Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Edhe kete vit Kumanova pa flamur per 28 Nentor
dajki
Postuar nė: 25.11.2006, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006Edhe ky 28 Nentor,Kumanoven e gjen pa flamur,edhe perkunder premtimeve te shumta te atyre qe shkuan,e edhe te ketyre qe jan tash,shqiptaret e Kumanoves prap nuk e gezojne nje gje te till,sic e gezon mbar bota shiptare.
Jane te vetmit qytete Kumanova dhe Manastiri,ne te cilat sipas mua nuk kan te drejte te festojne.

Kerkoj "mendimin" tuaj, (pasi qe e di se ndihm nuk kemi nga skush).sa e meriton Kumanova nje "dhurat" te till????
kur dihet fakti se ishte Kumanova ajo e cila dha me se shumti gjak ne vitin 2001,u shkatrrua pasuria e fituar me vite ne token e gurbetit,dhe e humbi rinin me te mir,dhe sot e masaj dite akoma ndihen pasojat e luftes.
A e meriton nje gje te till.??

dhe a duhet te festoj 28 Nentorin.?????

P.S.--nuk harrojme qe lufte kishte edhe ne Tetov dhe Tanush.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 26.11.2006, 23:22
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Siq duket askush ska koment apo... skemi cka me u lavderu ne ket tem per politikanet :)


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
luan2u
Postuar nė: 26.11.2006, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Eshte per tu cuditur se sa indeferent jemi ndaj ndodhinave reth nesh, para sysh e kemi e behemi sikur nuk e shohim.Me duket se ky eshte rasti me Kumanoven.Sic permendi kolegu shkuan e te tjeret erdhen e askush nuk ndermer hapa. Eshte e kot gjithcka, se fundi fundit u pa se sa vlen fjala e popullit. Esenca e demokracise nuk u respektua, vota e popullit, e te mos flasim per dicka tjeter.Koleg ngrihe flamurin ne zemren tende se aty eshte me e sigurt.

Me respekt
PM
Top
saraj
Postuar nė: 27.11.2006, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Kumanova e meriton flamurin kuq e zi por meriton politikan te cilet ia kthejn shpinen popullit. Shum antare,simpatizues te bdi-se nga Tetova kerkojne kthimin e mandatit te deputetit Fadil S. se i ka tradhetu, Une mendoj se edhe Ali A. dhe bdi e ka tradhetu kumanoven qe derdhi gjak edhe per flamur dhe per fest kombetare dhe per kete edhe ata duhet te gjykohen dhe tu kerkojn falje luftetarve dhe te gjith popullit per keto deshtime,se lufta nuk u be vetem per flamur e tjera per shkup e tetove, fundja kur udhheqsia e luftes ua kthen shpinen cka mund te presim prej te tjereve. MEND PER TJETER HER.
PMIntegrity Messenger IM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 27.11.2006, 13:35
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006jo vetem kumanova por te gjithe ne nuk gezojme asnje te drejte pamar parasysh se na duket qe shume te drejta kemi....


mjerisht keshtu do vazhdohet sepes vet jemi ata qe votojme kriminelet te na udheheqin...


suksese


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio