrupsioni, poshte populli!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio