Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (4) 1 [2] 3 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dino Merlin koncert nė Prishtinė
trimi.80
Postuar nė: 13.12.2012, 13:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 13.12.2012, 07:55)
Trimi80......hec be shife partin tende qe beri luft per te drejta e ne fund nga ajo luft fituan kta profiterat e partis tende.mos u mer me dino merlinin se i vigel je ti te meresh me te.kur i ka luftuar aj serbet ne luften e bosnjes ti sigurt ala bebe ke qen.e cka ka lidhje se ky e flet gjuhen serbe(boshnjakishten).ti nese nuk shkon nga aspekti patriotik(shum patriot i madh je:p) mos ju trego te tjereve a te shkojn a jo.ceshit mikrobi u ka bo te tregone pralla patriotike

e mikrob e moikrob.Une jam kunder gjuhes serbe e ti je pro dhe ti qenke ne te drejte e une ne te shtremt.Zoti te dhasht mend se qenke i fshim krejt.
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 13.12.2012, 13:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Bina........ Ska asgje keq te shkosh te koncerti i dinos,te ceca po ama te dino sdi pse te duket keq.eshte kengetar i mir,ka kenge te mira dhe fundi i fundit eshte boshnjak(musliman) nuk eshte serb.me heret tregove se vetem shqiptaret e maqedonise ndegjojn kenge sllave e tash thua shqiptaret ne pergjithsi.sa te frustruar jeni aman
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 13.12.2012, 13:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Trimi80........ Ti je kunder gjuhes serbe ama vllaznit e tu serb bashk me partin tende cdo dit i rahen,i burgosin e i vrasen shqiptaret.e ti ala trego se je kunder gjuhes serbe.e viran
PM
Top
ßina
Postuar nė: 13.12.2012, 14:00
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (blerim77 @ 13.12.2012, 14:57)
Bina........ Ska asgje keq te shkosh te koncerti i dinos,te ceca po ama te dino sdi pse te duket keq.eshte kengetar i mir,ka kenge te mira dhe fundi i fundit eshte boshnjak(musliman) nuk eshte serb.me heret tregove se vetem shqiptaret e maqedonise ndegjojn kenge sllave e tash thua shqiptaret ne pergjithsi.sa te frustruar jeni aman

Gabim je, une e lidha repliken me anetarin qe debatojshim, une nuk thash qe vetem shqiptaret e Maqedonis e bejne kete.----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 13.12.2012, 14:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 13.12.2012, 07:57)
Bina........ Ska asgje keq te shkosh te koncerti i dinos,te ceca po ama te dino sdi pse te duket keq.eshte kengetar i mir,ka kenge te mira dhe fundi i fundit eshte boshnjak(musliman) nuk eshte serb.me heret tregove se vetem shqiptaret e maqedonise ndegjojn kenge sllave e tash thua shqiptaret ne pergjithsi.sa te frustruar jeni aman

ti mos je organizatori i ketij koncerti,ose mos ke prejardhje boshnjake qe kaq me ngulm qenke pro,heheh.Ti shko se ste ndal askush.Ja nje shembull,nese dikush tu kalu me veture e ka leshu zenin e ndegjon kete Dinon(tend) dhe njerzit perreth nuk e dijne se a eshte musliman a jo,ata e gjykojne ne baze te gjuhes se kenges qe do e ndegjojne dhe do e shajne ate qe e ka leshu,apo?Nese ti e ke idol mbaje se sta marrim.
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 13.12.2012, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Trimi80..... Oj lop katundi,shqiptar jam sjam as boshnjak po as torbesh si qe je ti bashk me partin e torbeshave.sjam organizator i koncertit ama jam kunder juve pederastave patriota qe shiteni.ja edhe un ty nje shembull ta jap:kur fatmir besimi u takua me gjeneralin serb qe kishte bere krime ne kosove,pse un mos ta ndegjoj dino merlinin a lopo:p.e ne fund mere fatmir besimin edhe cone ne shpi se shum patriota jeni qe te dy loool
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 13.12.2012, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 13.12.2012, 08:25)
Trimi80..... Oj lop katundi,shqiptar jam sjam as boshnjak po as torbesh si qe je ti bashk me partin e torbeshave.sjam organizator i koncertit ama jam kunder juve pederastave patriota qe shiteni.ja edhe un ty nje shembull ta jap:kur fatmir besimi u takua me gjeneralin serb qe kishte bere krime ne kosove,pse un mos ta ndegjoj dino merlinin a lopo:p.e ne fund mere fatmir besimin edhe cone ne shpi se shum patriota jeni qe te dy loool

ok be lopa jote eshte femen.O ti djal ti tash per te arsyetu veten s e don dhe ndegjon Dino Merlini ja cka je tu shpif e tu fol gjepura pa krype ne tema tjera.Edhe ti e din se kendon serbisht,dhe une se du,dhe nuk e ndegjoj e ti nese e don ndegjoje bile dhe mbaja foton ne shpi,cka tet them tjeter.
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 13.12.2012, 14:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Trimi80...... Jo be skam pse ta arsyetoj veten ndaj askujt e me pak ndaj teje.mua me pelqen si kengetar dhe e ndegjoj,ama juve nese sju pelqen mos i jepni konatacion politik.mos u ben fmi te thuash se nje boshnjak eshte serb apo sllav.miljona here me mir te ndegjosh dino merlinin se sa noren,meden,leonoren,arten,e shumm e shum te tjer qe i vjedhin kenget nga serbishtja.nuk i ngatroj temat po ti vet hyn naper lakna edhe pastaj ste vjen mir qe gjindesh aty.lopa jeme svret sepse skam lop,ama lopa jote(bdi) eshte budalle me 4 brira hahahah
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 13.12.2012, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 13.12.2012, 08:44)
Trimi80...... Jo be skam pse ta arsyetoj veten ndaj askujt e me pak ndaj teje.mua me pelqen si kengetar dhe e ndegjoj,ama juve nese sju pelqen mos i jepni konatacion politik.mos u ben fmi te thuash se nje boshnjak eshte serb apo sllav.miljona here me mir te ndegjosh dino merlinin se sa noren,meden,leonoren,arten,e shumm e shum te tjer qe i vjedhin kenget nga serbishtja.nuk i ngatroj temat po ti vet hyn naper lakna edhe pastaj ste vjen mir qe gjindesh aty.lopa jeme svret sepse skam lop,ama lopa jote(bdi) eshte budalle me 4 brira hahahah

Ok dmth : ti e ofendon BDI-ne qe legalizoj dhe e beni UT-ne me objekt modern,punesoi mbi 20 mije shqiptare,ndryshoi kushtetuten.E ofendon sepse per Dino Merlinin thash se kendon serbisht,ja cfar shqiptari je!!!Shan shqiptar per nje serbofoles,vet logjikoje kete!
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 13.12.2012, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Hahahahaha e mende e mende.trimi800000....kur smund ta duash ma shum se un shqiptarine apo ceshtjen shqiptare sot e 10000 vjet.ne folnim per dinon ti ja nise per politik edhe un ashtu ta ktheva.asgje sdua ma shum se shqiptarinė,ama dino merlini asgje sme pengon ta ndegjoj.kupton trimi se ai seshte as serb po as armik i yni.a e ke te qart tani
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 13.12.2012, 15:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 13.12.2012, 08:57)
Hahahahaha e mende e mende.trimi800000....kur smund ta duash ma shum se un shqiptarine apo ceshtjen shqiptare sot e 10000 vjet.ne folnim per dinon ti ja nise per politik edhe un ashtu ta ktheva.asgje sdua ma shum se shqiptarinė,ama dino merlini asgje sme pengon ta ndegjoj.kupton trimi se ai seshte as serb po as armik i yni.a e ke te qart tani

o ti,une si kam da mexhet me ate e po e kam inat,une e kisha fjalen se kendon serbisht,dhe kjo eshte pse nuk e ndegjoj dhe ti sben me ndegju.Le te kendon anglisht ok de ndegjoj,ama serbisht jo,dhe ti leshoje ne shpi dhe e sheh se do te perceshin kojshia e shpia (nese sjane si ti,e qe shumica sjane si ti),apo?Une krejt qe i njoh qe ndegjojne Merlinin mandej se kan problem me ndegju dhe cecen,se nje gjuhe jane.A ti vazhdo ndegjoje,bile edhe muziken e mobilit bene me ate,heheehheehehe.
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 13.12.2012, 15:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Po ashtu thuaj se e ke inat,e mos trego pralla ani trimi8000000 hahahah.ti ose skupton ose i mar je ,aj kengetar eshte boshnjak(musliman)i cili ka luftuar kunder serbeve qe ju cdo dit beni biznese me serbet e kendej tregoheni patriota.mikroba jeni valla plus edhe hipokrita jeni ti dhe te gjith si ti...cilet kojshi do me perqeshin be,krejt kojshit i kam Bdi,te gjith jan torbesh e krejt e folin maqedonishten e ti mthua do me perqeshin hahahahhaahah

Ky postim ėshtė ndryshuar nga blerim77 nė 13.12.2012, 15:10
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 13.12.2012, 15:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008ma palidhje komente ende skam muj me lexu ne historin e forumit...

sic tha Fatos Lubonja njeriu nuk eshte produkt i races por produkt i kultures.....apo dic te ngjashme,.....
4cka ka lidhje se ai flet per ju serbisht,kur ai thot se flet boshnjakisht.....

perderisa ai ata dhe ne kemi te perbashket armikun.....


ju me shum i ndegjjoni ne realitet serbet se sa dino merlinin...po ketu cdo kush ka te drejt te jet i perkryer supermen....

kush le te shkoj eshte thjesht cshtje shije


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
FlyGreen
Postuar nė: 13.12.2012, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 27606
Bashkangjitur: 25.11.2012e me se lat nam ,ska luftuar kunder serbeve ,,mire ndoshta me kenge po , i vetmi kengetar qe edhe ka luftuar ka qene Arif Vladi nga SHqiperia
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 13.12.2012, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (MeeLot @ 13.12.2012, 13:05)
ajde me ble zhileta mi pre venat q** robt

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio