Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kulmi
Zedka
Postuar nė: 04.12.2012, 23:34
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 05.12.2012, 00:09)
Kulmi:
edhe beson se me 21 dhjetor eshte fundi i botes, en pajten se ku de festojsh vitin e ri smil3dbd4e5e7563a.gif...................
e kam bo te kjarte...se lejohen devijimet ne kete tem...!

kulmi eshte sepse nuk e keni lexuar smil3dbd4daabd491.gif

.......................
me rendesi eshte qe chdo gje qe sillet jashta "kulmit" te ket fore (shtose)...jo bash barcolet!
sidoqetejetjamuneqeivendojregullat smil3dbd4daabd491.gif
se kisha me gjith mend ket te fundit!

kulmi qenka kulmi kush vendon rregulla ketu
Kulmi kur kerkon ne frigorifer akullore me manaferra e gjen kos pa frute


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 04.12.2012, 23:42
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Shume ma kulm ke tu kane kur ni frigorifer gjen akullore te ngrime. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
passed
Postuar nė: 04.12.2012, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011kulmi:
kur search-i ne gogle "kulmi"
dhe gjej nje qytez apo fshat ne Zvicer (Liechtenstein)!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga passed nė 04.12.2012, 23:48


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
amorja
Postuar nė: 07.12.2012, 11:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011kulmi

beka shtejn akull ne frigorifer ce ta maje frigoriferin ftoht......

mesuesja bekim thuj anglisht kali vrapon vrapon dhe bije ne uj

bekimi the horse rababam rababam zhgelldum in water...... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 12.12.2012, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Kulmi: Te marresh ne tel ambulancen dhe tu thush: Sa osht Arsenali se e kam vu n'tiket..? :/


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 16.12.2012, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009kulmi o me kshyr American Pie me familje


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 11.01.2013, 19:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Kulmi-te thirish ne T-Mobile,dhe tu thush "NEMA STRUJA"


http://www.youtube.com/watch?v=Pf3HYV5P81k
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 13.01.2013, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Stoke C. 0 - 4 Chelsea
45' [0 - 1] J. Walters (o.g.)
63' [0 - 2] J. Walters (o.g.)
90' J. Walters (pen.) E ka humb Penaltin (po i njejti person)
Kulmi baksuzllekit!!

Kjo e shkruar nga une pa copy paste


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 13.01.2013, 11:06
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Kulmi kur njerzit jeton duke imagjinuar?


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 17.01.2013, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Kulmi>
Tet zene xhumi, naten e par tmarteses.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 31.01.2013, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012pse babarek a LEGJENDA1 e ka mcu ksho a krhahahahaahahah
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 31.01.2013, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alb_te @ 31.01.2013, 16:09)
pse babarek a LEGJENDA1 e ka mcu ksho a krhahahahaahahah

Edi.Rama drejt ne xhum hahahah
hiqq pun sen kish booo.


A tej TIMI me tzen xhumi kallzov vllaa veq 1 zile boma un atej jeem smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 31.01.2013, 23:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012babareks oni si te ma bish ene motren smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 16.05.2013, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007E kam pare tek Family Guy, Hyn Peter Griffin (babai) ne mes te ores se mesimit dhe i thote vajzes ... "Clean the bathroom when you shave your legs"

"Pastro banjon kur rruan kembet"...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 08.08.2014, 01:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Kulmi Kulmave isht Martu TIMI (extremi) smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio