Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Abdylmenaf Bexheti, kandidat i RDK-sė pėr Tetovėn?
DreniR
Postuar nė: 17.12.2012, 18:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 194
Antari Nr: 11579
Bashkangjitur: 26.11.2007Abdylmenaf Bexheti, kandidat i RDK-sė pėr Tetovėn?

Akademiku Abdylmenaf Bexheti mund tė jetė kandidati i Rilindjes Demokratike Kombėtare (RDK) pėr Komunėn e Tetovės, mėson jozyrtarisht Agjencia e Lajmeve “Zhurnal”.

Sipas burimeve tė saj brenda RDK-sė, Bexheti do tė kishte nė krah deputetin superaktiv, Izet Zeqiri, i cili do t’i printe listės sė kėshilltarėve komunalė. Zyrtarisht, nga RDK nuk kanė mundur ta konfirmojnė informacionin e “Zhurnal”.


PM
Top
Averoes
Postuar nė: 17.12.2012, 20:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 129
Antari Nr: 13852
Bashkangjitur: 22.02.2008Po ai lajme duhet te jete i sakte me sa qarkullojne informatat, poashtu edhe ne Shkup RDK_ja shenon perforcime. Nje numer i konsiderueshem i anetareve dhe funksionareve te PDSH_se Dega Shkup, pikerisht prej nendegeve te Butelit dhe Cairit do ti bashkangjiten RDK_se ! Nder ta si emra permenden Enver Loku ish kryetar Dege i Cairit dhe ish kandidat per kryetar te kesaj komun, pastaj ish anetari i kryesise se PDSH_se Enver Slavniku, ish-sekretari i degese se Shkupit Naim Bajrami, dhe si me senzacioanale do te jete kycja e ish nenkryetarit te PDSH_se z. Valon Bela, ku sipas disa informatave pritet qe Bela tani te jete nenkretar i Rufiut, te emerohet disa dite pas kalimit te Kongresit te RDK_se !!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio