Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (13) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit, Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit
Dreni1
Postuar nė: 13.12.2012, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012Kryeqyteti jonė tė premten mbrėma do tė jetė tėrėsisht nė ngjyrė ‘pink’, pasi dita qė do t’i dedikohet plotėsisht seksit do tė mbyllet me njė prej festave mė elektrike tė kėtij viti.

Nė Sallėn e Kuqe tė Pallatit tė Rinisė tė premten me fillim nga ora 14:00 pritet tė shfaqen nė ekran gjigant videoxhirime tė ndryshme ku protagonist do tė jenė emra si Jeta Xhara, Ilir Deda etj.

Mė pas pritet tė shfaqet dhe njė film i titulluar “Three Minutes of Solitude” nga Visar Krusha, teksa pas kėtij filmi nė ora 19:00 do tė mbahet njė debat me tė pranishmit mbi evoluimin e seksit nė vendin tonė nga paralufta nė pasluftė, e deri mė sot.

Lansimi i revistės “Sex Issue” e ka edhe pjesėn e dytė tė manifestimit tė saj gjatė tė premtės.

Me fillim nga ora 23:00 nė Atelie tė Pallatit tė Rinisė (Boro Ramizi) do tė mbahet njė prej mbrėmjeve mė inkandeshente dhe me erotike nė vitet e fundit.

Pėr argėtimin e tė pranishmėve do tė kujdeset askush tjetėr pos BabyG nga Gjermania, artiste qė njihet pėr mbrėmjet e jashtėzakonshme tė kėtij lloji tė mbajtura nė mbarė Evropėn, e ndihmuar nga Secret 47, deejay tjetėr qė vjen nga Zvicra.

“Pėr kėtė natė speciale, Kosovo 2.0 do tė krijojė njė ambient ku seksualiteti ėshtė i pranueshėm pėr bukurinė e tij. Bashkohuni nė hotelin tonė tė dashurisė – njė ambient i ngrohtė ku dekorimet, efektet vizuale, dritat, muzika dhe akti do tė krijojnė njė ambient qė ėshtė sensual dhe ekpserimental pėr ju”, paralajmėruan organizatorėt nė faqen kryesore tė ‘eventit’ nė Facebook.

Kosovo 2.0 Sex Party organizohet nė vazhdėn e shumė aktiviteteve qė i paralajmėruam nė lart.

Keni partner dhe dėshironi tė kaloni njė natė jashtėzakonisht sensuale, me emocione dhe kujtime tė paharrueshme? Apo, nuk keni partner dhe dėshironi qė tė kaloni njė mbrėmje fantastike me muzikėn mė tė mirė elektronike nė rajon dhe me gjininė e kundėrt ‘single’ nė pritje tuajėn?

Atėherė, mos bėni plane tjera pėr 14 dhjetor, pasi do tė jetė njė natė tejet, tejet e nxehtė...
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 13.12.2012, 13:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim
Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit


pse jo krejt punet tjera i kemi ne terezi veq qikjo na ka mungu e po na mungon smile5u87yu45y.gif smil4a8acf219332d.gif
prejt te premtes do jemi te kompletuar smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 13.12.2012, 15:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012hajde hajde,edhe kjo si Halloven party,hehehe.E kam nje propozim ta festojme edhe Shengjergj partyn se edhe ajo na ka mbet noksan,hehehee.
PM
Top
packs
Postuar nė: 13.12.2012, 17:53
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Nuk jam kunder nje reviste per edukim seksual, por me duket paksa e habitshme kjo menyra "nate dedikuar seksit".

Nuk e di cka nenkupton kjo? Qe dikush ka me kry marredhenie seksuale per hater te ni reviste? Per hater te Ilir Dedes, Jeta Xharres, Kosovo 2.0 (qe kane miliona donacione nga te huajt prandaj kane kohe te merren edhe me eduktaten seksuale).

A nenkupton qe nese neser vendosim me e ba ni reviste per krimin, psh. KRONIKAT E ZEZA, nuk e di a nenkupton qe ne promovim duhet me dale me myte njerez.

S'po ma kape logjika ni nderlidhshmeri te ni reviste per seks edhe manifestim me seks per hire te saj.

Nese dikujt ia kape, ju lutna ma sqaroni.----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 13.12.2012, 17:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008kjo eshte investim ne shkaterim.....----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 13.12.2012, 21:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (trimi.80 @ 13.12.2012, 16:07)
hajde hajde,edhe kjo si Halloven party,hehehe.E kam nje propozim ta festojme edhe Shengjergj partyn se edhe ajo na ka mbet noksan,hehehee.

kurgja sbahet n halloween se qka do te behet ketu
shengjergji nje kohe u ka festu edhe tek shqiptaret u lajshin me dushk edhe aq e kishte puna , por per sex party as ne perendim skam ndegjuar qe ka perveq party privat qe i bejne swingers party ku meshkujt me grate apo dashnoret e veta shkojne ne party dhe i ndrojne grate me te tjeret tere naten


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
FlyGreen
Postuar nė: 14.12.2012, 07:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 27606
Bashkangjitur: 25.11.2012Valle kush tenton te degjeneron Kosoven !
Seksi nuk eshte dicka e re atje , njeresit e kan pas qef c'dohere , dhe ende e kan qef por kjo menyre me duket pak si e cuditshme , edhe me duket si rezultat i masoneve ,
jan ato qe adhurojne perendine e lashte te fertilitetit , dhe gjithcka ne ashurimet e lashta lidhet me seks dhe seks te degjeneruar.
E tash mbetet te shihen sa modern jan bere kosovaret prej kur eshte futur nato , 1 a do te participojne ne kete mbremje dhe si (ma mer mendja se plot) , dhe 2 a do te votojne rradhen e ardhshme ate kryetarin e Prishtines qe ka veshur qytetin me ngjyre "pink"

PM
Top
Jerenim
Postuar nė: 14.12.2012, 09:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010Sote jane dy rruge : dita e xhuma dhe nata e seksit. Dita e falimenderimit per Zoti na Krijoj duke e Adhuruar vetem Ate dhe nata e abuzimit cmendor te epsheve te devijume,te cmendura per ti falimenderuar disa fondacione evropiane per futjen e se drejtes se padrejte homo,lesbian,hemafroditian...urnoni mos harroni neser ne mbremje shfaqje teatrale,film,revista devijuese seksore 1500 numra ( aq sa ishin atesit ne regjistrimin e fundit ).... Ka disa qe epshin e vet e marrin per Zot. Duhet mos me i marre seriozisht kete pune te ketij prononcimi por me bo humor edhe me shume me ta,ne fakt njeriu humor ben vetem me gjesende qe jane devijuese dhe qesharake... Allahu na ruajt prej ketij tmerri... Per pak euro e bejne ate cka nuk dijne se cka bejne.

Naser Rafuna


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
Jerenim
Postuar nė: 14.12.2012, 10:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010Rezilėt dhe faqezinjtė
(faqja e zezė e faqezinjve)
Po e pėrdori fjalėn rezil, mendoj qė kjo e ka vendin kėsaj radhe. Besoj qė kjo nuk ėshtė e panjohur si pėr tė ndershmit po ashtu edhe pėr rezilėt.
Rezil e ka kuptimin: veprim i keq, veprim i turpshėm; i pacipė, i pafytyrė, i poshtėr.
Pėrkufizimi i “rezilhanes” mundė tė jetė ky:
gatishmėria dhe interesimi pėr t’i paraqitur e shfaqur veprimet e poshtra e tė ndyra me mjaftė lehtėsi.
Tė nderuar!
Veprimet dhe organizimet e ndyra tė rezilėve janė tė papranuara pėr tė gjithė me pėrjashtim te rezilėve, tė pacipėve dhe faqezinjve.
Populli duhet dėnuar veprimet rezile, skandalet qė komuniteti rezil i vlerėson pėrparim. Mė kujtohet para disa viteve kur ndodhi skandali me presidentin Klinton, njė revistė shqiptare kishte vendosur nė ballinė njė shkrim me titull: “Faqja zezė nė shtėpinė e bardhė”, tani nuk po mbetet tjetėr vetėm me thėnė: “faqja zezė e faqezinjve”.
Pa e zgjatur pėr rezilėt dhe faqezinjtė po pėrfundojmė me sa vijon:
- Njerėz tė pacipė, tė ndyrė, tė poshtėr, tė fyer, tė pafytyrė.
- Njerėz tė pandershėm, e tė kėqinjė.
- Njerėz tė dėmshėm me veprime e sjellje tė poshtra.
- Njerėz me fytyra tė fėlliqura, tė turpshme, tė pahijshme, tė neveritura, tė ndotura.
Allahu na ruajt nga paradat, organizimet, manifestimet dhe ēdo veprim i kėtij lloje.
Allahu im, ruaje popullin tonė nga rezilėt dhe faqezinjtė.

Ulvi Fejzullahu


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
ßina
Postuar nė: 14.12.2012, 10:06
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009E qumja peshe ndryshe nuk eshte.

Budallakia brina nuk ka po idiotizma te tille.

Perparim nuk do me thane me i harru virtytet pozitive e me i zavendesu me ato negative (jorrespekt, nenqmim, ofendim, jomikpritje, idiotizma.....).

Rinia eshte ka shkon drejt nje katastrofizmi degjenerus, kam qef me kane gabim ama fatkeqesisht ky eshte realiteti. smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Lijanaa
  Postuar nė: 14.12.2012, 18:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 396
Antari Nr: 23187
Bashkangjitur: 18.08.2009Degjenerim total, i thone kesaj nate?!!!!!!!!
Pfffffff ēfar injorance, po ku mbet tradita dhe krenaria shqiptare, a vdiqėn burrrrat me dy e me shume rrrrrrrrr.
Ashtu me duket.
PM
Top
extige_88
Postuar nė: 14.12.2012, 18:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 317
Antari Nr: 25112
Bashkangjitur: 23.05.2010Eshte interesante se shumica ketu qofshi ju vajza apo djem folni dhe shani dhe gjithqka, ndersa ne realitet ( mami do iki tek 1 shoqe ) edhe neper qesi party, poashtu zi e ma zi femrat e kosoves ne maqedoni sex gjithandej kinse per studime dhe anasjelltas studentet kosovar me vajzat e tetoves duke pretenduar se askush nuk i sheh dhe nuk e din. Nuk e mendojn qe i sheh dikush, nuk kemi pse habitemi kur te vijn edhe keta gjera, sepse poata te cilet flasin kunder ata jane te cilet behen edhe pjesmares. Zoti i meshiroft, dhe zoti i udhezoft ne rruge te drejte


----------------------------------------
I don't mind beeing busy, but i mind wasting my time..
PM
Top
Hera
Postuar nė: 14.12.2012, 19:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (extige_88 @ 14.12.2012, 12:48)
Zoti i meshiroft, dhe zoti i udhezoft ne rruge te drejte

Amin smil3dbd4daabd491.gif po edhe rruga tjeter dergon po aty. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

P.s, me duket qe askush nuk mundet ta obligoj askend per te shkuar, ndersa ata qe vendosin vullnetarisht per te shkuar atehere shkojne sa per ta thyer rutinen e vizitave te rregullta ne vende qe ata ēifte i kane te paracaktuar. Keshtuqe, i dine punet e veta.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Hera nė 14.12.2012, 19:32
PM
Top
Princo
Postuar nė: 14.12.2012, 20:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Plisat sot ndermorren nje aksion kunder pederrave ku demoluan sallen e kuqe ku planifikohej te mbahej organizimi .E kaluara dhe kultura jone nuk na lejon qe ne mesin tone te promovohen keto ''kultura'' degjeneruese dhe anti-familjare.

Plisat do te nderrmarin aksione ndaj ketyre vetive degjeneruese edhe ne te ardhmen .

Plisat PrishtineFotografi e jashtme


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 14.12.2012, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007A ishte ky ( ministri i kultures se KS )qe ne fillim i kritikonte Junkerat ? Ku eshte tani ky ministri te reagoje ne menyre insitucionale. PDK eshte parti dajthtiste dhe konzervatore qe ka te drejte te ndaloj elementet degjeneruese, nese i sheh si elemente qe jane kunder kultures se kombit brenda atij shteti qe e kane zgjedhur ne qeveri.


chrome://newtabhttp//www.youtube.com/watch?v=L3YQzlY-N7g


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 14.12.2012, 20:55


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top

Topic Options Faqe: (13) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio