Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> MENDJEMADHESIA E Rufi Osmanit
babarekes
Postuar nė: 22.11.2012, 02:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009
http://www.youtube.com/watch?v=cURglIHqMYQ&feature=related


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 22.11.2012, 11:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012kete video motiii e kan leshu bdi-ja ne qarkulim , nje kurve prej mshehurazi ka incizu , dmth shpesh her ka incizu sepse ai nuk e ka dit rezultatin si do tdel , se cfar do te thuhet ,si kurve i ka shku nga pas dhe ka incizu

per ndryshe ne video shum mire shihet se Rufi Osmani eshte shum me i afte se ky "bashkbiseduesi" , shihet qart kur iken prej debati se sdin cti thote pasi qe profesori fillon ti permend fakte e argumente , jan msu kto te Shqiperise mendojn se gjith debila jemi ktu edhe mendojn se sdim tflasin , edhe ky fort mire i tregoj hey kadale pak se ka edhe intelektual ktu qe ju mbajn te gishti vogel.

gjak i poshter

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Pinnes nė 22.11.2012, 11:07
PM
Top
musa56
Postuar nė: 23.11.2012, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 434
Antari Nr: 25126
Bashkangjitur: 25.05.2010Tanime u pa ne veper se cfare ekonomisti eshte Rufi Osmani.
Cialt jane rezultatet e ati jqe orvatet te debatoje me Osmanin.
Nuk e ka ditur i ngrati se pas nje periudhe shume te shkurte, pra ne dhjetor 2012 Rufi Osmani do te jete laureat i cimimit per kreyetar me reformator ne Evropen Juglindore
PM
Top
passed
Postuar nė: 23.11.2012, 00:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011nuk munda ta kuptoj mire debatin...!
pamar parasysh, chaj qe iken duke i then "te uroj karier politike" lyp me ja **** robte!

eshte kryetar komune...nuk mundesh te sillesh ashtu!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Altruist
Postuar nė: 23.11.2012, 03:09
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 28
Antari Nr: 27022
Bashkangjitur: 23.11.2011 Citim (babarekes @ 21.11.2012, 20:38)

http://www.youtube.com/watch?v=cURglIHqMYQ&feature=related

Ne fakt ne kete video nese shihet me vemendje shenja te megalomanise mendjemadhesise me shume shfaq ky bashkbiseduese Rufi Osmanit se sa Rufi Osmani vet. Nese shihet qarte Rufi Osmani mundohet qe ti sqaroje dicka me ane te fakteve bashkbiseduesi tij duke mos pasur mundesine qe te perballet dhe te pranoj faktet e injoron ate me mendjemadhesine e tij duke u munduar qe ta zhvendos diskutimin nga tema ekonomike per te cilen po bisedohet ne kete video ne ate politike ku thot te deshiroj kariere politike ne fakt mundohet te hudh topin diku tjeter dhe te ul Rufi Osmanin ne nivelin e tij te ulet te kultures dhe komunikimit, por kete nuk e ariti dot prandaj po largohet duke u zgerdhire me ironi dhe mendjemadhesi.
PM
Top
JRAM
Postuar nė: 23.11.2012, 07:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 27589
Bashkangjitur: 13.11.2012Edhe une e kam pare qe me pare kete video ,tamam atehere kur ishin zgjedhjet ,dhe u publikua qe te ulej rejtingu i Osmanit,por te ariturat arihen me pune dhe jo me muhabet si keto pisat e shqiperise ,u eshte ritur mendja se ata jane shume ekspert ne shume gjera ,te mencur dhe dijetare ,ne fakt jane njerez hajdute,manipulatore dhe tradhtare,te kishin qene te mire do kishin bere dicka per shqiperine ,dhe e shohim se sa ka aritur shqiperia me keto debila dhe xhahila.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio