Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qka Mendoni Per Xhelozine Ne Dashuri?
EZEL
Postuar nė: 06.01.2013, 20:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 25856
Bashkangjitur: 29.12.2010Une mendoj se ne cdo dashuri eshte e pranishme xhelozia.
Por nuk mund te pranoj kurre xhelozine e semure dhe maniake...


----------------------------------------
Ezel’i hayatta tutan tek şey bu. Soğuk ve acı bir intikam.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio