Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Paris: Hapet xhamia e parė pėr homoseksualė
Trishtimi
Postuar nė: 01.12.2012, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (ArIaNiTii @ 01.12.2012, 01:25)
krejt te vjetra drejt me te than, ashtu si sa her,, bor dje ka apsur pak sot me mire ka qen smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Dhe ksaj xhamis ne France po u deshka dikush ma t`ja qit naj Petarde...mej trem pederat.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 01.12.2012, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (Trishtimi @ 01.12.2012, 01:27)
Dhe ksaj xhamis ne France po u deshka dikush ma t`ja qit naj Petarde...mej trem pederat.

pedera edhe pederica ka sate dush neper bot ,, as qe i diskutoj sendet qe kan te bejn me pedera edhe lezbike larg atyre smundjeve ,,,as qe i permendi ato gjesenda as nuk flliqem te bisedoj e te debatoj
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 01.12.2012, 00:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (ArIaNiTii @ 01.12.2012, 01:30)
pedera edhe pederica ka sate dush neper bot ,, as qe i diskutoj sendet qe kan te bejn me pedera edhe lezbike larg atyre smundjeve ,,,as qe i permendi ato gjesenda as nuk flliqem te bisedoj e te debatoj

Pun e Mencur smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
JamesWat
Postuar nė: 01.12.2012, 10:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 27611
Bashkangjitur: 30.11.2012 Citim (Trishtimi @ 30.11.2012, 18:32)
Pun e Mencur smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Homoseksualiteti perfshin gjithashtu dhe hoxhen shqiptar me priftin maqedonas.
S'ka ku te vej me keq se ka kjo teme.

http://time.ikub.al/1372ef46df/9b25600225d...moseksuale.aspx


----------------------------------------
Nese 50 Miljon njerez besojne nje absurditet, prape absurditet mbetet,,, (Anatol France)
PM
Top
packs
Postuar nė: 01.12.2012, 10:56
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Far lopsh.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 01.12.2012, 21:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008Me e logjikshme do te ishte sikur diku ne nje vend te kishte nje klinike, ku femijet i chojne nenat e tyre per te vertetuar a jane te virgjera, smil3dbd4d4e4c4f2.gif e per kete "xhami" nuk kam degjuar ende .... smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ---OXO--- nė 01.12.2012, 21:22


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 01.12.2012, 21:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (packs @ 01.12.2012, 11:56)
Far lopsh.

Ben mire qe O-jėn -tek lOpsh-, tu a bejsh me te madhe se u vyn smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 02.12.2012, 01:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011Pse jeni kaq agresiv ndaj vellezerve tuaj?
Edhe ne Kuranin "famelarte" ka elemente te ngjashme me ato t'qytetit t'Parisit!
 Citim

56.wakia
15. Janė nė shtretėr tė qėndisur me ar.
16. Tė mbėshtetur nė to pėrballė njėri-tjetrit
.
17. Atyre u shėrbejnė djelmosha tė gjithmonshėm.
18. Me gastare, me ibrigė dhe me gota tė mbushura plot prej burimit.
19. Prej sė cilės pije (vere) as nuk u dhemb koka, as nuk dehen.
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 02.12.2012, 03:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (forumi28 @ 02.12.2012, 02:54)
Pse jeni kaq agresiv ndaj vellezerve tuaj?
Edhe ne Kuranin "famelarte" ka elemente te ngjashme me ato t'qytetit t'Parisit!

Kete "kuptim" ndoshta e shikojn vetem ata qe kane sy homosexuali, ndoshta jane shpresat e tyre per vertetim te perversionit te tyre, apo thjesht reflektim i nderdijes te perversionit qe ka nje homoseksual. Me Islamin kjo ska te bej.

Nje njeri qe eshte normal (heterosexual) aty lexon sherbetor, jo dashnor dhe ska hapsire per nje interpretim tjeter pervec sherbetor.

Vec nje gje ta kesh te kjaret, ne Islam nuk ka pik hapsire nuk ka ajet, hadith apo edhe thenie dietarin (qoft edhe dietaret me te devijuar ne historin islame) me te cilen mund ta arsyetojsh homoseksualizimin. Eshte thjesht e jo natyrshme, anormale dhe jo njerzore!!!


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 02.12.2012, 03:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008Ndoshta ju jeni habitur me kete lajm, por une aspak nuk u habita. Eshte fakt se kjo eshte pjes e luftes kunder Islamit. Kur ne bitpazar Gays hapin zyre per ti mbrojtur te drejtat e tyre, apo kur gays kerkojn te bejne parada ne mes te tiranes! Aspak nuk eshte cudi se mundehen ti fusin perverzionet e tyre ne mesin e muslimaneve.

Kjo eshte vetem nje pjes, Homosekusalizmi, Pornografia, etj etj. te gjitha "importohen" me te madhe neper mesin e muslimaneve me qellim qe tu shkatrohet morali. Nje popull qe e humb moralin vec eshte shkatruar.


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 02.12.2012, 03:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011 Citim (nightelf @ 01.12.2012, 21:04)
Kete "kuptim" ndoshta e shikojn vetem ata qe kane sy homosexuali, ndoshta jane shpresat e tyre per vertetim te perversionit te tyre, apo thjesht reflektim i nderdijes te perversionit qe ka nje homoseksual. Me Islamin kjo ska te bej.

Nje njeri qe eshte normal (heterosexual) aty lexon sherbetor, jo dashnor dhe ska hapsire per nje interpretim tjeter pervec sherbetor.

Vec nje gje ta kesh te kjaret, ne Islam nuk ka pik hapsire nuk ka ajet, hadith apo edhe thenie dietarin (qoft edhe dietaret me te devijuar ne historin islame) me te cilen mund ta arsyetojsh homoseksualizimin. Eshte thjesht e jo natyrshme, anormale dhe jo njerzore!!!

Ti kerce sa te duash,ato ajete kan te bejne direkt me homoseksualizmin,pse jo edhe pedofiline.
Cka k***n ke nevoje te sherbehesh nga djelmoshat ne xhenet nese nuk je homoseksual ose pedofil?Me trego ti i gjithedituri.
"Ne shtreter te qendisur nga ari,ulur perballe njeri tjetrit...",kjo s'ka perkthim tjeter vetem homo club.

Kur allahu mundet t'i siguron edhe nga 72 te virgjera,pse mos t'i krijon edhe dy-tri extra (s'ka nevoje te jene te virgjera smil3dbd4e5e7563a.gif ),per te "sherbyer"?

Ti mendon se duke mu drejtuar mua me "sy homoseksuali" smil3dbd4e5e7563a.gif pastron Kuranin nga keto perversitete?Jo jo.

Shume keq qe nuk jam homoseksual apo pedofil.Nuk do te shtrihem kurre ne shtrat te qendisur me ar smil4a8acea04e4b2.gif
Aty prane Muhes me shoke smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 02.12.2012, 10:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Per kete shkak Allahu I Lartmadherishem flet per ta ne Librin e Tij Famėmadh. Ne suren A’raf thote: *”Dhe Lutin, - kur I tha popullit te vet: “Pse po beni aso mbrapshti, ēfare nuk ka bere askush para jush ne bote?” Ju me epsh I qaseni meshkujve, ne vend te femrave. Ju me te vertete jeni populli qe e I ka tejkaluar te gjithe kufijte e se keqes.” E pergjegjeja e popullit te tij ishte thejsht: “ Perzini ata nga qyteti juaj ata jane njerez puritanė (te paqmė)” Dhe Ne e shpetuam atė dhe familjen e tij, perveē gruas se tij, Ajo ishte nga ata qe u ndeshkuan.* dhe mbi ta leshuam shi, e shiko si perfunduan keqbėrėsit” (A’raf 80-84).


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
hubejb1
Postuar nė: 02.12.2012, 11:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (forumi28 @ 02.12.2012, 04:53)
Ti kerce sa te duash,ato ajete kan te bejne direkt me homoseksualizmin,pse jo edhe pedofiline.
Cka k***n ke nevoje te sherbehesh nga djelmoshat ne xhenet nese nuk je homoseksual ose pedofil?Me trego ti i gjithedituri.
"Ne shtreter te qendisur nga ari,ulur perballe njeri tjetrit...",kjo s'ka perkthim tjeter vetem homo club.

Kur allahu mundet t'i siguron edhe nga 72 te virgjera,pse mos t'i krijon edhe dy-tri extra (s'ka nevoje te jene te virgjera smil3dbd4e5e7563a.gif ),per te "sherbyer"?

Ti mendon se duke mu drejtuar mua me "sy homoseksuali" smil3dbd4e5e7563a.gif pastron Kuranin nga keto perversitete?Jo jo.

Shume keq qe nuk jam homoseksual apo pedofil.Nuk do te shtrihem kurre ne shtrat te qendisur me ar smil4a8acea04e4b2.gif
Aty prane Muhes me shoke smil3dbd4e5e7563a.gif

cka je ka zgerdhihesh nonstop,,,,cka je ka i chet dhamt si tkalit ne cgo fund te reshtit
a mendon se je i mencur tu ba manipulim a mendon se se sdim sen e ti ke mbet me na i komentu ajetet,ec more kryje ni shkoll mere ni diplom dhe puni drejtimin tend


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
ßina
Postuar nė: 02.12.2012, 13:35
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Trishtimi @ 02.12.2012, 11:48)
Per kete shkak Allahu I Lartmadherishem flet per ta ne Librin e Tij Famėmadh. Ne suren A’raf thote: *”Dhe Lutin, - kur I tha popullit te vet: “Pse po beni aso mbrapshti, ēfare nuk ka bere askush para jush ne bote?” Ju me epsh I qaseni meshkujve, ne vend te femrave. Ju me te vertete jeni populli qe e I ka tejkaluar te gjithe kufijte e se keqes.” E pergjegjeja e popullit te tij ishte thejsht: “ Perzini ata nga qyteti juaj ata jane njerez puritanė (te paqmė)” Dhe Ne e shpetuam atė dhe familjen e tij, perveē gruas se tij, Ajo ishte nga ata qe u ndeshkuan.* dhe mbi ta leshuam shi, e shiko si perfunduan keqbėrėsit” (A’raf 80-84).

Dmth qe homoseksualizmi paska qene prezent edhe ne ate kohe.

Trishtim kisha pas qef ndonje shpjegim me te detalizuar rreth ndeshkimit te grus per shkak qefeve shizofrenike te mashkullit.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
igli_st
Postuar nė: 02.12.2012, 13:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Po nrm muslimanet jane te shenjte nuk merren me keto pune.


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio