Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Paris: Hapet xhamia e parė pėr homoseksualė
igli_st
Postuar nė: 08.12.2012, 21:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012 Citim (nightelf @ 08.12.2012, 13:45)
Mendimi im? Koruptimi i fese Islame, me cdo kusht mundohen ta ulin reputacionin e fese Islame, por kot e kane, ata te thash veten mund ta quajn si te duan, por ajo nuk dmth se je. Te japin nje drite sikur Islami lejon dicka te tille ose edhe ne te kunderten per ti quajt muslimanet te prapambetur pasi qe akoma ndalojn dicka te tille. Por Besimi Islam nuk ndryshon, ai qe ka qene ai do te mbetet!

Edhe une mund ta quaj veten Arkitekt, por nuk dmth qe jam! Ata nate e dite le ta quajn veten Muslimane, per derisa nuk i plotsojn te gjasht Kushtet e besimit, nuk jane!

A eshte marre ndonjeri nga keta ne interviste,perse mendojne keshtu.
Ketu s'behet fjale per 1 person po per nje xhami dhe ka rrezik te hapen te tjera.
C'fare masa duhen marre kunder ketyre.[B]


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 08.12.2012, 21:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (igli_st @ 08.12.2012, 22:05)
A eshte marre ndonjeri nga keta ne interviste,perse mendojne keshtu.
Ketu s'behet fjale per 1 person po per nje xhami dhe ka rrezik te hapen te tjera.
C'fare masa duhen marre kunder ketyre.[B]

Ascfar masa nuk duhet mare, as nuk duhet ti pyesim pse, as intervistat e tyre nuk na duhen. Kur e bejne kete hap ata shum mire e dine dispozitat e Islamit per homoseksualitetin, prandej i bejne fshehtas smil3dbd4e398ff7b.gif

Ka rezik te hapen edhe tjera, por dispozitat e Islamit asnjiher sdo munden ti ndryshojne, as Kuranin, as Muslimanet, as Hadithet, as mendimet e dietareve! Ata me provokimet e tyre cdo her do ta dine, mund te jen cka te duan, por Musliman asnjiher perderisa nuk heqin dore prej Homoseksualitetit.


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 08.12.2012, 21:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (igli_st @ 08.12.2012, 22:05)
A eshte marre ndonjeri nga keta ne interviste,perse mendojne keshtu.
Ketu s'behet fjale per 1 person po per nje xhami dhe ka rrezik te hapen te tjera.
C'fare masa duhen marre kunder ketyre.

Smund te quhet nje objekt xhami ku perhapen dispozita Joislame smil3dbd4e398ff7b.gif Ne xhami shkojn Muslimanet, kjo eshte njelloj si me shkuar budistet apo krishteret apo ateistet (ose kushdo me qen) te bejne nje objekt e ta quajn xhami, kjo nuk dmth se ka te bje mevrte me xhami.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga nightelf nė 08.12.2012, 21:44


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
ßina
Postuar nė: 08.12.2012, 22:20
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Pasi u tregu qe ky gjest i kti tipi homoseksual eshte tallje me hapje te xhamis per homoseksual me duket e drejte qe te mbyllet.

Nese dikush e ka marr provokim hapjen e kesaj teme b esoni qe nuk ka qene ky qellim.

Kaloni sa me mire kudo qe jeni. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio