Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (13) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit, Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit
Foks_Ecc
Postuar nė: 14.12.2012, 20:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (Princo @ 14.12.2012, 21:41)
Plisat sot ndermorren nje aksion kunder pederrave ku demoluan sallen e kuqe ku planifikohej te mbahej organizimi .E kaluara dhe kultura jone nuk na lejon qe ne mesin tone te promovohen keto ''kultura'' degjeneruese dhe anti-familjare.

Plisat do te nderrmarin aksione ndaj ketyre vetive degjeneruese edhe ne te ardhmen .

Plisat PrishtineFotografi e jashtme

Mire qe paska ende njerez qe kane dertin e institucionit te shenjte. Familjen.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 15.12.2012, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009
http://www.youtube.com/watch?v=zjcJBm1jRxcPLISAT Bravoo.. me kane gezu smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
di@na
Postuar nė: 15.12.2012, 02:32
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 22
Antari Nr: 27443
Bashkangjitur: 16.07.2012jo po nam lat me budallakina smil3dbd4d75edb5e.gif
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 15.12.2012, 02:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011Njerezit mendojne dhe flasin per moral vetem atehere kur ndegjohet fjala seks!

Ata qe "shqetesohen" me kete dukuri te re ne popullin tone duhej te shqetesoheshin nga shume dukuri tjera negative para se t'i kaplon tmerri nga seksi smil3dbd4e5e7563a.gif


PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 15.12.2012, 06:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (forumi28 @ 15.12.2012, 03:49)
Njerezit mendojne dhe flasin per moral vetem atehere kur ndegjohet fjala seks!

Ata qe "shqetesohen" me kete dukuri te re ne popullin tone duhej te shqetesoheshin nga shume dukuri tjera negative para se t'i kaplon tmerri nga seksi smil3dbd4e5e7563a.gif


Po keta jane shqetesuar dhe kane frigen nga DEGJENERIMI i metutjeshem
dhe jo nga sexi ,por nga DEGJENERIMI
keta e treguan vehten ne protesten e tyre por nqtse edhe ju ju sqetson diqka e padrejte edhe ju mundeni te protestoni,
Mos haro se ne Kosove homosexualet me ligj mund te martohen e kete te drejt homosexualet nuk ekan ne te gjitha shtetet perendimore,
e qfare dojne tash? sex night mu shkerdhy ne publik apo?
dhe sigurisht tash thua po e drejta e tyre eshte apo?
po nqtse eshte ashtu neser mundet te ndodh te formohet ndonje shoqate dhe te kerkon te ben dashuri edhe me kafshe
ja se qfare ndosh ketu
http://cnsnews.com/news/article/senate-app...ity-us-military

martesa per homosexualet eshte legale ne Kosove do te shofish se shpejti ata do te lejohen edhe te adaprojne femije ,nje gje qe une personalisht jam shum kunder, skam asgje kundra homosexualve qfare te dojne le te bejne me prapanicen e tyre ne shtepin e tyre ,por jo ne publik dhe jo te bejne parade neper qytete dhe jo te adaptojne femije
MIRE JA BENE PLISAT PISAV smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 15.12.2012, 08:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011Degjenerim eshte edhe kur futesh mbrenda pallatit dhe bertet allahu akber duke shkaktuar deme materiale dhe duke kercnuar apo rrezikuar jeten tjetrit.

Prishtina Pisat nuk protestuan,por perdoren dhunen.
Sikur ti qe gezon te drejten te besosh,une te mos besoj (ne shokun imagjinar),edhe keto vajza smil3dbd4e5e7563a.gif kan te drejte te bejne c'fare te duan perderisa nuk rrezikojne njeri.
Degjenerim ishin edhe protestat per shamine.Ne mes te Prishtines me flamuj arab.Ku don degjenerim me te madh?

PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 15.12.2012, 12:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Shiko cfar krahasimi ben budalla.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
packs
Postuar nė: 15.12.2012, 16:00
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Njerezit e nderruan diskursin, ne momentin kur e kuptuan qe skena eshte demolu nga ana e Plisave. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ni here thane: myslimante, terroristat, ekstremistat, fundamentalistat, fashistat....

Masandej (kur e kuptuan qe bahet fjale per do PRISHTINALI, keni parasyshe njerez te qyeteteruar dhe metropolizuar smil3dbd4daabd491.gif ) ja nisen me ndrru diskursin.


Mire qe dolen Plisat. Tash pyetni Plisat pse.

p.s. Nuk jam pro dhunes, nuk jam pro demolimit te skenes. Kjo me la pershtypje.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Lijanaa
Postuar nė: 15.12.2012, 20:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 396
Antari Nr: 23187
Bashkangjitur: 18.08.2009Tash jam teper mire dhe ne disponim pasi ende nuk paskan vdekur burrrrrat.
E atyre plisave ju deshiroj ēdo tė mirė dhe shume sukses edhe me tej se treguan se janė ende tė gjallė shqiptarėt me gjithė krenarine dhe dinjitetin shqiptar.

Pėr tė gjithė ata qė kanė qenė kunder kėsaj mbremje.

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 15.12.2012, 23:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011 Citim (Foks_Ecc @ 15.12.2012, 06:41)
Shiko cfar krahasimi ben budalla.

Sikur te vinin keto fjale nga dikush qe ka moral dhe karakter te njeriut te pastert,atehere,vetem atehere do mendoja mos vertete eshte ashtu.Ama kur vijne nga nje gjallese e nje sekti, ku per grua merr edhe kusherinen e pare,atehere nuk me mbetet te them gje tjeter perpos te smil3dbd4e5e7563a.gif

Me te pamoralshmit flasin per moral hahahahah
Gjallesat te cilave besimi i tyre fetar ua lejon te martohen me anetar te familjes mbajne ligjerate mbi moralin smile5u87yu45y.gif

Ku eshte morali dhe dinjiteti juaj o mikrobet e allahut?Po juve policia maqedonase ua mori grate nga shtrati,nenat dhe motrat nga shtepite,dhe cfare bete?
E njejta vlene edhe per "trimat" e Prishtines.

Kush jeni ju te vendosni se cka eshte e moralshme dhe cka jo?

Ju s'keni asnje te drejte te flisni per moral perderisa per profet mbani nje pedofil.

Kupton?
PM
Top
MIX
Postuar nė: 16.12.2012, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (packs @ 15.12.2012, 17:00)
Njerezit e nderruan diskursin, ne momentin kur e kuptuan qe skena eshte demolu nga ana e Plisave. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ni here thane: myslimante, terroristat, ekstremistat, fundamentalistat, fashistat....

Masandej (kur e kuptuan qe bahet fjale per do PRISHTINALI, keni parasyshe njerez te qyeteteruar dhe metropolizuar smil3dbd4daabd491.gif ) ja nisen me ndrru diskursin.


Mire qe dolen Plisat. Tash pyetni Plisat pse.

p.s. Nuk jam pro dhunes, nuk jam pro demolimit te skenes. Kjo me la pershtypje.

a pot perlqen demolimi shtaj a?!?!?! smil3dbd4daabd491.gif po kur Vetvendosja ta bon kshtu spo ta kona a?!?!? Ene ato te vetvendosjes kan te njejtin qellim biles hanez ma madhor e kan se ata dujne me nal te keqen prej ne rrenje smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 16.12.2012, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (forumi28 @ 16.12.2012, 00:22)
Sikur te vinin keto fjale nga dikush qe ka moral dhe karakter te njeriut te pastert,atehere,vetem atehere do mendoja mos vertete eshte ashtu.Ama kur vijne nga nje gjallese e nje sekti, ku per grua merr edhe kusherinen e pare,atehere nuk me mbetet te them gje tjeter perpos te smil3dbd4e5e7563a.gif

Me te pamoralshmit flasin per moral hahahahah
Gjallesat te cilave besimi i tyre fetar ua lejon te martohen me anetar te familjes mbajne ligjerate mbi moralin smile5u87yu45y.gif

Ku eshte morali dhe dinjiteti juaj o mikrobet e allahut?Po juve policia maqedonase ua mori grate nga shtrati,nenat dhe motrat nga shtepite,dhe cfare bete?
E njejta vlene edhe per "trimat" e Prishtines.

Kush jeni ju te vendosni se cka eshte e moralshme dhe cka jo?

Ju s'keni asnje te drejte te flisni per moral perderisa per profet mbani nje pedofil.

Kupton?

dikush mikrob i ALLAHUT dikush i shejtanit.......
shum te intereson kush ke mer per grua ,,,,kur jeni te asishur nga prifterinjte qe nga femijeria....


sa i perket rastit te montuar MONSTRA ,si duket tu paska bere qefi,cka mundet me bo ni antar ,kur 100 polic te armatosur deri ne dhembe te hyjne befas ne shtepi....po pse tu ka bere qefi spo te kuptoj more kryqdashes perse

poqese edhe njeher na quan profetin pedofil ......nuk do te mbaj pergjegjsi per at qe do te them ...
http://www.youtube.com/watch?v=krb2OdQksMc


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 16.12.2012, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (Lijanaa @ 15.12.2012, 21:36)
Tash jam teper mire dhe ne disponim pasi ende nuk paskan vdekur burrrrrat.
E atyre plisave ju deshiroj ēdo tė mirė dhe shume sukses edhe me tej se treguan se janė ende tė gjallė shqiptarėt me gjithė krenarine dhe dinjitetin shqiptar.

Pėr tė gjithė ata qė kanė qenė kunder kėsaj mbremje.

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

gjithashtu... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acec9ecea0.gif smil4a8acf99e7735.gif smil4a8acf99e7735.gif smil4a8acf99e7735.gif


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 16.12.2012, 01:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Forumi28 - ti shko mbroje prapanicen, se shekulli 21 eshte ende nuk e dine per cfar sherben prapanica. Me fal, pse je kaq l e s h i madh ? Te kam pyet edhe njeher me duket me pare, me ke dhene pergjigje arsyen pse je kaq l e s h i madh po kam haru .

p.s.
Nejse disa jane kunder kesaj qe bene Plisat, se ndoshta i kane patur nenat, motrat, grate dhe prapanicat ne aktivitete ate nate dhe plisat e Prishtenes ua kane prishur rehatine.

U kuptuam l e s h i i madh i forumit281931240 shqetesimin tuaj dhe reagimin tuaj ne kete nivel qe keni bere. Keni te drejte, sipas te drejtave te njeriut ne konventat nderkombetare.

p.s.2.
S'ka nevoje te me replikosh, se me ndotesh me "kepucen", se si bajge me ngjitesh per replike.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 16.12.2012, 02:01


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 16.12.2012, 05:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011 Citim (hubejb1 @ 15.12.2012, 18:34)
dikush mikrob i ALLAHUT dikush i shejtanit.......
shum te intereson kush ke mer per grua ,,,,kur jeni te asishur nga prifterinjte qe nga femijeria....


sa i perket rastit te montuar MONSTRA ,si duket tu paska bere qefi,cka mundet me bo ni antar ,kur 100 polic te armatosur deri ne dhembe te hyjne befas ne shtepi....po pse tu ka bere qefi spo te kuptoj more kryqdashes perse

poqese edhe njeher na quan profetin pedofil ......nuk do te mbaj pergjegjsi per at qe do te them ...

Nuk jam i krishtere o mikrob i allahut smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo,nuk me intereson kush merr ke per grua,larg qofte,nuk eshte problem i imi,por nuk duroj kur gjallesat e nje ideologjie qe rrjedhe direkt nga Incest i japin vetes te drejte jo vetem te flasin mbi moralin,por edhe te vendosin ligje dhe norma.Kete nuk e duroj.Kete mund ta beni vetem mbrenda komunitetit tuaj,jo me larg.

Nuk me eshte bere qefi me operacionin policor "monstra".E ceka me qellim t'ua perkujtoj juve "moralistave".Ne shkrimin tim te pare thash njerezit mendojne dhe flasin per moral vetem atehere kur ndegjohet fjala seks.
Ti marrish shqiptarit gruan,motren,nenen dhe mos te shkrep nji plumb,kjo nuk ka ndodhur kurre.kjo ndodhe vetem me "moralistat" e indoktrinuar nga ideologjia fetare.
Harro justifikimet jo ishin 100 polic e kshtu e ashtu.You've failed my friend.

Ju brengoseni dhe shqetesoheni per prapanicen e huaj,tuajen e harroni.

Edhe "plisat",ne veri te Mitrovices eshte fronti i hapur,pse nuk futen aty te bertasin allahu akber,po futen ne salla ku njerezit mblidhen per t'u argetuar,ne c'menyre,pune per ta.

Morali nuk perkufizohet vetem seks.

Ti mund te shprehesh si te duash,t'i kam lexuar fjalet plote "moral" edhe me pare.Nuk me befsoni.Kultura juaj eshte ashtu, agresive.
Ti ma gjej ndonje term tjeter per nje te moshuar qe ben seks me nje femi,atehere une do te ndaloj ta quaj profetin e juaj pedofil.

p.s:
PM
Top

Topic Options Faqe: (13) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio