Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Brek qė zhdukin erėn e pordhave!
Lexo
Postuar nė: 17.11.2012, 18:22
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme

Mė nė fund vijnė mbathjet qė zhdukin erėn e gazrave

Por njė gjė e tillė tanimė do jetė njė kujtim i sė shkuarės, falė mbathjeve tė reja qė kanė shpikur japonezėt.

Tani era e keqe nuk do tė dalė kurrė prej mbathjeve tuaja.
Kompania e tekstileve qė ka bėrė kėtė shpikje shpreson tė arrijė fitime tė mėdha.
Ata thonė se mbathjet neutralizojnė ēdo erė apo aromė aty brenda.</p>
Kjo realizohet falė disa grimcave prej qeramike qė pėrdoren aty dhe qė thithin ajrin e pakėndshėm.

Megjithatė njė paralajmėrim: nuk e zhdukin zhurmėn.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio