Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (13) « E para ... 3 4 [5] 6 7 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit, Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit
Foks_Ecc
Postuar nė: 17.12.2012, 22:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Ske faj ti, kam faj une qe merem me njerez qe mendojne si serbet e shumadijes.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 17.12.2012, 23:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif Shum ere e keqe hipokrizie i vjen kesaj teme, deri ne gjermani e mora!


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
Hera
Postuar nė: 17.12.2012, 23:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012Nuk e pranoj qe institucionet jane te motivuara nga x organizata ashtu sic thua ti, se atehere me duhet me pranu se edhe bashkesite fetare jane te motivuara nga x organizata ekstremiste.

Sa i perket ceshtjes se shamise, jam per te drejta individuale nese dikush ka deshiren per te prezantuar veten me shami le ta prezentoj, sepse edhe une kam shume deshire kapelet bie fjala edhe fort merzi me vinte edhe ende me vjen sidomos dimrit po e theksoj kur profesori me thoshte "hic te lutem kapelen", por duhet te kuptojm nje ceshtje qe eshte primare ne shoqerit demokratike ka rregulla dhe rregullat i vendosim te gjithe ne se bashku (normal vota ose vendmi i shumices), nese shumica ka vendosur ashtu atehere krej cka ne mundemi me bere eshte me u perpjek me ndryshu ate rregulle qe neve nuk na pelqen, por INSTITUCIONALISHT, jo me DHUNE dhe jo me BOJKOT.

Shkollat kane rregulla dhe ato rregulla duhet te respektohen si nga une, si nga ti si nga ai tjetri si nga te gjithe ne. Drejtori ne asnje shkollle te Kosoves nuk ka guxu me perdore dhune dhe te mos jete ndeshkuar, nuk eshte perfekt Kosova ka plote gjera qe nevojiten te rregullohen me mire por as nuk eshte Xhungel si disa mundohen ta prezentojne ose si disa tjere do te kishin deshiren te ishte. Vajzat me shamija e kane bojkotura procesin mesimor sepse ato mendojne se shamija eshte obligative ne njeren ane-une spo theme qe nuk kane te drejte vajzat por nga ana tjeter e di qe drejtori eshte aty per ti implementuar te gjitha vendimet dhe rregulloret pra te drejten pozitive. Eshte fjala per shkollat e mesem apo jo, per institucionet e arsimit te lart askush nuk i pengon nese i pengon le ti raportojne.

Mua nuk me intereson ne fund te fundit se cka besojne njerezit, por mua me pengon dhuna qe ata e shprehin qoft psiqike, qofte dhune fizike. Jam kunder dhunes. Po ashtu jam per te drejtat e individit.

Sa i perket akteve filantrope dhe filantropise pergjithesisht, ajo ekziston. Nuk me pelqen te merrem me teorite konspirative. Megjithese duhet me pranuar se organizatat ekstremise fetare te te gjitha besimeve nevojitet te kene kontroll institucional dhe ate qysh ne kufi te Kosoves, ashtu sic duhet te ekzistoj kontrolli per te gjitha organizatat tjera civile. Nen ligj duhet te funksionoj edhe BIK, edhe ato katolike edhe ato ortodokse edhe civile, por ne cdo shoqeri ka patur dhe do te kete ne cdo aspekt elemnte destabilizuese.

Tash kur jemi te tema, komuniteti i homoseksualve ka aq te drejta sa kane te gjithe njerezit tjere, dhe ne asnje menyre nuk bene te ushtrohet dhune gjoja se njerezit tjere qenkan me te moraleshem pse i pelqen te beje seks me gjinin e kundert dhe keta homo-t qenkan te pa moraleshem se terhiqen nga gjinija e njejt, per cfar morali po flitni per moralin qe ju pelqen , e pa moraleshme shembull eshte per mua edhe sex i nje mashkulli ne grup-sex me kater gra, po ashtu e pa moraleshme eshte sex apo incesti ne familje mes kusherinjeve te pare. Por me siguri per ty eshte morale kjo. Dhe mua nese ligji me detyron DO t'ju rrespektoj, une ju rrespektoj dhe nuk pajtohem dhe kaq perfundon kjo PRA PA DHUNE.

Kjo teme eshte e gjere, dosido edhe pse une me shume jam e shqetesuar per dhunen ne familje, per mentalitetin e keq shqiptar qe nuk i garanton femres te drejten ne pronesi, per dinjitetin e neperkembur te te rinjeve shqiptar pergjithesisht-pa punesine alarmante, per depolitizimin e administrates, per jo diskriminim ne punesim mbi baza familjare, me shqeteson nepotizmi me shume, me shqetesojne shume e shume fenomene por asgje nuk zgjidhet pa mos e kuptuar se DUHET TE JENE TOLERANT, DHE SE INDIVIDET KANE VLERA TE CILAT DUHET RRESPEKTUAR. E tash, kjo shoqeri ky popull me kaq shume problem me u qu kishe po bojm dicka e ushtrojn dhune kunder nje komuniteti te paket ne numer e ti akuzojne per degjenerim eshte non sens, sepse degjenerimi nuk po vjen nga ky komunitet por nga shumica e njerezve tejre. Nuk eshte degjenerim kur nje njeri ose nje grup syresh perdorin trupin e tyre per knaqesi seksuale te tyre, ata nuk guxojne te nderhyjne dhe as nuk nderhyjne ne te drejten tende dhe preferencat tuaj, te atije tejterit ose atyre tjereve. Prandaj rrespektoni, degjenerimi vjen ne radhe te pare prej dhunes, mungeses se tolerances, dhe mos rrespektimit te vlereave tejreve, cfardo qofshin ato.

Me rrespekt: Hera*

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Hera nė 17.12.2012, 23:07
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 17.12.2012, 23:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008flm hera urdhero edhe HERAve tjera....ama nise me keni cudit krejt ju qe jeni pro...

jeni pro shkaterimit familja....
jeni pro shkaterimit nacional....pederat sbojn fmi....lesbot sbojn.....
jeni pro shkaterimit social.....
jeni pro semundjeve HIV AIDS ETJ......

ju flm qe jeni pro......shpresoj qe i MADHI ZOT maspari juve tju sprovoj me keto sprova pasi qe jeni pro.....e kur ta shijoni ne lekuren tuaj ta shohim sa pro do te jeni


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Hera
Postuar nė: 17.12.2012, 23:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012Nuk ke nevoje me qene aq emocional. Nuk shkatrrohet familja vetem mundemi me pa nje familje te ndryshme nga ajo qe jemi mesuar te shohim. Keto gay dhe keto less kane qene ne cdo shoqeri prezente. Jane martuar dhuneshem, kane krijuar nje familje qe nuk e kane dashur.

Po theme po te jemi me tolerant mund ti kuptojme gjerat me ndryshe, perkundrazi mundet me ndodhe fare let se keto lloj familje adoptojne ato femijet e BRAKTISUR qe jane ne ENTET APO SHTEPIT PER FEMIJET PA PRINDER (ata faktikisht jane pa prinder de fakto se prej qiellit nuk kane ardhur- shiko permua ma degjenerim eshte kjo e femijeve te braktisur rrugeve e shkalleve te spitalit kete spo e bejen gay ose less people, por te tjeret!).

Nuk eshte ceshtje e interesit tim nese gay ose less mund te lindin apo jo, po te duan mund te kene femije, gay kemi raste qe ka adoptuar femije, dhe less edhe ma pak problematike mund te lindin ska asnje lloj problemi mjeksia ka perparuar.

Sa per semundjet e SIDA etj, kur nuk perdore kontraceptivet mund te jesh i infektuar dhe te shperndash infektimin edhe kur kemi te bejme me nje ēift tradiconal ta quajm keshtu, femer dhe mashkull.

I madhi Zot, ndoshta te sprovon ty qe lutesh, sepse thone qe lutja e keqe sillet e sillet e shkon te izoti i lutjes qe ka bere. Po he, qe na sprovoj cka me ate pune, femiju ime do jete femiju ime edhe pse mund te kete prefernce homoseksuale etj, dhe ne asnje rast nuk lejoj te ushtrohet dhune cfardoqofte ajo aq me pak me guxu kush me vra (se vec nese e leshojn token pastaj :P) e gjera qe kane bere shoqerite mesjetare pa dyshim te dhuneshme ashtu sic ishin.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Hera nė 17.12.2012, 23:40
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 17.12.2012, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (FlyGreen @ 17.12.2012, 22:53)
Di ca gjera , afer 2 milion kosovar vetem ne Kosove , afer 200000 kosovar ne Maqedoni , ne diaspor qindra mijera gjithashtu , nga keto 95% musliman , e ndersa luftetar Uck-je kishte totale 20000 ne luften e Kosoves , e shumica nga to moren pjese edhe ne rebelimin e 2001-shit bashk me ca trima Shqiperie e Maqedonie - ku gjithashtu kishte te krishter shqiptar.
Dmth ato mullat e dardhat tregoja ndonje trufshimi musliman i cili beson gjithcka qe i servoet.
Shifrat tregojne gjithcka per trimerin muslimane , ndoshta me perpara muslimanet kan qene frige e dridhje ketu , por tani ndryshe flet realiteti , me vet faktin se ju rahin ne shuplaka maqedonet atje
dhe gjithashtu te te them : mos u ben musliman tipik dhe te flasish per gjerat e mija personale , tregohu tpakten ne forum se ka nje musliman i cili nuk i ka qef bisedat e kota per jeten personale te personit te trete , me ky tha ,ai e beri , keni arit shum larg dhe jo vetem ju po gjith shoqeria muslimane ne Bote ,meren me gjera tkota , perdorni gjithcka nga zbulimet e krishterve dhe ateisteve dhe vetem kritikoni , femije te vegjel , ju lendohen ndjenjat buhuhu

more shmaroc,si ste vjen turp more kelysh ti ke mbet te flasish per refugjatet e kosoves,more pis,ti qe se din se cka asht lufte,ti qe u ke kerkuar qirane refugjateve te kosoves,kete e beni vvetm ju,ti,veti kosovaret qysh kan kalue ne maqedoni,jo se du me i permend,po vec ni kraahasim ,te shqiptart e maqedonis dhe te te shqiperise...ti tu nejt nkolltuk me krejt te mirat ti ke met me kallxu mesele ketu ...qepe...se ti ske jetuar ne cizmen e sllavit,prandaj del lirshem leh ketu ,veti ata kosovaar,ata shkupjanali ,kumanovali ,tetovarli e gostivarli ,veti po pate fytyre ti pyesesh se i esht ete jesh nen sllav,
ti ,far anglezi ke met me kallxu sa ushtar ka pat uck ,kur me sy si ke pare kure ...
pse po pordh ne forum je ka e qelb,dihet se uck i ka pas edhe 99% te ushtareve musliman,apo don fakte apo don me sharu drasa....

un jam bind dicka tek ti,e ke cek vet shum here,po ta them para krejtve,,,,ty po te bahet qefi qe vellezrit e tu sllav bejn ate qe bejn ne maqedoni.....shum her e ke shpreh ketet kenaqsi indirekte....
po shihe si jeni....hyp se te vrava zhdryp se te vrava.....

kur ke bythen ne zjar populli del shmaroci thot ku jeni o musliman,,.....

kur rehaton bythen de shmaroci e thot ku jeni o terorista ....

ti je ron i ONE MIND---ONE ENERGY,ti sje tjetere e din vet.....


dhe europa edhe bota perdori gjerat qe u zbuluan nga muslimant perplot 14 shekuj,si per shembull shikjoe filmin e kevin kostner.....robin hood,edhe pse pak sene tregojn por asht ni guxim i madh te tregohet realiteti.......

prandaj femije je vec ti ketu ,se je me i riu ndoshta dhe flet nga pa pervoja ....


e ke nga do video te youtube---

one mind one energy ,just in u dream......


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 18.12.2012, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (Hera @ 18.12.2012, 00:38)
Nuk ke nevoje me qene aq emocional. Nuk shkatrrohet familja vetem mundemi me pa nje familje te ndryshme nga ajo qe jemi mesuar te shohim. Keto gay dhe keto less kane qene ne cdo shoqeri prezente. Jane martuar dhuneshem, kane krijuar nje familje qe nuk e kane dashur.

Po theme po te jemi me tolerant mund ti kuptojme gjerat me ndryshe, perkundrazi mundet me ndodhe fare let se keto lloj familje adoptojne ato femijet e BRAKTISUR qe jane ne ENTET APO SHTEPIT PER FEMIJET PA PRINDER (ata faktikisht jane pa prinder de fakto se prej qiellit nuk kane ardhur- shiko permua ma degjenerim eshte kjo e femijeve te braktisur rrugeve e shkalleve te spitalit kete spo e bejen gay ose less people, por te tjeret!).

Nuk eshte ceshtje e interesit tim nese gay ose less mund te lindin apo jo, po te duan mund te kene femije, gay kemi raste qe ka adoptuar femije, dhe less edhe ma pak problematike mund te lindin ska asnje lloj problemi mjeksia ka perparuar.

Sa per semundjet e SIDA etj, kur nuk perdore kontraceptivet mund te jesh i infektuar dhe te shperndash infektimin edhe kur kemi te bejme me nje ēift tradiconal ta quajm keshtu, femer dhe mashkull.

I madhi Zot, ndoshta te sprovon ty qe lutesh, sepse thone qe lutja e keqe sillet e sillet e shkon te izoti i lutjes qe ka bere. Po he, qe na sprovoj cka me ate pune, femiju ime do jete femiju ime edhe pse mund te kete prefernce homoseksuale etj, dhe ne asnje rast nuk lejoj te ushtrohet dhune cfardoqofte ajo aq me pak me guxu kush me vra (se vec nese e leshojn token pastaj :P) e gjera qe kane bere shoqerite mesjetare pa dyshim te dhuneshme ashtu sic ishin.

u bane edhe specialiste e lutjeve.....un jam contra ,jam kan dhe do jem....

po te thash shpresoj te ju sprovoj juve pasi jeni kaq shum pro,te shohim si do e ndjeni veten .....bash kom qef....me ju pa qysh keni me reagu....----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
FlyGreen
Postuar nė: 18.12.2012, 07:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 27606
Bashkangjitur: 25.11.2012Ca zagar mjekercjapa sdi pse replikojne dhe mundoen te me ofendojne kur e dine se smerem me to smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
FlyGreen
Postuar nė: 18.12.2012, 07:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 284
Antari Nr: 27606
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (Foks_Ecc @ 17.12.2012, 16:46)
Ske faj ti, kam faj une qe merem me njerez qe mendojne si serbet e shumadijes.

Edhe un sdi pse merem me njeres qe nuk kane asnje ndjenje shqiptare , veq arabisht mendojne , sdi pse nuk thejne qafen me jetu atje ku va don shpirti , tpakten tpremten do ta kishin dite feste smil3dbd4e5e7563a.gif :
Un dhash vetem fakte ,numra , se sa e madhe ka qene ushtria e trimave musliman qe dalin thejne karige dhe sulmojne institucione , kur jan ne pyetje serbet edhe maqedonte mshihen nder fustanat e grave te tyre ,
e ruajn nderin kinse , kinse nuk bejne seks femrat atje bobobo , te ishte ashtu nderkombetaret menjeher do te largoeshin ups , edhe prandaj shum femra ikin martohen per ushtar te kforit se smunden te imagjinojne veten duke jetuar me femije , me ,muslimobebe qe ju lendohen ndjenjat dhe ushtrojne dhune njejt si femijet e vegjel , aty e keni civilizimin , aq , pak i lendohen ndjenjat muslimobebes menjeher fillon me dhune , muslimobebet kan deshire te jetojne ne Perendim, ti shfrytezojn e te mirat , mirepo perendimoret sbejne , e ato ju lejojne te drejta te barabarta , te ndertojne xhamija , te jetojne ne demokraci , hipokrita , ju kshu do ta largoni Ameriken me keto ndjenjat pro arabe , e atehere do te shihni si do tna mare perpara ortodoksi , se ato jan trima dhe patriota , nuk e duan kulturen e huaj me shum se tveten.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 18.12.2012, 12:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Kosova si dhe Shqipėria, me Kushtetutė dhe me Ligj janė shtete sekulare, me aspirata pėr nė UE, ku ka vlera liberale.
End of discussion.
Talibanat nuk kanė perspektivė ndėr shqiptarėt.
Adio.


Pėr temėn,
Hap i guximshėm tė cilin e pėrshėndes.
Bėni seks dhe ēoni dashuri, mos dėgjoni mesjetarėt.


smil4a8acf04758ae.gif smil4a8acf219332d.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 18.12.2012, 14:26


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
bukuroshi1
Postuar nė: 18.12.2012, 15:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 67
Antari Nr: 26920
Bashkangjitur: 29.09.2011 Citim (forumi28 @ 15.12.2012, 23:02)
Nuk jam i krishtere o mikrob i allahut smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo,nuk me intereson kush merr ke per grua,larg qofte,nuk eshte problem i imi,por nuk duroj kur gjallesat e nje ideologjie qe rrjedhe direkt nga Incest i japin vetes te drejte jo vetem te flasin mbi moralin,por edhe te vendosin ligje dhe norma.Kete nuk e duroj.Kete mund ta beni vetem mbrenda komunitetit tuaj,jo me larg.

Nuk me eshte bere qefi me operacionin policor "monstra".E ceka me qellim t'ua perkujtoj juve "moralistave".Ne shkrimin tim te pare thash njerezit mendojne dhe flasin per moral vetem atehere kur ndegjohet fjala seks.
Ti marrish shqiptarit gruan,motren,nenen dhe mos te shkrep nji plumb,kjo nuk ka ndodhur kurre.kjo ndodhe vetem me "moralistat" e indoktrinuar nga ideologjia fetare.
Harro justifikimet jo ishin 100 polic e kshtu e ashtu.You've failed my friend.

Ju brengoseni dhe shqetesoheni per prapanicen e huaj,tuajen e harroni.

Edhe "plisat",ne veri te Mitrovices eshte fronti i hapur,pse nuk futen aty te bertasin allahu akber,po futen ne salla ku njerezit mblidhen per t'u argetuar,ne c'menyre,pune per ta.

Morali nuk perkufizohet vetem seks.

Ti mund te shprehesh si te duash,t'i kam lexuar fjalet plote "moral" edhe me pare.Nuk me befsoni.Kultura juaj eshte ashtu, agresive.
Ti ma gjej ndonje term tjeter per nje te moshuar qe ben seks me nje femi,atehere une do te ndaloj ta quaj profetin e juaj pedofil.

p.s:

taj je m u t i dreqit
PM
Top
xheem
Postuar nė: 18.12.2012, 18:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006Ju mund tė merrni nga njė kopje gjatė ceremonisė sė lansimit tė revistės, “Kosovo 2.0 flet mbi seksin” qė do tė bėhet mė 14 dhjetor nė Sallėn e Kuqe tė Boro dhe Ramizit (shėnim: kjo vjen me njė befasi speciale, me njė shtesė tė bukur tė quajtur KUSH TE TUTA). Gjatė tėrė ditės nė sallė do tė paraqesim video intervistat, filmat dhe shfaqjet, dhe nė mbrėmje do tė mbajmė njė seri speciale tė leximit me kontribuuesit e revistės si Igballe Rogova, Lepa Mladjenovic, Sibel Halimi dhe Artrit Bytyci.

Shkeputur nga-http://kosovotwopointzero.com/blog/kutia-8/po-vjen-edicioni-i-seksit-i-k20-04-12-2012
----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
xheem
Postuar nė: 18.12.2012, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006 Citim (xheem @ 18.12.2012, 19:18)
Ju mund tė merrni nga njė kopje gjatė ceremonisė sė lansimit tė revistės, “Kosovo 2.0 flet mbi seksin” qė do tė bėhet mė 14 dhjetor nė Sallėn e Kuqe tė Boro dhe Ramizit (shėnim: kjo vjen me njė befasi speciale, me njė shtesė tė bukur tė quajtur KUSH TE TUTA). Gjatė tėrė ditės nė sallė do tė paraqesim video intervistat, filmat dhe shfaqjet, dhe nė mbrėmje do tė mbajmė njė seri speciale tė leximit me kontribuuesit e revistės si Igballe Rogova, Lepa Mladjenovic, Sibel Halimi dhe Artrit Bytyci.

Shkeputur nga-http://kosovotwopointzero.com/blog/kutia-8/po-vjen-edicioni-i-seksit-i-k20-04-12-2012

Kjo eshte arsya perse te huajte dhe mbeshtetesit e kasaj kategorie ,vajtojne per ate se ē'ka ka ndodhur.Dikush mundohet t'ua prish Bashkim vellezerimin Igballēices dhe Lepes.Pritni tash kur do te dalin si kepurdhat pas shiut edhe emrat e lejsbejkave dhe pederave tjere te serbeve dhe shqiptareve...


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 18.12.2012, 20:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (FlyGreen @ 18.12.2012, 08:13)
Ca zagar mjekercjapa sdi pse replikojne dhe mundoen te me ofendojne kur e dine se smerem me to smil3dbd4d4e4c4f2.gif

ka zagar ka dhe qen endacak,apo cdo lloj qeni.....

se paku zagart perdoren per gjueti e jo si lloji yt vec qe cesin dhembet,.....

e tregove fytyren e qqenite se ne krejt pikat su pergjigje askun ashtu jeni ju hipokrita


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Hera
Postuar nė: 18.12.2012, 22:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (hubejb1 @ 17.12.2012, 18:03)
u bane edhe specialiste e lutjeve.....un jam contra ,jam kan dhe do jem....

po te thash shpresoj te ju sprovoj juve pasi jeni kaq shum pro,te shohim si do e ndjeni veten .....bash kom qef....me ju pa qysh keni me reagu....

Nuk ka problem qe je kontra. Pse mos te thash une qe te nderrosh mendim? Jo absulutisht jo.
PM
Top

Topic Options Faqe: (13) « E para ... 3 4 [5] 6 7 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio