Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Isen Asani, rikandidohet pėr Komunėn e Tearcės
BDI_press
Postuar nė: 10.12.2012, 13:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 24274
Bashkangjitur: 16.01.2010Ngushtohet lista e kandidatėve pėr kryetar tė Komunės sė Tearcės nga radhėt e partisė mė tė madhe shqiptare, BDI-sė.

Sipas informacioneve qė vijnė nga terreni, gjasat mė tė mėdha pėr t’u rikandiduar i ka kryetari aktual i Komunės sė Tearcės, z.Isen Asani.

Ndryshe, edhe nė kėtė komunė, si nė shumė komuna tjera qė udhėhiqen nga kuadro tė BDI-sė mund tė ketė edhe befasi nė nominime.

Si favoritė “nėn hije” llogariten edhe kandidaturat e Burim Alimit nga fshati Neproshten (ish ushtar i UĒK-sė), profesorit universitar prof.dr. Agim Nuhiu nga fshati Sllatinė dhe ish komandantit tė UĒK-sė nga fshati Nerasht, z.Femi Beqirit – aktualisht i punėsuar nė Ministrinė e Arsimit dhe Shkencės tė RM-sė, si udhėheqės sektori.

Deri nė nominimin zyrtar qė duhet tė bėj Kryesia Qendrore e BDI-sė, do tė qarkullojnė edhe zėra tė ndryshėm, por pėr kandidaturėn pėrfundimtare do tė vendos kryetari i BDI-sė, z.Ali Ahmeti nė konsultim me organet partiake dhe Degėn e BDI-sė pėr Komunė tė Tearcės.

http://www.yllpress.com/62007/isen-asani-r...se-tearces.html

Ky postim ėshtė ndryshuar nga BDI_press nė 10.12.2012, 13:35
PMEmail Poster
Top
legjend
Postuar nė: 10.12.2012, 13:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 100
Antari Nr: 27595
Bashkangjitur: 20.11.2012 Citim (BDI_press @ 10.12.2012, 07:33)
Ngushtohet lista e kandidatėve pėr kryetar tė Komunės sė Tearcės nga radhėt e partisė mė tė madhe shqiptare, BDI-sė.

Sipas informacioneve qė vijnė nga terreni, gjasat mė tė mėdha pėr t’u rikandiduar i ka kryetari aktual i Komunės sė Tearcės, z.Isen Asani.

Ndryshe, edhe nė kėtė komunė, si nė shumė komuna tjera qė udhėhiqen nga kuadro tė BDI-sė mund tė ketė edhe befasi nė nominime.

Si favoritė “nėn hije” llogariten edhe kandidaturat e Burim Alimit nga fshati Neproshten (ish ushtar i UĒK-sė), profesorit universitar prof.dr. Agim Nuhiu nga fshati Sllatinė dhe ish komandantit tė UĒK-sė nga fshati Nerasht, z.Femi Beqirit – aktualisht i punėsuar nė Ministrinė e Arsimit dhe Shkencės tė RM-sė, si udhėheqės sektori.

Deri nė nominimin zyrtar qė duhet tė bėj Kryesia Qendrore e BDI-sė, do tė qarkullojnė edhe zėra tė ndryshėm, por pėr kandidaturėn pėrfundimtare do tė vendos kryetari i BDI-sė, z.Ali Ahmeti nė konsultim me organet partiake dhe Degėn e BDI-sė pėr Komunė tė Tearcės.

http://www.yllpress.com/62007/isen-asani-r...se-tearces.html

nuk jem stabi zgjedhore ketu ben publikimet kandidateve
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 10.12.2012, 15:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012 Citim (legjend @ 10.12.2012, 07:37)
nuk  jem  stabi  zgjedhore      ketu  ben  publikimet    kandidateve

Mos i shti hundet ka zduhet.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Dreni1 nė 10.12.2012, 15:34
PM
Top
xiki
Postuar nė: 10.12.2012, 22:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005Lulzim Islami, ish anėtarė i kryesisė qendrore dhe kėshillit tė pėrgjithshėm tė Bashkimit Demokratik pėr Integrim do tė jetė kandidati i BDI-sė pėr kryetar tė komunės sė Tearcės.
Burime tė partis BDI-se sqarojnė se Lulzim Islami ka pėrkrahjen mė tė madhe nga tė gjithė kėshillat vendor tė fshatrave tė komunės sė Tearcės dhe mbėshtetjen absolute tė ish-ushtarėve tė UĒK-sė dhe sipas tė gjitha gjasave do tė jetė kandidati i BDI-sė pėr tė udhėhequr komunėn e Tearcės nė katėr vitet e ardhshme.

Lulzim Islami ėshtė pjesėmarrės nė luftėn e Kosovės, tė Maqedonisė, shef kabineti i ish-kryetarit tė komunės sė Tetovės Hazbi Lika, ish-anėtarė i kryesisė qendrore dhe kėshillit tė pėrgjithshėm tė BDI-sė.

Degėt dhe nėndegėt e Bashkimit Demokratik pėr Integrim ka disa javė qė janė duke analizuar kandidatėt e mundshėm kryetar komunash dhe kėshilltar komunal nė tė gjithė vendin dhe propozimet e tyre do ti dorėzohen kryesisė qendrore dhe liderit tė BDI-sė pėr fjalėn e fundit.

Pra Urime Luli cdoher ka qen fetimtar besoj qe edhe ksaj here do tia dal


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
passed
Postuar nė: 10.12.2012, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011ahhaahhhhha sham xhoja ndodhin....
me qen tan kohen ne forum qeshish gjith diten.....ahahahahah!
thanks per gjithchka...!


te flas drejt ani se jam i PDSH-se smil3dbd4daabd491.gif
Iseni ka qen me i mire se te tjeret para tij....me aktiv...
dichka me komunikativ....jo se eshte i duhuri...po me i miri de te paret!

fola keshtu si i shoh punet prej anesh....jo nen ndikimin e partis..!

a ne e kina me te mire ne krahasim me Isenin....po sa do jet i zoti per te menaxhu komunen se di....!
koha de deshmon ..... sepse do ja japem shansin smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Alex
Postuar nė: 11.12.2012, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008 Citim (BDI_press @ 10.12.2012, 14:33)
Ngushtohet lista e kandidatėve pėr kryetar tė Komunės sė Tearcės nga radhėt e partisė mė tė madhe shqiptare, BDI-sė.

Sipas informacioneve qė vijnė nga terreni, gjasat mė tė mėdha pėr t’u rikandiduar i ka kryetari aktual i Komunės sė Tearcės, z.Isen Asani.

Ndryshe, edhe nė kėtė komunė, si nė shumė komuna tjera qė udhėhiqen nga kuadro tė BDI-sė mund tė ketė edhe befasi nė nominime.

Si favoritė “nėn hije” llogariten edhe kandidaturat e Burim Alimit nga fshati Neproshten (ish ushtar i UĒK-sė), profesorit universitar prof.dr. Agim Nuhiu nga fshati Sllatinė dhe ish komandantit tė UĒK-sė nga fshati Nerasht, z.Femi Beqirit – aktualisht i punėsuar nė Ministrinė e Arsimit dhe Shkencės tė RM-sė, si udhėheqės sektori.

Deri nė nominimin zyrtar qė duhet tė bėj Kryesia Qendrore e BDI-sė, do tė qarkullojnė edhe zėra tė ndryshėm, por pėr kandidaturėn pėrfundimtare do tė vendos kryetari i BDI-sė, z.Ali Ahmeti nė konsultim me organet partiake dhe Degėn e BDI-sė pėr Komunė tė Tearcės.

http://www.yllpress.com/62007/isen-asani-r...se-tearces.html

Perpos Burim Alimit dhe Arlindit, ( Agim Nuhiut qe nuk e njohe ), keto tjeret bashk me ato emrat tjere qe jane permend deri tash asnjeri nuk ehste i hajrit, sic nuk ehste vet Bdi-ja.

Kur kane nje lider dubidus, 99% ap-normal, nuk mund te kene kandidat te mire.


Bdi-ja me se shumti bene keto per te terhekur vemendjen, por nuk i ka pune t mire.
PM
Top
Alex
Postuar nė: 11.12.2012, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008 Citim (passed @ 11.12.2012, 00:56)
ahhaahhhhha sham xhoja ndodhin....
me qen tan kohen ne forum qeshish gjith diten.....ahahahahah!
thanks per gjithchka...!


te flas drejt ani se jam i PDSH-se smil3dbd4daabd491.gif
Iseni ka qen me i mire se te tjeret para tij....me aktiv...
dichka me komunikativ....jo se eshte i duhuri...po me i miri de te paret!

fola keshtu si i shoh punet prej anesh....jo nen ndikimin e partis..!

a ne e kina me te mire ne krahasim me Isenin....po sa do jet i zoti per te menaxhu komunen se di....!
koha de deshmon ..... sepse do ja japem shansin smil3dbd4daabd491.gif

Vertet e ke apo?

Une si person Iseni mund te theme se nuk ehste i keqe, por ne detyre ka deshtuar.

Ja me fresket.

Bora ka rrene, ende nuk eshte hape tenderi per pastrimin e bores.

Kjo eshte deshur te kryhet qe me se paku 14-15 e muajt qe lame pas.

KUR I NDROJME GOMAT, a behet pergatitje??
Edhe kjo njejte.
PM
Top
passed
Postuar nė: 11.12.2012, 00:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (Alex @ 11.12.2012, 01:39)
Vertet e ke apo?

Une si person Iseni mund te theme se nuk ehste i keqe, por ne detyre ka deshtuar.

Ja me fresket.

Bora ka rrene, ende nuk eshte hape tenderi per pastrimin e bores.

Kjo eshte deshur te kryhet qe me se paku 14-15 e muajt qe lame pas.

KUR I NDROJME GOMAT, a behet pergatitje??
Edhe kjo njejte.

e tregova pse eshte i mire.....
me i mire se ata para tij (kjo i vjen "me i miri" kur ska tjeter)
me komunikativ....ashtu me duket mua, ndoshta gaboj!

"eshte shum lokalist", e kam konstatu nga nje pun qe pata dhe ai u tregu ashtu!
per ket e kam mar inat...!
...............................
a sa per ate qe thave...
ke te drejt 100%....ashtu eshte....

ishalla ne mars...do vendojm nje kryetar komune dhe ate te kandiduar nga PDSH!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio