Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (13) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit, Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit
forumi28
Postuar nė: 16.12.2012, 05:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011 Citim (Foks_Ecc @ 15.12.2012, 19:56)
Forumi28 - ti shko mbroje prapanicen, se shekulli 21 eshte ende nuk e dine per cfar sherben prapanica. Me fal, pse je kaq l e s h i madh ? Te kam pyet edhe njeher me duket me pare, me ke dhene pergjigje arsyen pse je kaq l e s h i madh po kam haru .

p.s.
Nejse disa jane kunder kesaj qe bene Plisat, se ndoshta i kane patur nenat, motrat, grate dhe prapanicat ne aktivitete ate nate dhe plisat e Prishtenes ua kane prishur rehatine.

U kuptuam l e s h i i madh i forumit281931240 shqetesimin tuaj dhe reagimin tuaj ne kete nivel qe keni bere. Keni te drejte, sipas te drejtave te njeriut ne konventat nderkombetare.

p.s.2.
S'ka nevoje te me replikosh, se me ndotesh me "kepucen", se si bajge me ngjitesh per replike.

Sikur te vinin keto fjale nga dikush qe ka moral dhe karakter te njeriut te pastert,atehere,vetem atehere do mendoja mos vertete eshte ashtu.Ama kur vijne nga nje gjallese e nje sekti, ku per grua merr edhe kusherinen e pare,atehere nuk me mbetet te them gje tjeter perpos te smil3dbd4e5e7563a.gif

Me te pamoralshmit flasin per moral hahahahah
Gjallesat te cilave besimi i tyre fetar ua lejon te martohen me anetar te familjes mbajne ligjerate mbi moralin smile5u87yu45y.gif

Ku eshte morali dhe dinjiteti juaj o mikrobet e allahut?Po juve policia maqedonase ua mori grate nga shtrati,nenat dhe motrat nga shtepite,dhe cfare bete?
E njejta vlene edhe per "trimat" e Prishtines.

Kush jeni ju te vendosni se cka eshte e moralshme dhe cka jo?

Ju s'keni asnje te drejte te flisni per moral perderisa per profet mbani nje pedofil.

Kupton?
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 16.12.2012, 08:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (forumi28 @ 16.12.2012, 06:04)
Po juve policia maqedonase ua mori grate nga shtrati,nenat dhe motrat nga shtepite,dhe cfare bete?
E njejta vlene edhe per "trimat" e Prishtines.


Flet sikur te jesh joshqiptar, perse disahere e permend kete rast?

ne kete ngjarje femrat jane mbajtur ne polici jane mare ne pyetje dhe jane liruar
tash me detyron te ta perkujtoj se ne Kosove jane dhunuar mbi 20,000 femra
ku ishe ti o trim?


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 16.12.2012, 10:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (FLAMUR_07 @ 16.12.2012, 09:20)
Flet sikur te jesh joshqiptar, perse disahere e permend kete rast?

ne kete ngjarje femrat jane mbajtur ne polici jane mare ne pyetje dhe jane liruar
tash me detyron te ta perkujtoj se ne Kosove jane dhunuar mbi 20,000 femra
ku ishe ti o trim?

Pse a shqipetar mendon se eshte ky.

Si te mer mendja, a mund te kete ne popullin tone keso specie qe eshte produkt i orgjive ?

Sa sperme sllavi kane mesuar gjuhen shqipe, ahiaa..----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Jerenim
Postuar nė: 16.12.2012, 11:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010 Citim (forumi28 @ 16.12.2012, 06:04)

Ju s'keni asnje te drejte te flisni per moral perderisa per profet mbani nje pedofil.

Kupton?

-Fjalet, sjelljen,veprat e profetit Muhamed a,s i kuptojn vetem njerzit qe kan mendje te shendosh dhe logjik te shendosh, edhe pse Ai ka treguar meshir edhe per kafshet, por fatkeqsisht kafshet nuk kan logjik qe ta kuptojn !! edhe pse disa kafshe ne kohen e tij tregon historia se kan ardhur dhe jan ankuar tek Profeti qe tju del ne ndihm nga maltretimet qe jua kan ber Kafsha me dy kemb qe per Zot marin epshet e veta dhe deshirat e veta. keto jan kafsh me te keqia se sa kafshet me 4 kemb.....

Ekemi te qart se ka shum njerez qe nuk munden ti kuptojn sjellejen dhe fjalet apo rrugen eprofetit tone...


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 16.12.2012, 11:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (forumi28 @ 16.12.2012, 06:04)
Sikur te vinin keto fjale nga dikush qe ka moral dhe karakter te njeriut te pastert,atehere,vetem atehere do mendoja mos vertete eshte ashtu.Ama kur vijne nga nje gjallese e nje sekti, ku per grua merr edhe kusherinen e pare,atehere nuk me mbetet te them gje tjeter perpos te smil3dbd4e5e7563a.gif

Me te pamoralshmit flasin per moral hahahahah
Gjallesat te cilave besimi i tyre fetar ua lejon te martohen me anetar te familjes mbajne ligjerate mbi moralin smile5u87yu45y.gif

Ku eshte morali dhe dinjiteti juaj o mikrobet e allahut?Po juve policia maqedonase ua mori grate nga shtrati,nenat dhe motrat nga shtepite,dhe cfare bete?
E njejta vlene edhe per "trimat" e Prishtines.

Kush jeni ju te vendosni se cka eshte e moralshme dhe cka jo?

Ju s'keni asnje te drejte te flisni per moral perderisa per profet mbani nje pedofil.

Kupton?

e sata her qe i permend tnjejtat ofendime....un ti haroj justifikimet e policise a
per cka pate luft ne troje shqiptare....mir thai ai sa shum sperma sllavi kaknej pari
ej spom besohet knaqet kur folen per monster rastin......
o mikrob o m*t o kak o hajvan ......thuju flm qatine plisave e mos ju qit behane mitrovice hamemin,se je pshuran je fmijash hala sdin sene hec baju


p.s-BAJU


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 16.12.2012, 13:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009em kan deshpru Plisat,po e di qe aty jon kon dy tre vet pi Plisave e jo kejt Plisat,en emer te Allahut dhe fes se paqes me shkatru me prish me pengu njerzt me ja shkel te drejtat tjerve....panorama ideale e muslimve smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 16.12.2012, 13:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Jerenim @ 14.12.2012, 10:59)
Sote jane dy rruge : dita e xhuma dhe nata e seksit. Dita e falimenderimit per Zoti na Krijoj duke e Adhuruar vetem Ate dhe nata e abuzimit cmendor te epsheve te devijume,te cmendura per ti falimenderuar disa fondacione evropiane per futjen e se drejtes se padrejte homo,lesbian,hemafroditian...urnoni mos harroni neser ne mbremje shfaqje teatrale,film,revista devijuese seksore 1500 numra ( aq sa ishin atesit ne regjistrimin e fundit ).... Ka disa qe epshin e vet e marrin per Zot. Duhet mos me i marre seriozisht kete pune te ketij prononcimi por me bo humor edhe me shume me ta,ne fakt njeriu humor ben vetem me gjesende qe jane devijuese dhe qesharake... Allahu na ruajt prej ketij tmerri... Per pak euro e bejne ate cka nuk dijne se cka bejne.

Naser Rafuna

na ka tesh k... qeky naseri kishe un shum musliman
e kom ni pytje per kejt juve??? a sboni seks kurr a? mos em thujni qe jeni te virgjer smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
FlyGreen
Postuar nė: 17.12.2012, 09:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 27606
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (MeeLot @ 16.12.2012, 07:23)
em kan deshpru Plisat,po e di qe aty jon kon dy tre vet pi Plisave e jo kejt Plisat,en emer te Allahut dhe fes se paqes me shkatru me prish me pengu njerzt me ja shkel te drejtat tjerve....panorama ideale e muslimve smil3dbd4e5e7563a.gif

Ne jemi fe e paqes ,mirepo nese nuk pajtoesh me ne do te vrasim smil3dbd4dbc14f3f.gif
Interesant si mundet te gjith muslimanet njejt te mendojne , kjo mben te kuptoj se behet fjale per ideologji ,njejt si komunizmi ,imponimin e kan si dicka shum natyrore.
Un isha kunder kesaj nate , mirepo duheshte te shohim a jan dhe tjeret kunder ,e jo me dhune ta ndalojme , Allahu ekber bertiti njeri nga "plisat" , pyetem pse nuk mundet te shkojne ne Mitrovice te Veriut ta bejne te njejten ,atje te tregojne sesa eshte Allahu i madh ,e jo ne keto menyra burracake.
Demokracia dhe Islami jan shum shum larg ,edhe pse "gjoja se Zoti i ka dhene njeriut vullnet te lire" kjo ne praktike nga praktikuesit e fese eshte dicka qe nuk imagjinoet , keta jan me te forte se Zoti , vullnetin e lire e shendrojne ne vullnetin e lire te tyre , dhe nese mendon ndryshe normal peson dhuna ,sepse jane fe e paqes !


PM
Top
igli_st
Postuar nė: 17.12.2012, 13:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012 Citim (FlyGreen @ 17.12.2012, 03:09)

Demokracia dhe Islami jan shum shum larg ,edhe pse "gjoja se Zoti i ka dhene njeriut vullnet te lire" kjo ne praktike nga praktikuesit e fese eshte dicka qe nuk imagjinoet , keta jan me te forte se Zoti , vullnetin e lire e shendrojne ne vullnetin e lire te tyre , dhe nese mendon ndryshe normal peson dhuna ,sepse jane fe e paqes !

E ke keqkuptuar pak vullnetin e lire ne islam ti flygreen.

E All-llahu ju krijoi juve edhe atė qė e punoni.(Safat 37.96)


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 17.12.2012, 13:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (igli_st @ 17.12.2012, 14:28)
E ke keqkuptuar pak vullnetin e lire ne islam ti flygreen.

E All-llahu ju krijoi juve edhe atė qė e punoni.(Safat 37.96)

ti nuk je kompetent ketu me llomotit ketu ne emeer te islamit...po deshe llomotit ketu ....
kshyre cka thot martin luther per grate ....se vec dini me i msheh senet e juaja

Eine Frau hat häuslich zu sein, das zeigt ihre Beschaffenheit an; Frauen haben nämlich einen breiten Podex und weite Hüften, daß sie sollen stille sitzen (zitiert nach Arnulf Zitelmann, 1997, "Widerrufen kann ich nicht. Die Lebensgeschichte des Marthin Luther", Beltz & Gelberg (S. 111).A woman has to be domesticated, which indicates its nature, women have in fact a broad Podex and wide hips that they are to sit still (cited by Arnulf Zitelmann, 1997, "Undoing I can not, the life story of Marthin Luther." Beltz & Gelberg (p. 111).


me pas komento dic tjeter


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 17.12.2012, 13:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (FlyGreen @ 17.12.2012, 10:09)
Ne jemi fe e paqes ,mirepo nese nuk pajtoesh me ne do te vrasim smil3dbd4dbc14f3f.gif
Interesant si mundet te gjith muslimanet njejt te mendojne , kjo mben te kuptoj se behet fjale per ideologji ,njejt si komunizmi ,imponimin e kan si dicka shum natyrore.
Un isha kunder kesaj nate , mirepo duheshte te shohim a jan dhe tjeret kunder ,e jo me dhune ta ndalojme , Allahu ekber bertiti njeri nga "plisat" , pyetem pse nuk mundet te shkojne ne Mitrovice te Veriut ta bejne te njejten ,atje te tregojne sesa eshte Allahu i madh ,e jo ne keto menyra burracake.
Demokracia dhe Islami jan shum shum larg ,edhe pse "gjoja se Zoti i ka dhene njeriut vullnet te lire" kjo ne praktike nga praktikuesit e fese eshte dicka qe nuk imagjinoet , keta jan me te forte se Zoti , vullnetin e lire e shendrojne ne vullnetin e lire te tyre , dhe nese mendon ndryshe normal peson dhuna ,sepse jane fe e paqes !

si thoshte i cmenduri ,kush nuk eshte me ne eshte kunder nesh,ne do ti vrasim te gjith ,dhe do te vendosim demokraci.......
haahhaha,turp i madh nga goja e nje qe proklamon demokracine.....G.W.Bumsh

po na thuaj more demoskrat ,pa na thuaj at ideologji.....
cka na sjell neve kjo liri seksuale ....te gjith ata qe cojn pluhur e jan pro ...pra na thuani anet pozitve pervec AIDS SIDA .....na i tregoni senet se pse jeni pro


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Hera
Postuar nė: 17.12.2012, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012Ne Kosove duke filluar nga Institucionet e Kosves e deri tek pjesa me e madhe e shoqerise civile i denojne aktet radikale dhe fundamentaliste qe ushtrojne dhune dhe pengojne lirit dhe te drejtat e njeriut duke perfshire edhe te drejten per shprehjen e pikpamjeve seksuale.
Na vjen turp qe ne mesin tone ka njerez primitiv dhe ekstremista ende.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 17.12.2012, 14:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (hubejb1 @ 17.12.2012, 14:52)
si thoshte i cmenduri ,kush nuk eshte me ne eshte kunder nesh,ne do ti vrasim te gjith ,dhe do te vendosim demokraci.......
haahhaha,turp i madh nga goja e nje qe proklamon demokracine.....G.W.Bumsh

po na thuaj more demoskrat ,pa na thuaj at ideologji.....
cka na sjell neve kjo liri seksuale ....te gjith ata qe cojn pluhur e jan pro ...pra na thuani anet pozitve pervec AIDS SIDA .....na i tregoni senet se pse jeni pro

Pozitive janė liritė e pėrgjithshme, barazia gjinore, zhdukja e llogjikės mesjetare siaps tė cilit burrit i lejojet tė ketė 4 gra a gruas vetėm njė burrė, emqacipimi i pėrgjithshėm....thjesht,a zhdukkja e dogmave dhe diktaturės fetare.
Ajo qė perėndimin e ngriti nė piedestalin e Botės.


Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 17.12.2012, 14:20


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
MIX
Postuar nė: 17.12.2012, 15:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (Hera @ 17.12.2012, 15:17)
Ne Kosove duke filluar nga Institucionet e Kosves e deri tek pjesa me e madhe e shoqerise civile i denojne aktet radikale dhe fundamentaliste qe ushtrojne dhune dhe pengojne lirit dhe te drejtat e njeriut duke perfshire edhe te drejten per shprehjen e pikpamjeve seksuale.
Na vjen turp qe ne mesin tone ka njerez primitiv dhe ekstremista ende.

majr e ki thon, ho mere njo smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
JamesWat
Postuar nė: 17.12.2012, 15:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 27611
Bashkangjitur: 30.11.2012 Citim (alvin @ 17.12.2012, 08:19)
, zhdukkja e dogmave dhe diktaturės fetare.
Ajo qė perėndimin e ngriti nė piedestalin e Botės.

po ke te drejte.
duhen zhdukur keto qe po zbatohen ne plot vende ne shariat islamik.

Sahih Buhariu
Vėllimi 9, Libri 89, Numri 271:

Transmeton Ebu Musa:

Njė njeri e pėrqafoi Islamin dhe pastaj u rikthye pėrsėri nė judaizmin. Muadh bin Xhebeli erdhi pėr t'a parė atė njeri me Ebu Musan . Dhe Muadhi pyeti, "Ēfarė ka ndodhur me kėtė njeri?" Ebu Musai u pėrgjigj: "Ai e pėrqafoi Islamin dhe pastaj u rikthye pėrsėri nė Judaizėm." Muadhiu tha: "Unė nuk do tė ulem (nė tryezė) pėrveē nėse ju e vritni atė (sepse ky ėshtė) vendimin e All-llahut dhe i tė dėrguarit tė Tij

Ebu Davudi (38:4467)Profeti tha, "nėse do tė pijnė verė, fshikullojini(me kamxhik) ata,
pėrsėri nėse do tė pijnė atė, fshikullojini ata .
Pėrsėri nėse do tė pijnė, t'i vritni ata.
" Por nė hadithin me numer (38:4469)thuhet; ata morėn tre fshikellime me kamxhik paralajmėruese para se tė vriten nė rastin e katėrt.


PRA SIPAS HADITHIT ME LART :
KUSH PI PIJE ALKOLIKE PER HERE TE KATERT , DUHET TE VRITET


keto ligje duhen hequr ne keto vende etj.


----------------------------------------
Nese 50 Miljon njerez besojne nje absurditet, prape absurditet mbetet,,, (Anatol France)
PM
Top

Topic Options Faqe: (13) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio