Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 100 vjet Pavarėsi, Berisha i shtrėngon dorėn Ramės
trimi.80
Postuar nė: 28.11.2012, 13:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012hqipėria feston sot 100-vjet Pavarėsi. Atmosferė madhėshtore nga Vlora historike.

Mijėra njerėz nga sheshi i Flamurit panė se si u ngrit pėr tė 100-ėn herė ky flamur, shkruan "Balkanweb".

Tė shtėna topi, fyshekzjarre, shtrėngime duarsh, kjo ėshtė pamja e Vlorės sot. Madje edhe politika u bė bashkė.

Kryeministri Berisha i dha dorėn sot nė Vlorė kryetarit tė opozitės Edi Rama, ndėrsa tė gjithė bashkė valėvitėn tė lirė flamurin kuqezi!

Nishani: Sot Shqipėria me ėndrra dhe shpresa pėr tė ardhmen. Flamuri shenja bashkuese e tė gjithė shqiptarėve kudo ku ndodhen.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio