Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Si kopojnė studentet ne USHT dhe UEJL! TURP
Lexo
Postuar nė: 17.11.2012, 18:31
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografitė qė tregojnė disa mėnyra tunduese, se si studentėt kanė kopjuar nga format nga mė tė ndryshme dhe befasuese, qė ndoshta i keni pėrdorur edhe ju


Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 17.11.2012, 23:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Pse ben shpifje.
pse thu USHT dhe UEJL a????
kta vjedhje jan foto te bere neper tan boten.
AS une USHT as ne UEJL ska nevoj qe te vjedhesh sepse jo ne nje afat por ne tjetr taa falin.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio