Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kulmi
amorja
Postuar nė: 28.11.2012, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011kulmi

nese i daSHURI TI KTHEN SMS KUR ASHT TE CELLAU CHAMPIONS LEAGUE DIJE SE TE DON SHUM.....

KULMI

AUSLLANDERAT VIN ME COKOLLATA KTHEHEN ME TURSHI......
KULMI

TA DUASH DIKEND EN TE VDESISH PERDITKULMI

PI KA IJE ------PI DUNJOJE
NAUK DESHA TE THOM KU REJSH -----NTETOV BE
UFFFF BE KU JETOJSH ----- N SHPAJ smil4a8acf4d179b2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga amorja nė 28.11.2012, 14:16


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.11.2012, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Kulmi


Ta kesh emrin MEMISH ene te hash bureka me xhis smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 30.11.2012, 22:57
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 28.11.2012, 01:25)
kulmi
kur iken Zedka dhe une degjoj nje refren kenge

vetem ti te pataaa....ike edhe ti! smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif

Kulmi kur un hap 1 teme per tet uruar ditlindjen e 100 Ty dhe tjert e mbyllin smil4a8ace1b80c19.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 01.12.2012, 00:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (Zedka @ 30.11.2012, 23:57)
Kulmi kur un hap 1 teme per tet uruar ditlindjen e 100 Ty dhe tjert e mbyllin smil4a8ace1b80c19.gif

dhe kulmi do ishe
"u befsh 100 vjech" smil3dbd4e5e7563a.gif


...................................
(g tu bojsh, shumica gati se te gjith ne kohen e democracis kan lind, po sillen si komunist--ketu ne S.I)


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 01.12.2012, 01:04
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 01.12.2012, 01:35)
dhe kulmi do ishe
"u befsh 100 vjech" smil3dbd4e5e7563a.gif


...................................
(g tu bojsh, shumica gati se te gjith ne kohen e democracis kan lind, po sillen si komunist--ketu ne S.I)

Kulmi se nuk mora ase falenderime se torte hiq se hiq smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 01.12.2012, 01:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (Zedka @ 01.12.2012, 02:04)
Kulmi se nuk mora ase falenderime  se  torte  hiq se  hiq smile5u87yu45y.gif

kulmi:
tet bisha nje legen me torte! smil3dbd4e5e7563a.gifende s'em ke uru moj....duhesh me ma kendu kengen
"shum urime per ty"

Ky postim ėshtė ndryshuar nga passed nė 01.12.2012, 01:12


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 01.12.2012, 01:24
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 01.12.2012, 02:12)
kulmi:
tet bisha nje legen me torte!  smil3dbd4e5e7563a.gifende s'em ke uru moj....duhesh me ma kendu kengen
"shum urime per ty"


[I]Kulmi kur nuk ke pirui me vete duhet me duar te hash torte..ja kenga

http://www.youtube.com/watch?feature=endsc...Y-dLathzfs&NR=1


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 01.12.2012, 01:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (Zedka @ 01.12.2012, 02:24)

[I]Kulmi kur nuk ke pirui me vete duhet me duar te hash torte..ja kenga

http://www.youtube.com/watch?feature=endsc...Y-dLathzfs&NR=1

Kulmi:
me kajn mbet vetem 3 ore ne dipozicion per me flejt dhe une i shfrytzoj ne net smil3dbd4d4e4c4f2.gif


ps.
do ta kisha perkushtu nje keng nga elita 5 "Faleminderit"
po aj e thote ne tjeter kuptim keshtu qe e them vet....

Thanks smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 01.12.2012, 19:40
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Kulmi kur ta gjindesh ne ket situat..Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 02.12.2012, 17:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Kulmi


Te zesh dashnore ne kounter strajk .....


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
passed
Postuar nė: 03.12.2012, 23:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011lexova nje shkrim qe me erdhi interesante po e sjell ne origjinalitet!
.......................

Jane bere te tmerrshem keta kalamajt e sotem smil3dbd4e5e7563a.gif

Babi : Ik e bli coca-cola
Cuni : kanace apo shishe?
Babi : shishe
Cuni : te madhe apo te vogel?
Babi : o.0 leje faree.me bli 1 uje
Cuni : me gaz apo pa paz ?
Babi : paaa gazz
Cuni : te foht apo te ngroht?
Babi : o kaaafsheee..
Cuni : lope apo kale ?
Babi : diiill jaaashteee..
Cuni : tani apo pastaj ?
Babi : do te vraaaaaasss
Cuni : me thik apo me arme ?
Babi : do te vras me armee
Cuni : te koka apo nga trupi ?
Babi : Mamin ku ta kesh Pra !!!!!
Cuni: Mamin tim apo mamin tend?
Babi: Wtf!
Cuni: smil4a8acec9ecea0.gif To Facebook!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 04.12.2012, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Passed
cello vllaj tej ktau cesesh ene Humore ene vicaa
a temen e ke cel per qeter se
tema eshte KULMI
Permbaju temes. hahah


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 04.12.2012, 18:29
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 04.12.2012, 00:57)
lexova nje shkrim qe me erdhi interesante po e sjell ne origjinalitet!
.......................

Jane bere te tmerrshem keta kalamajt e sotem smil3dbd4e5e7563a.gif

Babi : Ik e bli coca-cola
Cuni : kanace apo shishe?
Babi : shishe
Cuni : te madhe apo te vogel?
Babi : o.0 leje faree.me bli 1 uje
Cuni : me gaz apo pa paz ?
Babi : paaa gazz
Cuni : te foht apo te ngroht?
Babi : o kaaafsheee..
Cuni : lope apo kale ?
Babi : diiill jaaashteee..
Cuni : tani apo pastaj ?
Babi : do te vraaaaaasss
Cuni : me thik apo me arme ?
Babi : do te vras me armee
Cuni : te koka apo nga trupi ?
Babi : Mamin ku ta kesh Pra !!!!!
Cuni: Mamin tim apo mamin tend?
Babi: Wtf!
Cuni: smil4a8acec9ecea0.gif To Facebook!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Kulmi kur e perzin teme Ti
Kulmi kur nderton shtepin pa kulm.
smil4a8acf219332d.gif smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 04.12.2012, 23:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011Kulmi:
edhe beson se me 21 dhjetor eshte fundi i botes, en pajten se ku de festojsh vitin e ri smil3dbd4e5e7563a.gif...................
e kam bo te kjarte...se lejohen devijimet ne kete tem...!

kulmi eshte sepse nuk e keni lexuar smil3dbd4daabd491.gif

.......................
me rendesi eshte qe chdo gje qe sillet jashta "kulmit" te ket fore (shtose)...jo bash barcolet!
sidoqetejetjamuneqeivendojregullat smil3dbd4daabd491.gif
se kisha me gjith mend ket te fundit!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
ßina
Postuar nė: 04.12.2012, 23:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Me 22.12.12' me bo pytje kur eshte i 21-ti fundi i botes edhe sa na kane mbet me jetu? smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio