Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Priftat perdhunojn femijet !!
Jerenim
Postuar nė: 15.12.2012, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010
http://www.youtube.com/watch?v=qA0a8jvrcag


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 16.12.2012, 00:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008nuk eshte lajm i rendesishem aspak....ndodh cdo dite ,eshte ceshtje numri plus minus....


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 16.12.2012, 03:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011cdo dite neper lajme folet per kete gje priftat dhunojn, keqtrajtojne femije, eshte bere si METEO kur tregojn per temperaturen jena mesu me keto gjesenda
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio