Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Gruevski e lut Ahmetin tė ndal me flamujt?
trimi.80
Postuar nė: 24.11.2012, 09:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Shkup, 23 nėntor – Kryeministri Nikolla Gruevski i ėshtė lajmėruar liderit tė BDI-sė Ali Ahmeti, pėr t’iu ankuar se me vendosjen e flamujve shqiptarė i bėn problem opinionit, shkruan portali “Libertas”, duke u thirrė nė burime qeveritare.

Nė bisedėn telefonike, Gruevski thuhet ti ketė thėnė Ahmetit se atij personalisht nuk i pengojnė flamujt, por se ajo shkakton tensione mes qytetarėve.

Kjo ėshtė ajo qė Gruevski e ka bėrė para se ai tė udhėtojė pėr nė SHBA qė tė tejkalohet nervoza nė Maqedoni, sipas tė gjitha gjasave pėr t’iu shmangur obligimit pėr tė qenė nikoqir i kryeministrit tė Shqipėrisė Sali Berisha dhe kryeministrit tė Kosovės Hashim ThaēI, tė dielėn mė 25 nėntor nė manifestimin e madh pėr 100 vjetorin e pavarėsisė dhe Ditėn e Flamurit nė Shkup.
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 24.11.2012, 09:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012Ma ka mbush menden ky burr :D


http://www.youtube.com/watch?v=wSS7ZE-qWrQ...7sV44_4ZAmIBOQA
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 24.11.2012, 10:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012oo ti a e dish xhi ka then gurevski ahmetit tje vin flamura mue ma jep ligjin per branitella hahaahahah sa te mejr ini ju per ni zott
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 24.11.2012, 10:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (alb_te @ 24.11.2012, 04:27)
oo ti a e dish xhi ka then gurevski ahmetit tje vin flamura mue ma jep ligjin per branitella hahaahahah sa te mejr ini ju per ni zott

Budalla mire qe ska brrina se do vriste shume njerez
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 24.11.2012, 15:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012
http://www.youtube.com/watch?v=wSS7ZE-qWrQ
PM
Top
STOP
Postuar nė: 24.11.2012, 15:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007ah sikur te ishte ashtu...Po edhe tin nuk beson ne kete po haje te endrojm...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio