Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ligji i "branitellave" nė heshtje tė plotė
trimi.80
Postuar nė: 13.12.2012, 16:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Shkup, 13 dhjetor - Ligji i “branitellave” duket se ka kaluar nė “harresė”.

Pas shumė seancave tė Komisionit Parlamentar pėr Punė dhe Politike Sociale, projektligji kontrovers ka pushuar sė qeni tema kryesore e deputetėve.

Ndėrprerja e debatit mbi “branitellat” nė komisionin parlamentar, u bė me qėllim t’i hapej rruga leximit tė parė tė ligjeve nga sfera sociale, nė mesin e tė cilave ėshtė edhe ai pėr rritjen e pensioneve.

VMRO-DPMNE dhe LSDM kanė akuzuar njėra-tjetrėn se janė bllokues tė punės sė institucionit ligjvėnės, ndėrsa nė qendėr tė kritikave ėshtė gjetur sidomos kryesuesja me Komisionin pėr Punė dhe Politikė Sociale, Cvetanka Ivanova.

Ajo ka deklaruar se nuk do tė drejtojė komisionin, me ē’rast nė krye tė tij ėshtė caktuar njėri nga deputetėt e VMRO-DPMNE-sė.
Ivanova ka akuzuar kryetarin e Parlamentit, Trajko Veljanovski, se ėshtė fajtori pėr situatėn e krijuar.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio