Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cfar komune valle eshte kjo!!
Gentz
Postuar nė: 23.12.2012, 19:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 25198
Bashkangjitur: 06.06.2010Tetovė, qyteti pa stolisje pėr Vitin e Ri


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=D-GAjrHFSdE
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 23.12.2012, 20:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009I kemi ne regull punet tjera po paska mbet puna te stolisja e qytetit.ku udheheqin shqiptaret mjerim eshte ne ato komun ne te gjitha sferat e jetes.mjerana njerez stolisje kerkojn a mbeturinat na mbyten e askush sfolen per ta.
PM
Top
Alex
Postuar nė: 23.12.2012, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Sa te madhe e beni edhe ju, nuk e ngreni zerin per gjera te rendesishme, ka ngel zbukurim per festa.
Ska uje, ska pasterti, ska rend, ska parkingje, ska asgje elementare, ka ngelur zbukurimi.
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 24.12.2012, 01:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (Gentz @ 23.12.2012, 20:49)
Tetovė, qyteti pa stolisje pėr Vitin e Ri


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=D-GAjrHFSdE

gentz titulli temes per me gjujt ne berllok,,,,,,,,,,,,,


i lumte komunes te tetoves qe NUK HARXHON PARA PER ME HARXHU RRYME,,,

duhet me dhen miliona denar per me vendu drita lloj lloj ngjyre ato harxhojne rryme, pastaj duhet para per sende tjera e nga ana tjeter kemi familje qe skan si mu ngrof ne shtepi ka familje qe menxe kalojne javen skan me i ushqe femijet,, e ti po shkruan si teme cfar komune vall eshte kjo

mas miri u desht ta besh titullin e temes,, I LUMTE KOMUNES SE TETOIVES
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 24.12.2012, 01:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Mos i kceni me hess ne Patent Sadies se e vrejtni.

Sadia nuk ve drita por Sadia PUNON.
Aj regullon infrastrukturen, aj regullon Ujin, aj regullon parkinget, aj Vendon Regulla dhe aj Paguan Borxhet e trashiguara.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
legjend
Postuar nė: 24.12.2012, 01:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 100
Antari Nr: 27595
Bashkangjitur: 20.11.2012 Citim (babarekes @ 23.12.2012, 19:33)
Mos i kceni me hess ne Patent Sadies se e vrejtni.

Sadia nuk ve drita por Sadia PUNON.
Aj regullon infrastrukturen, aj regullon Ujin, aj regullon parkinget, aj Vendon Regulla dhe aj Paguan Borxhet e trashiguara.

a sadie e avradit ja qifsha
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 24.12.2012, 09:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (babarekes @ 23.12.2012, 19:33)
Mos i kceni me hess ne Patent Sadies se e vrejtni.

Sadia nuk ve drita por Sadia PUNON.
Aj regullon infrastrukturen, aj regullon Ujin, aj regullon parkinget, aj Vendon Regulla dhe aj Paguan Borxhet e trashiguara.

rregullon ujin?,hahah,cfar uji bre edhe dimrit skemi uje,kjo ska ndodh asnjiher,veres ka ndodh mos me pas ama dimnit jo,vetem Sadia e mundeson kete qe ne pike te dimrit mos kemi uje,rregullon mbeturinat?cfar te rregullume bre,ce 2 muje si kan marre mbeturinat,skan marre rroga nga 4 muje puntoret e JKP-se.Pagun borxhe?haha,cfar bre e ka fut komunen deri ne fyt ne borxh,bile henger qytek shoferi Sadis nga nje pronar i nje firme sebeb borxheve.Bile mos fol
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 24.12.2012, 10:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Trimi80....ti mos e akuzo sadiun pse skemi uj se ju ishit para kti dhe se regulluat as ujin as mbeturinat.ti shife partia jote bashk me vmro si e keni bere ket shtet komunist,me komunist se korea e veriut.si e miratuat buxhetin ne qeveri dhe i keni mbyllur dyert e komisioneve ne parlament.a nena jau ka pjell parlamentin juve te vmro dhe te bdi-se.matrapaza shiten patriota e i kan hy ne brek gruevskit.komunista te flliqur
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 24.12.2012, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (blerim77 @ 24.12.2012, 04:33)
Trimi80....ti mos e akuzo sadiun pse skemi uj se ju ishit para kti dhe se regulluat as ujin as mbeturinat.ti shife partia jote bashk me vmro si e keni bere ket shtet komunist,me komunist se korea e veriut.si e miratuat buxhetin ne qeveri dhe i keni mbyllur dyert e komisioneve ne parlament.a nena jau ka pjell parlamentin juve te vmro dhe te bdi-se.matrapaza shiten patriota e i kan hy ne brek gruevskit.komunista te flliqur

o bukshkele,Tetova kishte edhe nje problem madhor ne lidhje me rrugen kryesore qe ishte njekaheshe dhe ishte e sterngarkuar,dhe kuadri i BDI-se e beri bulevard,duke fillu prej qendres deri te Shtuli,afro 6 km.Gjate menadatit te vet Hazbi Lika si kuader i BDI-se nga 2004-2008,dy vjet ne pushtetin qendror ishte PDSH dhe dihet se cfar bojkotimi i bente atij.Dmth per 2 vjet e sa Hazbiu beri bulevard.Sa per zenkat e sotme ne mes LSDM-se dhe VMRO-se neve sna intereson,le te behen copa ata,se i ka zene haku,se ne 2008 nepermjet Menduh Thacit VMRO beri kasaphane per shqiptaret ne zgjedhje duke ja dhen krejt policine Menduh Thacit ti rrah e ti vret e ti sulmon shqiptaret e tash i kthehet bumerang VMRO-se e ti mos e ha veten,a te dhimbsen a,jaja.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 24.12.2012, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012BDI ne seancat e komisionit kunder 'branitellave' me amandamente inicoi kete gje qe e bene LSDM per buxhetin me amandamente e me bllokim dhe kjo ishte shkas qe te zihen VMRO-LSDM ndermjet veti,hahaha.Dmth kjo eshte merite e BDI-se,ishalla copa behen ndermjet veti,se i zu haki i 2008 kur si mash e kishin Menduh Thacin kunder shqiptareve ne kasaphanene e famshme,ky Gruevski e Jankullovska,e sot ja se cka ju ndodh,behen pershesh ndermjet veti,heheh
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 24.12.2012, 16:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (trimi.80 @ 24.12.2012, 16:56)
BDI ne seancat e komisionit kunder 'branitellave' me amandamente inicoi kete gje qe e bene LSDM per buxhetin me amandamente e me bllokim dhe kjo ishte shkas qe te zihen VMRO-LSDM ndermjet veti,hahaha.Dmth kjo eshte merite e BDI-se,ishalla copa behen ndermjet veti,se i zu haki i 2008 kur si mash e kishin Menduh Thacin kunder shqiptareve ne kasaphanene e famshme,ky Gruevski e Jankullovska,e sot ja se cka ju ndodh,behen pershesh ndermjet veti,heheh

oooo .......sdij si te te quaj, pse mor djal shkruan kur se din se pse merr frym e leje me dicka tjeter, oj shipe zihet sdsm se na mbyti gruevski, paramendo protestojn maqedont qe jan te njejt me gruevskin, e neve qe na ka cu n rs zbejm za se ata qe tperfaqsojn ti kan pozit tmir ne preher te gruevskit
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 24.12.2012, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (trimi.80 @ 24.12.2012, 10:36)
rregullon ujin?,hahah,cfar uji bre edhe dimrit skemi uje,kjo ska ndodh asnjiher,veres ka ndodh mos me pas ama dimnit jo,vetem Sadia e mundeson kete qe ne pike te dimrit mos kemi uje,rregullon mbeturinat?cfar te rregullume bre,ce 2 muje si kan marre mbeturinat,skan marre rroga nga 4 muje puntoret e JKP-se.Pagun borxhe?haha,cfar bre e ka fut komunen deri ne fyt ne borxh,bile henger qytek shoferi Sadis nga nje pronar i nje firme sebeb borxheve.Bile mos fol

Tjerat i ka bee krejt. a per mbeturinat e mar fjalen prap
nuk ka pastru mbeturina kjo gje shihete dhe nga prezenca jote ktu.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio