Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Digjen flamuj maqedonas nė Tiranė
alb_te
Postuar nė: 24.11.2012, 09:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Djegia e flamujve tė Maqedonisė ka ndodhur mbrėmė nė Tiranė, pas pėrfundimit tė vizitės sė kryeministrit Nikolla Gruevski.

Nė faqen e “youtube” mbrėmė janė plasuar video xhirime ku shihet se si disa persona heqin flamujt nga shtyllat nė njė pjesė tė Tiranės dhe i djegin. Por, ato pak orė mė pas janė hequr nga kjo faqe. Mediat shqiptare nuk kanė dhėnė hollėsi mbi kėtė incident, qė ėshtė transmetuar tek disa portale nė Shkup. (INA)


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=AyxJU47oRBA
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio