Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) 1 2 [3] 4 5   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zhelina po ndryshon
babarekes
Postuar nė: 11.01.2013, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 11.01.2013, 17:04)
e benen mjeshterit e ndertimtaris,duke punuar... smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ahaa
po te njejtit mjeshter kan me e denu me 24 Mars smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 11.01.2013, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (babarekes @ 11.01.2013, 10:53)
Ahaa
po te njejtit mjeshter kan me e denu me 24 Mars smil3dbd4ddd6835f.gif

Keta pune qe jan be ne komunen e Zhelines,Sadia jot ne Tetov sen i ka bo per kete mandat...si dhe nuk do lejojme te vijne njerez te PDSh-s qe buxheti komunal te shkoje ne konton e PDSH-s...

PM
Top
babarekes
Postuar nė: 11.01.2013, 17:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 11.01.2013, 17:59)
Keta pune qe jan be ne komunen e Zhelines,Sadia jot ne Tetov sen i ka bo per kete mandat...si dhe nuk do lejojme te vijne njerez te PDSh-s qe buxheti komunal te shkoje ne konton e PDSH-s...

Fxxxxxxxckkkkk PDSH.

hahahahahah
rej rahat se ju vet dja hani krejen njoni qetrit.

Te kish dal Islam Xheladini do ishte shum me mirr per BDI por prap vendimi juj eshte.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 11.01.2013, 17:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (Jack-Jones @ 11.01.2013, 10:59)
Keta pune qe jan be ne komunen e Zhelines,Sadia jot ne Tetov sen i ka bo per kete mandat...si dhe nuk do lejojme te vijne njerez te PDSh-s qe buxheti komunal te shkoje ne konton e PDSH-s...

Fxxxxxxxckkkkk PDSH.

ka puno shuim sadia veq lule mbjelle
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 11.01.2013, 18:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (LEGJENDA1 @ 11.01.2013, 18:19)
ka puno shuim sadia veq lule mbjelle

TY MBULL GOJ OK


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 11.01.2013, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (babarekes @ 11.01.2013, 11:15)
hahahahahah
rej rahat se ju vet dja hani krejen njoni qetrit.

Te kish dal Islam Xheladini do ishte shum me mirr per BDI por prap vendimi juj eshte.

Isilam Xheladini,na koriti niher..ska cka kerkon per se dyti.

PM
Top
babarekes
Postuar nė: 11.01.2013, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 11.01.2013, 19:58)
Isilam Xheladini,na koriti niher..ska cka kerkon per se dyti.

Nese e keni me te korit
Edhe Fatmiri u korriti ne 2011 kur Fitoj PDSH ne nivel Komune.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 12.01.2013, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (babarekes @ 11.01.2013, 17:56)
Nese e keni me te korit
Edhe Fatmiri u korriti ne 2011 kur Fitoj PDSH ne nivel Komune.

Perkundrazi,,,Cdoher PDSH ka pas me shum vota,dhe en Zheline ka fitu cdoher PDSH,me ardhjen e Fatmirit,PDSne zheline humbi,ndersa ne nivel komunal per 11 vota ma shum ka qene,ky eshte numer shum i vogel ne krahasim ne ate sa e ka pas pdsh kur ska qene fatmiri smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 12.01.2013, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 12.01.2013, 01:04)
Perkundrazi,,,Cdoher PDSH ka pas me shum vota,dhe en Zheline ka fitu cdoher PDSH,me ardhjen e Fatmirit,PDSne zheline humbi,ndersa ne nivel komunal per 11 vota ma shum ka qene,ky eshte numer shum i vogel ne krahasim ne ate sa e ka pas pdsh kur ska qene fatmiri smil3dbd4e398ff7b.gif

11 votaa a???

A e sheh si je I PA FTYRSHEM dhe MANIPULANT

ДЕМОКРАТСКА УНИЈА ЗА ИНТЕГРАЦИЈА – ДУИ 3417


ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА НА АЛБАНЦИТЕ – ДПА 3645

3645-3417=228


ja fakte.


http://217.16.84.11/Muni.aspx (Komisioni shtetror zgjedhor)


TY je RRENAVEC un te gjeta ne rren, Keshtu qe krejt qka ke than ne ket tem jan GENJESHTRA.----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 12.01.2013, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (babarekes @ 11.01.2013, 18:11)
11 votaa a???

A e sheh si je I PA FTYRSHEM dhe MANIPULANT

ДЕМОКРАТСКА УНИЈА ЗА ИНТЕГРАЦИЈА – ДУИ 3417


ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА НА АЛБАНЦИТЕ – ДПА 3645

3645-3417=228


ja fakte.


http://217.16.84.11/Muni.aspx (Komisioni shtetror zgjedhor)


TY je RRENAVEC un te gjeta ne rren, Keshtu qe krejt qka ke than ne ket tem jan GENJESHTRA.

nuk shkrunte ktu asgje..mos ja fut kot..ska lidhje..vec ta dish se PDSHja ne zheline eka henger.. smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 12.01.2013, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 12.01.2013, 01:24)
nuk shkrunte ktu asgje..mos ja fut kot..ska lidhje..vec ta dish se PDSHja ne zheline eka henger.. smil3dbd4e4c2e742.gif

Aty nuk shkrun asgje a??? Qka je tu fol bre? un ti Sigurova faktet nga Komisioni shtetror zgjedhor Per zgjedhjet e 2011 ne Nivel Komunal per komunen e Zhelines.
Hulumtoje pak me shum, kuptohet nese kupton diqka a nese sen kupton gjee atrher leje krejt se ty qenke hmmmm.

A sa per kush dhe si e ka henger e shofmi.
Porr un te DEMASKOVA ty se je RENAVEC.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 12.01.2013, 11:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (babarekes @ 11.01.2013, 18:33)
Aty nuk shkrun asgje a??? Qka je tu fol bre? un ti Sigurova faktet nga Komisioni shtetror zgjedhor Per zgjedhjet e 2011 ne Nivel Komunal per komunen e Zhelines.
Hulumtoje pak me shum, kuptohet nese kupton diqka a nese sen kupton gjee atrher leje krejt se ty qenke hmmmm.

A sa per kush dhe si e ka henger e shofmi.
Porr un te DEMASKOVA ty se je RENAVEC.

O ti,krimbi i PDSH-s;;;

Mund ta kem gabuar shifren,ben vaki,por e verteta eshte se BDI per her te pare me Fatmirin e fitoj kete komune dhe e cveshi nga intriga e PDSH-s qe e kishte kaplu si rejti i marimanges..

Ajo qe Islam Xheladini kur ishte komandant,humbi,kjo nenkupotnte se keq e kishit kaplu Zhelinen si komune.por kjo ndryshoj ne 2009,dhe prej ateher,PDSh eshte e pavlefshme ne Zheline..

Mos ndoshta e lexove lajmin se si ju te PDSH e keni nxjer njeriun tuaj nga puna,qe ai per PDSH-n ka qene ne gendje te beje gjithcka,dhe me ne fund ju prap e late rrugeve,,

Un ta c....PDSH ty edhe menduhit edhe krejtve me radhe.Ju vagabondat turkofil,qe keni vjedh me vite ne krah te Shqiptarve.

Zhdukuni.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 12.01.2013, 12:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 12.01.2013, 12:28)
O ti,krimbi i PDSH-s;;;

Mund ta kem gabuar shifren,ben vaki,por e verteta eshte se BDI per her te pare me Fatmirin e fitoj kete komune dhe e cveshi nga intriga e PDSH-s qe e kishte kaplu si rejti i marimanges..

Ajo qe Islam Xheladini kur ishte komandant,humbi,kjo nenkupotnte se keq e kishit kaplu Zhelinen si komune.por kjo ndryshoj ne 2009,dhe prej ateher,PDSh eshte e pavlefshme ne Zheline..

Mos ndoshta e lexove lajmin se si ju te PDSH e keni nxjer njeriun tuaj nga puna,qe ai per PDSH-n ka qene ne gendje te beje gjithcka,dhe me ne fund ju prap e late rrugeve,,

Un ta c....PDSH ty edhe menduhit edhe krejtve me radhe.Ju vagabondat turkofil,qe keni vjedh me vite ne krah te Shqiptarve.

Zhdukuni.

Jo se i ke ngatru shifrat porr ty je SHPIFES dhe RRenacak.

Ty thaje se 11 vota PDSH ka pas me shum se BDI a un ta deshmova me fakte se sa vota kan qen, ata kan qen 228 e jo sic Rrejte ty se 11.
Un ta deshmova se DUKE qen Fatmiri kryetarr ne U FITUAM, se ty thaje Prej kurr ka ardh Fatmiri PDSH nuk fiton me ne komunen e Zhelines.
Te demaskova se je I PA FTYRSHEM,MANIPULATOR,SHPIFES dhe RRENAVEC.


Ok shani shani se Njeri kurr e ka punen ne kryzz shan, te njejten gje e kemi be dhe ne kurr kemi pas punen keqq U kuptojm smil3dbd4ddd6835f.gif
----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 12.01.2013, 18:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (babarekes @ 12.01.2013, 06:35)
Jo se i ke ngatru shifrat porr ty je SHPIFES dhe RRenacak.

Ty thaje se 11 vota PDSH ka pas me shum se BDI a un ta deshmova me fakte se sa vota kan qen, ata kan qen 228 e jo sic Rrejte ty se 11.
Un ta deshmova se DUKE qen Fatmiri kryetarr ne U FITUAM, se ty thaje Prej kurr ka ardh Fatmiri PDSH nuk fiton me ne komunen e Zhelines.
Te demaskova se je I PA FTYRSHEM,MANIPULATOR,SHPIFES dhe RRENAVEC.


Ok shani shani se Njeri kurr e ka punen ne kryzz shan, te njejten gje e kemi be dhe ne kurr kemi pas punen keqq U kuptojm smil3dbd4ddd6835f.gif

shko nk......
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 12.01.2013, 18:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 12.01.2013, 19:37)
shko nk......

Ani hecc ty paraa se un se di rugen ti garant e din se ke shku shpesh ose atje jee smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio