Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihmė!!!!, Punim seminarik nga E drejta Afariste?
ADO
Postuar nė: 25.11.2006, 19:21
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 3892
Bashkangjitur: 08.11.2006A ka mundesi me mdihmu dikush gjat matrialin te nje punimi seminarik ne drejten afariste !
Konkretisht kerkoj tema te jete Letrat me vler.
Ju Falemnderit!
PMEmail Poster
Top
fancy_boy
Postuar nė: 26.11.2006, 13:05
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004ADO nese e gjen ket tem a do kalosh ne vitin tjeter apo thjesht te duhet nje punim seminarik me mar nja 10 poena ma shum :P.

Do te kisha ndihmuar po te isha me i shkelqyer ne Fakultet por besoj qe ne ket teme do dale ndonje vullnetar edhe do te jep ndihmen.

Ngel i pershendetur nga une :)


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio