Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) « E para ... 2 3 [4] 5   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zhelina po ndryshon
bongo
Postuar nė: 13.01.2013, 11:39
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25125
Bashkangjitur: 25.05.2010Nuk je pėr nė forum, ska sharje- Stafi
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 13.01.2013, 13:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Nuk je pėr nė forum, ska sharje- Stafi
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 13.01.2013, 14:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 13.01.2013, 14:57)

ty ene kejt familjes tande ene juve te PDSH,ne te BDIS..va cim grate np....sic va kimi c....njer shtaj.a more vesht?

Qyyyyyyyyyyksh.

smil3dbd4dbc14f3f.gif


Shaum kecc e kini bee smil3dbd4daabd491.gif


O i pa ftejrshem smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 13.01.2013, 16:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012selak.
PM
Top
bongo
Postuar nė: 13.01.2013, 16:47
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25125
Bashkangjitur: 25.05.2010Nuk je pėr nė forum, ska sharje- Stafi
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 13.01.2013, 16:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (bongo @ 13.01.2013, 10:47)
Gruen np*** taj ene kit D-U-I-t

sidomos at tonden

Shaju taj ktu,se njer sa taj shahesh.funskioneret e BDI-s ua kan djeg grate..pale tandes cka i kajn bo... smil4a8acd602a050.gif
PM
Top
bongo
Postuar nė: 13.01.2013, 20:35
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25125
Bashkangjitur: 25.05.2010Nuk je pėr nė forum, ska sharje- Stafi
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 13.01.2013, 20:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Nuk je pėr nė forum, ska sharje- Stafi
PM
Top
bongo
Postuar nė: 14.01.2013, 10:00
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 25125
Bashkangjitur: 25.05.2010Nuk je pėr nė forum, ska sharje- Stafi
PM
Top
tetova_5
Postuar nė: 14.01.2013, 15:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 27627
Bashkangjitur: 27.12.2012 Citim (Jack-Jones @ 12.01.2013, 05:28)
O ti,krimbi i PDSH-s;;;

Mund ta kem gabuar shifren,ben vaki,por e verteta eshte se BDI per her te pare me Fatmirin e fitoj kete komune dhe e cveshi nga intriga e PDSH-s qe e kishte kaplu si rejti i marimanges..

Ajo qe Islam Xheladini kur ishte komandant,humbi,kjo nenkupotnte se keq e kishit kaplu Zhelinen si komune.por kjo ndryshoj ne 2009,dhe prej ateher,PDSh eshte e pavlefshme ne Zheline..

Mos ndoshta e lexove lajmin se si ju te PDSH e keni nxjer njeriun tuaj nga puna,qe ai per PDSH-n ka qene ne gendje te beje gjithcka,dhe me ne fund ju prap e late rrugeve,,

Un ta c....PDSH ty edhe menduhit edhe krejtve me radhe.Ju vagabondat turkofil,qe keni vjedh me vite ne krah te Shqiptarve.

Zhdukuni.

Hey ti i BDI-se jo vec ket shifer e ke ngateru po i ke ngateru te gjitha punet e tuaja me keto muhabete qe i ben per Fatmirin, vet populli e din se cilin do e votoj edhe perfundimisht kete here do ja kthej PDSH-se komunen, i vetmi rast ju dha kete here qe e pati BDI-ja komunen e Zhelines po nuk di shkoje me ma gjate. Personalisht njoh njerez dhe personalitete nga ajo komune qe cdo here kan votuar per BDI-ne po kete here nuk lejojne me aj Fatmiri te ndertoje edhe ma teper objekte private.
Nje porosi nga une pak me gjakftohte!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 14.01.2013, 17:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (tetova_5 @ 14.01.2013, 09:38)
Hey ti i BDI-se jo vec ket shifer e ke ngateru po i ke ngateru te gjitha punet e tuaja me keto muhabete qe i ben per Fatmirin, vet populli e din se cilin do e votoj edhe perfundimisht kete here do ja kthej PDSH-se komunen, i vetmi rast ju dha kete here qe e pati BDI-ja komunen e Zhelines po nuk di shkoje me ma gjate. Personalisht njoh njerez dhe personalitete nga ajo komune qe cdo here kan votuar per BDI-ne po kete here nuk lejojne me aj Fatmiri te ndertoje edhe ma teper objekte private.
Nje porosi nga une pak me gjakftohte!

pse nuk flet me fakte? Ti nxjora ty faktet..kapu per faktet.e jo per biseda te kota.objekti Ifatmirit ka qene shum koh me pare.para se te behet kryetar.dhe ti me siguri e din kete.por normal.sjku vjen mire se eshte Isukseshem dhe sju behet qejfi.se ua ka zen rrugen hajdutave te hyne ne komune.loppovat ska vend ne komun per ju.
PM
Top
tetova_5
Postuar nė: 14.01.2013, 17:33
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 27627
Bashkangjitur: 27.12.2012 Citim (Jack-Jones @ 14.01.2013, 11:04)
pse nuk flet me fakte? Ti nxjora ty faktet..kapu per faktet.e jo per biseda te kota.objekti Ifatmirit ka qene shum koh me pare.para se te behet kryetar.dhe ti me siguri e din kete.por normal.sjku vjen mire se eshte Isukseshem dhe sju behet qejfi.se ua ka zen rrugen hajdutave te hyne ne komune.loppovat ska vend ne komun per ju.

Cfare faktesh kerkon ma teper a nuk jane fakte zgjedhjet e fundit ku humbjen e patet tmadhe, cfare faktesh tjera kerkon deni fotografi pi restorantit apo ndertesave!!! Suksesin e madh e ka arrit ne fushen e biznesit profesional kurse ne nivel komunal eshte barabart me hic! "Hajdutet dhe llopavat" i ka brenda ne ate vend te atij nuk deshiron askush te jete!
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 14.01.2013, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012 Citim (tetova_5 @ 14.01.2013, 11:33)
Cfare faktesh kerkon ma teper a nuk jane fakte zgjedhjet e fundit ku humbjen e patet tmadhe, cfare faktesh tjera kerkon deni fotografi pi restorantit apo ndertesave!!! Suksesin e madh e ka arrit ne fushen e biznesit profesional kurse ne nivel komunal eshte barabart me hic! "Hajdutet dhe llopavat" i ka brenda ne ate vend te atij nuk deshiron askush te jete!

Ore ti njeri.nuk qendron puna se kush de Ifitoj zgjedhjet.le te jet edhe pdsh.nuk dmth se cdo njeri ne pdsh edhe sben.nese oshte Idrejte le te fitoj.mirpo te beje pune dhe vepra..se kryetari aktual ka bere pune dhe vepra qe qenan aliu dhe ish kryetari tjeter mefail osmani nuk Ikan be.juve ua kam nxjer keti ne faqen e pare disa nga punet e kryetarit aktual qe ka qene buxheti Ibllokum.dhe me ato borxhe qe ka pas komuna jan be te gjitha keto.po pse nuk dhae nje vleresim per keta pun..fatmiri akuzohet edhe pse ne komune ka punsu njerez qe nuk Itakojne Bdis por.pdshs.tash nese duam.te jemi denokratik.duhet te bejm vleresime ndrysdhe..
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 14.01.2013, 19:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Jack-Jones @ 14.01.2013, 20:33)
Ore ti njeri.nuk qendron puna se kush de Ifitoj zgjedhjet.le te jet edhe pdsh.nuk dmth se cdo njeri ne pdsh edhe sben.nese oshte Idrejte le te fitoj.mirpo te beje pune dhe vepra..se kryetari aktual ka bere pune dhe vepra qe qenan aliu dhe ish kryetari tjeter mefail osmani nuk Ikan be.juve ua kam nxjer keti ne faqen e pare disa nga punet e kryetarit aktual qe ka qene buxheti Ibllokum.dhe me ato borxhe qe ka pas komuna jan be te gjitha keto.po pse nuk dhae nje vleresim per keta pun..fatmiri akuzohet edhe pse ne komune ka punsu njerez qe nuk Itakojne Bdis por.pdshs.tash nese duam.te jemi denokratik.duhet te bejm vleresime ndrysdhe..

U qetsove pak a smil3dbd4ddd6835f.gif

Nese ka bee pun atrher qka ka ty ta lavderojsh ktu te ne a??? ku e dish se ne sjemi krejt qytetar te komunes Zhelines, aj nese ka punu diqka do ta vlersojn qytetaret e komunes Zhelines e jo ne. Ne e dim se veq ambullanten,Restorandin dhe disa ndertesa ka be per vete Tjeter gjee as nuk dim as nuk shohim, qytetaret i din me mirr.

Sa per Info. Qenan Aliu ska qen PDSH por PPD, a Mefaili hm Juu se Mefaili skeni njerii tmirr por qka me be ne kohen e aty isht Lufta dhe Komuna skish Kompetenca asapk.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 14.01.2013, 20:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010o partiasha o interesxhi hajd mom hini ne cev se , ju ini klishat e ative te mdhive qe dilni dhe beni ketu rekllama , populli a budall esht po skini faj budall esht se ju disa kryetar komunash i keni gjet popullin e varfer qe skan as buk te han as te ardhura per femijet e vet ti shkollojn kursem ju disa ketu ne forum shum i jepni koses dhe vlersoni sukseset duke ndertu dhe u lavdru si kryetari juaj nderton rruget me asfallt hajd mos me beni nervoz a e dini ju se ne cilin shekull jemi ne o teveqela jemi ne shekullin 21 ku keto pun qe i permendni ne cdo tgjedhje ne cdo debat keni gerdit popullin e varfer duke ju premtu cdo vit dhe duke ju kallzu cdo vit peralla se si ju ndertoni rruget e fshatrave .....

jo veq fshati zhelin por edhe shum komuna tjera si kjo e zhelines genjejn popullin !!!

cdo fshat ne maqedoni i mungon gjlerberimi i mungon rruget e pasterta me trotuare , ne mburemi duke shtru asfallt me ato banderet e larta ka 8 metre dhe duke shiku ato telat e rymes si jan tollovit.

hajd mos ma qanitrapin ju gjith se skeni idenn se si regullohet dhe mbahet nje qtet apo nje fshat.
pik se pari uj qe ne pijm esht katastrof leje qe esht katastrof i turbullt por edhe uj ska cdo kund !!!!!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) « E para ... 2 3 [4] 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio