Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (13) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit, Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit
alvin
Postuar nė: 17.12.2012, 15:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (JamesWat @ 17.12.2012, 16:18)
po ke te drejte.
duhen zhdukur keto qe po zbatohen ne plot vende ne shariat islamik.

Sahih Buhariu
Vėllimi 9, Libri 89, Numri 271:

Transmeton Ebu Musa:

Njė njeri e pėrqafoi Islamin dhe pastaj u rikthye pėrsėri nė judaizmin. Muadh bin Xhebeli erdhi pėr t'a parė atė njeri me Ebu Musan . Dhe Muadhi pyeti, "Ēfarė ka ndodhur me kėtė njeri?" Ebu Musai u pėrgjigj: "Ai e pėrqafoi Islamin dhe pastaj u rikthye pėrsėri nė Judaizėm." Muadhiu tha: "Unė nuk do tė ulem (nė tryezė) pėrveē nėse ju e vritni atė (sepse ky ėshtė) vendimin e All-llahut dhe i tė dėrguarit tė Tij

Ebu Davudi (38:4467)Profeti tha, "nėse do tė pijnė verė, fshikullojini(me kamxhik) ata,
pėrsėri nėse do tė pijnė atė, fshikullojini ata .
Pėrsėri nėse do tė pijnė, t'i vritni ata.
" Por nė hadithin me numer (38:4469)thuhet; ata morėn tre fshikellime me kamxhik paralajmėruese para se tė vriten nė rastin e katėrt.


PRA SIPAS HADITHIT ME LART :
KUSH PI PIJE ALKOLIKE PER HERE TE KATERT , DUHET TE VRITET


keto ligje duhen hequr ne keto vende etj.

Edhe do zhduken, kur botėn Islame do e kaplojė iluminizmi i mirėfilltė.Pas nja 100 viteve.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 17.12.2012, 15:32


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alvin
Postuar nė: 17.12.2012, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (MeeLot @ 16.12.2012, 14:41)

e kom ni pytje per kejt juve??? a sboni seks kurr a? mos em thujni qe jeni te virgjer smil3dbd4dbc14f3f.gif

smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
JamesWat
Postuar nė: 17.12.2012, 15:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 425
Antari Nr: 27611
Bashkangjitur: 30.11.2012 Citim (alvin @ 17.12.2012, 09:32)
Edhe do zhduken, kur botėn Islame do e kaplojė iluminizmi i mirėfilltė.Pas nja 100 viteve.

Sahih Buhariu Vėllimi 9, Libri 88, Numėr 219;

Ebu Bakara, tha i dėrguari i Zotit i tha;


"Ēdo komunitet kreu i tė cilit ėshtė njė grua kurrė nuk do tė ketė sukses.

Sipas kesaj,kjo eshte arsyeja pse gjermania nuk ka sukses qe udhehiqet nga Merkel.----------------------------------------
Nese 50 Miljon njerez besojne nje absurditet, prape absurditet mbetet,,, (Anatol France)
PM
Top
alvin
Postuar nė: 17.12.2012, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (JamesWat @ 17.12.2012, 16:44)
Sahih Buhariu Vėllimi 9, Libri 88, Numėr 219;

Ebu Bakara, tha i dėrguari i Zotit i tha;


"Ēdo komunitet kreu i tė cilit ėshtė njė grua kurrė nuk do tė ketė sukses.

Sipas kesaj,kjo eshte arsyeja pse gjermania nuk ka sukses qe udhehiqet nga Merkel.

Ėshtė fakt i pamohueshėm se Sheriati ngushton tė drejtat e femrės dhe lirinė e shprehjes.
Turqia, vendi mė i zhvilluar me populllsi shumicė myslimane dhe i vetmi me demokraci fukcionale, kėtė e arriti si rezultat i heqjes sė religjionit nga jeta politike dhe shoqėrore dhe pėrqafoi sekularizmin.
Ataturku atje quhet baba i kombit.
Ata- baba i turqve.
Shikoje jetėn sociale tė elitės sė tyre, nuka ka fare dallim nga shoqėritė perėndimore.
Pėr kėto fakte nuk duhet as tė polemizohet, sepse janė tė tilla- fakte.
A pėr fakte nuk polemizohet.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Hera
Postuar nė: 17.12.2012, 17:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (MIX @ 17.12.2012, 09:00)
majr e ki thon, ho mere njo smil3dbd4e4c2e742.gif

Flm smil3dbd4d6422f04.gif Edhe nuk ka cka thuhet me shume.

smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 17.12.2012, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (alvin @ 17.12.2012, 15:19)
Pozitive janė liritė e pėrgjithshme, barazia gjinore, zhdukja e llogjikės mesjetare siaps tė cilit burrit i lejojet tė ketė 4 gra a gruas vetėm njė burrė, emqacipimi i pėrgjithshėm....thjesht,a zhdukkja e dogmave dhe diktaturės fetare.
Ajo qė perėndimin e ngriti nė piedestalin e Botės.

Ti po thu keq kan be Plisat qe i Rrahen Pisat aaa smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 17.12.2012, 18:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Vajza me shami nuk ka te drejte te shkoje ne shkolle te mesoje, e kendej me shitni pordha te drejta e njeriut.

Me falni keta drejta jane per prapanicen apo per mendjen.

.....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 18.12.2012, 14:27


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Hera
Postuar nė: 17.12.2012, 18:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012E para e punes, nese nuk je shtetas i Kosoves nuk ke as nevoje ma te vogel me u perzi ne ēeshtje te brendeshme t'ketij vendi, edhe na si shtetas te keti shteti skem asnje nevoje per njerez qe nderhyne ne rregullimin tone te brendshem.

Se ju nuk jeni tu jap mendim aspak, thjeshte je duke munduar me nxit tensione. Ok flm per mirekuptimin.
PM
Top
Hera
Postuar nė: 17.12.2012, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012http://www.gazetajnk.com/?cid=1%2C1018%2C4145

Nuk kam pa dhune duke ushtruar mbi femra qe praktikojne shamine, por po shohe dhune ne rastin e lart cekur. Edhe s'po du me pa dhune.

“Udhėheqja e njė sulmi tė turpshėm nga njė predikues fetar ėshtė e papranueshme dhe fyese. Nė sulm ka marrė pjesė hoxhė Burim Dalipi, ndėrkaq qė disa hoxhallarė tė tjerė nė predikimet e sė premtes kanė bėrė thirrje pėr dhunė kundėr aktivitetit ku do tė debatohej dhe promovohej numri i ri i njė reviste”, thuhet nė komunikatėn e AGPK-sė.

Hoxhallar te tille nuk kane vend as ne Kosove dhe as ne Europe sepse i jane mesuar syte dhe shprehin deshiren per ta shendrruar Kosoven si Gaza ne Lindje te Mesme. Turp.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Hera nė 17.12.2012, 18:38
PM
Top
xheem
Postuar nė: 17.12.2012, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006[QUOTE=Foks_Ecc,17.12.2012, 19:13] Vajza me shami nuk ka te drejte te shkoje ne shkolle te mesoje, e kendej me shitni pordha te drejta e njeriut.

Me falni keta drejta jane per prapanicen apo per mendjen.

.......

-E nese ju thua 2%-shit,hej a kesaj rruge duhet shkuar?-,menjehere thuan:ke kujdes se na ofendon.Kursea nga na tjeter dalin e i mbrojne keta felliqesira.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 18.12.2012, 14:28


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 17.12.2012, 18:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Hera

Ato organizatat "civile"jane kondomet e filantropeve qe shkateruan ekonomine dhe sollen mjerimin e shume shteteve, ku hyn edhe Shqiperia dhe Kosova, nepermjet te cilave ata me nje plumb vrasin dy pellumba te pafajshem, lajne parate e ndyta(duke shkateruar ekonomite e shteteve) dhe propagandojne kinse"te drejta"e njeriut(duke shkateruar institutin familje) . Me beso se se shpejti edhe incestin do kerkojne keta ne Kosove, Shqiperi e shume vende tjera.

Dhe te lutem mos u be aq naive, nese nuk je i ketij vendi, pune te brendshme , se nuk flasim si zyrtare ketu, dhe si nje e angazhuar ne ministrine e puneve te brendshme prekesh se reagojme per degjenerimin.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 17.12.2012, 18:47


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Hera
Postuar nė: 17.12.2012, 18:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (Foks_Ecc @ 17.12.2012, 12:44)
Hera

Ato organizatat "civile"jane kondomet e filantropeve qe shkateruan ekonomine dhe sollen mjerimin e shume shteteve, ku hyn edhe Shqiperia dhe Kosova, nepermjet te cilave ata me nje plumb vrasin dy pellumba te pafajshem, lajne parate e ndyta(duke shkateruar ekonomite e shteteve) dhe propagandojne kinse"te drejta"e njeriut(duke shkateruar institutin familje) . Me beso se se shpejti edhe incestin do kerkojne keta ne Kosove, Shqiperi e shume vende tjera.

Dhe te lutem mos u be aq naive, nese nuk je i ketij vendi, pune te brendshme , se nuk flasim si zyrtare ketu, dhe si nje e angazhuar ne ministrine e puneve te brendshme prekesh se reagojme per degjenerimin.

Foks_Ecc, shiko me lart si je shprehur. Pastaj ajo cka thua ti eshte e pa kuptim se "kujt i jepni rendesi mendjes apo prapanices" (nese ishte kjo ajo qe deshe te thuash, se parafrazova ashtu). Nuk ka perparsi jane te dy pjese te trupit secila e ka funksionin e saj, jane ne pronesi te individit dhe vec vete individi vendose si ta shfrytezoj. Po thirremi te gjithe ne te drejta njerezore, ok hajde po mundohemi mi rrespektu te drejtat e njeri tejterit dhe kaq. Pa nenēmim pa fyrje pa dhune.

Sa i perket OJQ-ve keto qe te gjitha kane faqet e tyre zyrtare edhe ne internet dhe shiko se nga kush financohen, se paku nuk kane financues te dyshimt sic ndodhe me vete organizatat fetare te cfardo besimi qofshin ato. Nese ka pastrim parash, dhe kemi fakte hajde i bejme publike ato, nese nuk ka fakte per keq perdorime atehere me mire te heshtim se vec cka tregojme jo seriozitet.

Ndersa per qytetaret shqiptar dhe jo shqiptar qe nuk jane shtetas te Kosoves, ne ceshtje te brendeshme me mire eshte te mos nderhyni, sepse nuk keni ndikim dhe kur nuk keni ndikim pse lodhesh vellaji ? Biles beje favor keti vendi dhe mos nxit dhune, sepse dhuna nuk sjelle asnjegje te mire, kjo i eshte deshmuar me qindra here shoqerise njerzore.

Ishe i interesuar dhe e shtrove ceshtjen e mos lejimit te shamise, po te ndodhe qe te ushtrohet dhune ndaj atyre vajzave po keshtu reagojme sepse neve jemi te interesuar per nje shoqeri demokratike dhe jo nje shoqeri qe nje fe ushtron dhune ndaj te gjithe njerezve tejere. Nuk bene ashtu, ka kalu ajo kohe.
PM
Top
FlyGreen
Postuar nė: 17.12.2012, 19:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 27606
Bashkangjitur: 25.11.2012Keta jane si ato kosovaret qe dalin ne youtube me kallasha ne piknike , e ndersa ne kohen e luftes po te njejtit kane qene refugjat e disa prej tyre e kan shikuar tmerrin e ushtareve serb mbi shoqet e tyre , ne vend qe te rrine te mbrojne pragun e zgjodhen rrugen e ikjes dhe kaluan me grate dhe vajzat kah ushtaret serb.
Edhe tani trimat e dheut , muslimanet muxhahedina ikin te bira e miut kur serbi vetem bertet , i shesin banesat ne Mitrovice te Veriut ,e kur serbet organizohen sdine nga tja mbajne , e ndersa kur vjen puna per lufte me gra , evropian dhe karike e banka te paret jan ,Allahu Akbar , menjeher trimerohen , mbledhin guximin, sikurse do ta ndalojne seksin , nuk shikojne si ti kontrollojne tfamiljes tyre me perpara , se kan fillu zezaket te thone tungjatjeta , kinse po e ruajme nderin , prishtinalit trima , cudi si pash drenicaket frikacak askund , bobo

Un i kam disi simpatik ato arabet e Lindjes Mesme , si dhe racat tjera te atjeshme perset e sirianet e kutadij un , edhe pse mendoj se jan ne rruge te gabuar , ato tregojne nje trimeri te papershkruar , e thone Allahu Akbar edhe sulmojne ushtrine , para ca kohe pash nje video ku priteshin sirianet me plumba para xhamise e ato dilnin nga xhamia me Allahu Akbar , kam pare arab qe ja drejton gjoksin ushtarit israelit dhe si leviz syri , paramendo ato te ishin kosovar e serbi ortodoks ti provokonte ne menyren si provokojne tani , kan ngelur shqiptaret te shesin ideale fetare , pf pf pf , lexova lajm se slllavo maqedoni ju ka dhene dajak ne mes te Tetoves , ku e keni Allahu ekbarin , juve per sy e faqe behi ekstremista ,edhe ekstremizmi sju ka hije sepse se beni deri nfund , keni qef ekstremizmin po larg prapanices juj , dikush tjeter ta hane e ju te vazhdoni me tifozlleg , ashtu doni ju , frikacakt e dreqit , ku eshte ai trimi qe mu kercenua mua ne forum e tha maqedoni sme provokon , ku je o trim ,te rahin ne mes te tetoves tani , e ti meresh me shqiptaret , te pengojne shqiptaret edhe pse jan musliman po disi me te lehte se ti , po ikni mbytuni se sjeni per asgje.
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 17.12.2012, 21:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (Hera @ 17.12.2012, 19:57)
Foks_Ecc, shiko me lart si je shprehur. Pastaj ajo cka thua ti eshte e pa kuptim se "kujt i jepni rendesi mendjes apo prapanices" (nese ishte kjo ajo qe deshe te thuash, se parafrazova ashtu). Nuk ka perparsi jane te dy pjese te trupit secila e ka  funksionin e saj, jane ne pronesi te individit dhe vec vete individi vendose si ta shfrytezoj. Po thirremi te gjithe ne te drejta njerezore, ok hajde po mundohemi mi rrespektu te drejtat e njeri tejterit dhe kaq. Pa nenēmim pa fyrje pa dhune.

Sa i perket OJQ-ve  keto qe te gjitha kane faqet e tyre zyrtare edhe ne internet dhe shiko se nga kush financohen, se paku nuk kane financues te dyshimt sic ndodhe me vete organizatat fetare te cfardo besimi qofshin ato. Nese ka pastrim parash, dhe kemi fakte hajde i bejme publike ato, nese nuk ka fakte per keq perdorime atehere me mire te heshtim se vec cka tregojme jo seriozitet.

Ndersa per qytetaret shqiptar dhe jo shqiptar qe nuk jane shtetas te Kosoves, ne ceshtje te brendeshme me mire eshte te mos nderhyni, sepse nuk keni ndikim dhe kur nuk keni ndikim pse lodhesh vellaji ? Biles beje favor keti vendi dhe mos nxit dhune, sepse dhuna nuk sjelle asnjegje te mire, kjo i eshte deshmuar me qindra here shoqerise njerzore.

Ishe i interesuar dhe e shtrove ceshtjen e mos lejimit te shamise, po te ndodhe qe te ushtrohet dhune ndaj atyre vajzave po keshtu reagojme sepse neve jemi te interesuar per nje shoqeri demokratike dhe jo nje shoqeri qe nje fe ushtron dhune ndaj te gjithe njerezve tejere. Nuk bene ashtu, ka kalu ajo kohe.

Hera

Nuk e dij cfar dhune duhet te shprehet ndaj nje vajze 17 vjecare nga drejtori i nje shkolle ti thote, ti ik prej ketu ose c'veshu dhe eja, ose veshu si DUA UNE jo si deshiron ti. - Tani ti, me logjiken tende, aq sa e ke, si e mendon kete ? A eshte nderhyrje ne jeten private te nje individi si te veshet ?
Prano thjeshte, institucionet jane te motivuara nga x organizata mafioze globale te veprojne ashtu, qe kane infiltruar njerezit e tyre neper institucione, ku me pare ju kane dhene bursa studimi, psh. sic eshte Sorosi etj. ( dhe ti po qe je e afte ne ekonomi pak, ne aspektin shkencor dhe analizon Shqiperine dhe ndikimin e disa filantropeve ne keto vende dhe do shohesh ka perfituar shteti nga keto filantrope apo pa sher Shqiperia: Nje nder shembujt e ke, piramidat e 97' ne shqiperi, por te them edhe njeher, mer informata, mer referenca, lexo me teper dhe futi gjithe keto ne analizat tuaja dhe cfar rezultati do te jep, pastaj eja thuaj ketu, ata tregojne nga vine parate: Eshte shume normale, qe hajduti para se mos vjedh, e ka gjetur vendin ku te fsheh gjejen,se nese nuk ka gjetur menyren dhe vendin e fshehjes, ateher me nuk eshte hajdut por eshte nja amater, dhe ti mendon se do te tregoj nje filantrop ti ne studentet.info apo FB, ja une si kam vjedhur dhe si bej mashtrimet financiare ? .p.s. Si te duash ti qasesh kesaj problematike, edhe referenca do te jap ku mund te gjesh ( edhe ate pa asnje lloj konspiracioni, por fakte te dokumentuara te fshehura ne menyre perfide, ku ne sistemin financiar, quhen manipulimet financiare dhe ate ne shikim te pare te duket se eshte sistem perfekt )...etj etj...

Flygreen,

Me vjen keq, se ti nuk ke informata per asnjeren lufte, as te UCK-se se Kosoves , e me pak te UCK-se se Maqedonise, ti nuk e dine si u vra Hafez Harun Aliu, si u vra hoxh Shabani, si u vra Teli, si u vrane edhe shume komandant te namazit, si beri lufte Mullah Jakup Asipi. Ti keto nuk i dine, e din pse nuk i dine, se ti nuk ke degjuar tekbiret e ketyre gjate luftes por ke degjuar klithmat e bythkristeve ne europe ne kohen qe keta kane bere Allahu ekber dhe kane luftuar sllavin, ti me lezet te ka ardhur ti degjosh klithmat e bythkrismeve se tekbiret e ketyre besimtareve, qe u vrane nga strukturat politike, ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni u bene kurthe dhe tash i mbrojne bythkristet. Se ti asgje nuk dine nga keto pune. Ti ke mesuar ne Tetove, por ca ke mesuar se, kete nuk e dij, por me duket se nuk ke mesuar gje per disa gjera te rendesishme. Kot paske humbur kohe 4 vite ne Tetove, nese nuk ke mesuar se ne Maqedoni sllavet na urejne pse jemi musliman, njejt si na urejne serbet pse jemi musliman, se me te tjeret martohen dhe bejne familje( tash rastesisht nuk e dij ), rastesisht si na urejni ju disa ne kete forum.


Tani une pyes, cfar keni te perbashket me serbet dhe sllavet e maqedonise qe ndani te njejten urejtje ndaj neve ?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 17.12.2012, 21:44


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
FlyGreen
Postuar nė: 17.12.2012, 21:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 27606
Bashkangjitur: 25.11.2012Di ca gjera , afer 2 milion kosovar vetem ne Kosove , afer 200000 kosovar ne Maqedoni , ne diaspor qindra mijera gjithashtu , nga keto 95% musliman , e ndersa luftetar Uck-je kishte totale 20000 ne luften e Kosoves , e shumica nga to moren pjese edhe ne rebelimin e 2001-shit bashk me ca trima Shqiperie e Maqedonie - ku gjithashtu kishte te krishter shqiptar.
Dmth ato mullat e dardhat tregoja ndonje trufshimi musliman i cili beson gjithcka qe i servoet.
Shifrat tregojne gjithcka per trimerin muslimane , ndoshta me perpara muslimanet kan qene frige e dridhje ketu , por tani ndryshe flet realiteti , me vet faktin se ju rahin ne shuplaka maqedonet atje
dhe gjithashtu te te them : mos u ben musliman tipik dhe te flasish per gjerat e mija personale , tregohu tpakten ne forum se ka nje musliman i cili nuk i ka qef bisedat e kota per jeten personale te personit te trete , me ky tha ,ai e beri , keni arit shum larg dhe jo vetem ju po gjith shoqeria muslimane ne Bote ,meren me gjera tkota , perdorni gjithcka nga zbulimet e krishterve dhe ateisteve dhe vetem kritikoni , femije te vegjel , ju lendohen ndjenjat buhuhu
PM
Top

Topic Options Faqe: (13) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio