Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Parlamenti i Maqedonisė nė shenjė respekti pėr dep, utetėt shqiptar ndėrpret sot aktivitetet
trimi.80
Postuar nė: 28.11.2012, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Parlamenti i Maqedonisė ka ndėrprerė tė gjithė aktivitet e parapara pėr ditėn e sotme pėr ti nderuar deputetėt shqiptar tė cilėt sot kanė festėn kombėtarė Ditėn e Flamurit dhe 100 vjetorin e Pavarėsisė, njoftojnė pėr yllpress.com burime brenda Parlamentit.

“Parlamenti i Maqedonisė ka marrė vendim sot pėr ndėr tė festės kombėtarė tė shqiptarėve Ditės sė Flamurit dhe 100 vjeotirit Pavarėsisė, ti ndėrpres tė gjitha aktivitetet e komisioneve, grupeve punuese dhe seancės parlamentare pėr ti nderuar deputetet shqiptar tė cilėt janė delegat tė popullit shqiptar nė Maqedoni”, deklaroi burimi ynė.

Deputet shqiptar thanė pėr yllpress.com se ky gjest ėshtė pėr cdo respekt.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trimi.80 nė 28.11.2012, 12:57
PM
Top
Alex
Postuar nė: 28.11.2012, 20:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008PO sitedonin le te mbanin seance vete.

Le te jete nje shenje per deputetet shqiptare se nese behen bashke per kerkesa kombetare, ata nuk mund te bejne asgje pa neve.
PM
Top
Ellmundo
Postuar nė: 29.11.2012, 10:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 484
Antari Nr: 21084
Bashkangjitur: 18.02.2009Le te jete 28 nentori feste Shteterore per ne Shqiptaret ketu ne Maqedoni ateher do te jete shenje respekti.


----------------------------------------
Mos u mba se je, mos u mba se ke, se askush nuk je, vetem nje grusht dhe.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio