Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lajmrim-dega e PDSH Saraj
alb_te
Postuar nė: 23.11.2012, 13:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Ftoheni te merni pjese ne promovimin e kandidatit te Pdsh-se per Kryetar te Komunes Saraj qe do te mbahet me 24.11.2012 ( e shtune ) ne ora 13.00 ne Restorantin FAFA ne svillare...Ne kete tubim mer pjese kryetari Menduh Thaci dhe gjenerali Daut Haradinaj nga Kosova.....
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio